UNİVERSAL 2700 AMİNO

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ReLax35 tarafından 4 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ReLax35

ReLax35 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Tabletlerin büyük olmasından dolayı yutamıyorum bunun daha kolay bir yolu varmıdır ? Toz haline getirdim normalde çok tatsız hani muzuda ezsem onunla yesem olurmu ilk aklıma bu geldi .

2. gazo0202

gazo0202 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    Tabletleri dislerinle kirabilirsin.

ReLax35 bunu beğendi.
  3. ReLax35

ReLax35 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Onu yapıyorumda acayip tatsız ve zor oluyor , dediğim gibi olursa rahat olur . Öteki türlü çok parça oluyor 3 tableti yutmak zor oluyor .

4. witch95

witch95 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Aynısını ben kullanıyorum bir kutu bitti 2. en büyük boydan aldım çok rahat yutuyorum zaten AminoMax800'e göre daha büyük olduğu doğrudur ama spordan önce ve sonra AminoMax8000 gibi 4 tane değil 3 tane içiyorsun tabletler büyük olduğu için.Aslında Alışırsın dicem ama pek alakası olmicak yani yutarken boğazını kasman lazım arka arkaya iki yudum suyla yutuyorum ben yani ne diyeceğimi bilemedim yutarken bol bol su iç ve kırarak yutmanı önermem boğazını yırtıp geçer ilk zamanlar ben denedim ordan biliyorum.
    Başka çağren yok keşke AminoMax800'den başlasaydın ben ilk onda başladım yavaş yavaş alışıyorsun sen birden büyüğemi abandın bilemiyorum

ReLax35 bunu beğendi.
  5. ReLax35

ReLax35 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    İlk defa aldık ürünü arkadaşlarla beraber 700 tablet olanını , onlarda sıkıntı yok götürüyolar :rolleyes: Ben yutamıyorum işte muzun üzerine toz yapsam yesem gide diye umuyorum ama bir zararı olurmu acaba bilemiyorum :( Hatta ilk seferde yarıya böldüm yuttum hakaten boğazıma takıldı gidiyorduk :)

6. ahmet ocak

ahmet ocak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    SİVAS
    Tozu hiç içemesin ama ben yarım bardak suyla 6 tane aminomax yutuyorum hardline amino full al bir kutu alıştırma yap onu yutan adam herşeyi yutar :d

ReLax35 bunu beğendi.
  7. ReLax35

ReLax35 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Eyv da daha 225 tane tabletim var bunlar bitmeden yeni almam ama amino alırsam birdahaki seferi varsa toz olanını almayı tercih edicem :)

Sayfayı Paylaş