Ultimate Nutrition Kre-Alkalyn

Konusu 'Kreatinler' forumundadır ve Despo tarafından 11 Nisan 2008 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 48
    58,5%
  2. Orta Karar

oy sayısı 26
    31,7%
  3. Başarısız

oy sayısı 8
    9,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 36 üye.
  1. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    kre-alkalyn i alırken nasıl bir mucize etki bekliyorusunuz ki? normal creatinden sadece yüzde10-15 daha fazla bi etki eder. Normal monohidratın daha saf hali ve daha az su tutan,mide bulandırmayan versiyonu diyebiliriz.

Benim için su tutmasın, normal creatinin görevini yapsın yeter. Bende bu gün aldım bu ürünü ultimate in.. deniyecez bakalım nasıl bişeymiş

2. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    açıkçası mucize beklemiyorum zaten, fakat etkileri monohydrate den daha düşükse kullanmanın pek bir manası olmaz gibi geliyor bana

çokoprens kre-alkalyn hakkındaki tecrübelerini bizlerle paylaşırsan seviniriz

3. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    valla o kadar hap içiyorum ki... hangisi ne etki ediyor anlıyamıyorum bu aralar :) ama Storm içerkenki halimden performans olarak bi fark olmadığını söyleyebilirm. hissetmedim yani. Uzun dönemdeki su tutumuna bakmak lazım

4. Salash

Salash Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Kullanan arkadaşlar artık kutularınız bitmiştir herhalde. Sizlerin görüşlerini merak ediyoruz. Gerçekten su tutmuyor mu ? Etkisi nasıl? vs.

5. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    bende yeni aldım bu ürünü bu gün kullanmaya başlayacagım mono kullanmıstım daha önce kullandıgım haftalar aşırı derecede bir agırlık artışı olmuştu kreatinin bendeki etkisi cok yüksek herhalde bilemiyorum fakat mono bende asırı derecede su tutmustu kilom yaklasık 2.5 3 kilo arttı 1 hafta icinde bırakınca normale döndüm ama 1 ayda yaklasık 1.2 kilo kas kazanımı yapmıs beslenmeme pek dikkat etmedigim halde... monoyla beraber cla ve nanobolixin protein tozunu kullanıyordum birde sanırım bu 3ünü kombine edince yağ yakımı biraz artıyor %3 olan yağ oranım %2.3 e düştü fakat kas oranım iyi derecede artmıstı o ay

6. aristokrat01

aristokrat01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ürünü kullanan arkadaşlar net birşeyler yazarlarsa alıp almama konusunda endişemiz kalmaz

7. emre1334

emre1334 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    anlamadın senin %3 yağ oranın vardı %2,3 e mi düştü?
    sen nasıl hayatta kalıyorsun bu bir mucize. Tıp dünyası bence seni yakından incelemeli.

8. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    bir insanın yağ oranı %2 ye kadar düşebilir ... ama bünyeden bünyeye değişir ...

9. assassin87

assassin87 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Belki bu soruyu bu başlık altında sormam doğru olmayabilri ama şunu merak ediyorum. Her markanın kre-alkalyn'i kullanım şekli ve dozu aynı mı acaba? ben universalin kini aldım.onun üstünde günde 2 kapsül yazıyor. spordan yarım saat önce kullanınız yaıyor. spordan sonra tekrar alın yazmıyor. "take 2 capsules daily. on workout days , take kre-alkalyn 30 munites prior to training." Sizce ne yapmalayım?

10. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Üzerinde ne yazıyorsa ona uyun :) mg farkları olabilir.

11. 007EMRE

007EMRE Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Kre-Alkayn dğier creatine lere göre daha az su tutuyo yada hiç su tutmuyo deniliyo genelde bu doğrumudur ve etkileri diğer creatinelere göre nasıldır?Kullanana arkadaşlar cevaplarlarsa çok iyi olur.Çünkü bende bu ürünü almayı düşünüyorum :)

12. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    normal mono kullandığım zaman 1 ayda 7 - 7.5 kilo almıştm işkence gibiydi ruhum daralmştı creatin bitince su da gitti huzura ermiştim bu ürünü görünce merakıma yenldim 4. haftaya girdm şuana kadar 4 kilo aldm gayet memnunum tek sorun sanki tüm sular bacaklarda depolanmş gibi agırlıklarda o kadarda bi fark olmadı sanki ama su tutarsa tutsun nolcak dersenz monodan şaşmayn derm

---------- Post added at 18:15 ---------- Previous post was at 18:11 ----------

bu arada ben genelde çok su tutan biri oldugumdan kullanmak isteyenler rahat rahat deneyeblrler

13. sverige

sverige Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    isvec
    bende kullandim alkalyn u ama pek memnun kalmadim.cok övuluyodu ama hic etkisini göemedim desem yeri var, sanki biraz guc artisi oldu desem ona emin degilim.antremandan önce 2ila 4 tablet alin diyo birak 3 tableti 5 tablette aldim bisey fark etmmedim 2 tablette aldim fark etmedim bisey.. cok umutluydum bi alkalyn icin ama bos imis :) siradaki ilacim Jack 3d olacak sanirim cok övuluyor burda

14. suatalp

suatalp Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    BURSA
    Jack.3d kullanıp kendinizi yakmayın

Kaynak : www.haberturk.com 21 Aralık 2010 Salı, 12:56:06

Son haftalarda sporculardan aldığım çok sayıda telefon ve mailde hep aynı soru ile karşılaştım: performans artırıcı yeni bir ürün duyduk, acaba doping listesinde yer alıyor mu? Soruların yoğunlaştığı Jack.3d isimli ürünün içeriğindeki methylhexanamine maddesi ile ilgili tüm performans sporcularını uyarmak istiyorum. Methylhexaneamine burun spreyi olarak ve diş eti hipertrofisine karşı kullanılan bir ilaçtır (Forthan, Floradrene, Geranamine). Kimyasal adları dimethylamylamine (DMAA), 4-methyl-2-hexanamine, 4-methyl-2-hexylamine, 2-amino-4-methylhexane, 1,3-dimethylamylamine, 1,3-dimethylpentylamine, 4-methylhexan-2-amine’dir. Yeni Zelanda’da “parti hapı” olarak bilinen, başağrısı, bulantı, kusma, inme gibi etkileri nedeniyle illegal kabul edilen bir uyarıcıdır. Sardunya (Pelargonium graveolens) yağı ve sardunya kök ekstresi olarak bitkisel destek ürünü adı altında, yağ yakıcı olarak ve özellikle son yıllarda methylhexanamine ile birlikte kafein ve diğer bazı etken maddeleri içeren uyarıcı, performans artırıcı destekler olarak pazarlanmaktadır.

15. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    ben idman sonrası celmass sabah kalkınca kreaklyn kullanıodum memnundum şu jack3dı merak ediorumda bulamıorum

16. JeyJeyy

JeyJeyy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ben bu ürünü 1 haftadır kullanıyorum; herhangi bir güç artışı olmadı performans aynı, su tutma derseniz idmanlarda aynı şekilde terleyip aynı şekilde idrar yapıyorum su tutmuyo bence, kas ağrılarına gelirsek normal şekilde çalıştığımda kas ağrısı olmuyor, fakat biraz ağır çalıştığımda kas ağrıları oluyor, ben beğenmedim şahsen

Sayfayı Paylaş