Ultimate Nutrition Arginine

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve MertSelcuk tarafından 19 Şubat 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    guardbody cok afedersın yanlıs yazmısım 3001 degıl yaa unıversal gh max kusura bakma sanırım sen kullanmıstın gh max ı bunun kokusu burnunda kaldımı acaba cunku benım kıacayıp ıgrenc valla akvaryum balıklarının yemıne benzıyooooo

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    unıversal gh max dıger fırmaların aynı ozellıktekı urunlerıne oranla banada bıraz farklı geldı ama tekrar soyluyorum sıcakta bekletıldı ıse aynen soyledıgın tarzda bır koku olusuyor.aldıgınız yer bu açıdan çok onemlı.

3. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ben zaten her sıvılce karacıger kaynaklıdır demıyorum.ama normalde bırsey yokken bır supplament alımı sonrasında olusum soz konusu ıse bu karacıgerın verdıgı tepkıden kaynaklanıyor.

4. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    guardbody karaciğer nasıl bir tepki veriyorki? yanı ne oluyor.

5. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    aşırı proteın alımı sırasında bende ılk tepkı olarak alın bolgesınde sıvılce meydana gelıyor.bu normal kısmı.yanında bırde kur yapıyorsan bu dahada belırgınlesıyor.

6. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    guardbody aynen benımde alnımda oluyor ilk. sonra sırta vuruyor. artık hiç yok ama çok şükür.

7. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    bırde normalde olanlar var.onlarada gozlemledıgım kadarı ıle en ıyı tedavı denız suyu.

8. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    ?

SEHZADE,
    5 lıtre su birkere cok fazla napıyosun herşeyin fazlası zarar olduğu gibi suyun fazlasıda zararlı hiç okumadınmı kardes.

9. es es

es es Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
  10. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    es es bence tr deki en iyi ürün ultımatedir eğer dışardan alamıyorsan ultimate iyidir faydasını görürsün bütün ürünleri için söylemiyorum ama pro karb.amino argive ornithine iyidir :)

11. Ghaldszar

Ghaldszar Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Izmir / Turkiye
    Re: ?

Fazla değil.
    Normal bir insanın kışın günde 3 litre yazın ise 5 litre tüketmesi zaten zorunlu. Bu değerler genelde 2 litre 3 litre gibi söylenmesinin nedeni zaten su içmeyen halkın gözünü kokutup ters tepki yaratmamaktır. Bu verdiğim rakamlar sıvı değil su miktarıdır.
    Bunun dışında günde bir litre sütde gerekli olduğu düşünülür ise
    Hatta her gün bir iki bardak kahve, çay ve kola tükettiğimiz düşünüldüğünde
    İnsanın günlük sıvı tüketimi yazları 10 lt bulabilmektedir ki bu normaldir.

Spor yapan suplement kullanan zayıflamaya çalışan insanların su ve sıvı ihtiyacı artacaktır.
    Hele hele steroid kullananların daha da fazlasına ihtiyacı vardır.

12. playertwo

playertwo Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Edirne
    arginine etki etmesi için 5000 - 8000 mg arası değerlerinde kullanmak gerikiyormuş okuduğum makalelere göre. bu üründe 750 mg var diyorsunuz, bu da çok düşük ve ayrıca herkez için spor kitabında arginine ile ornithine birlikte kullanıldığında kansere sebep olabileceği yazıyordu...

13. gameover

gameover Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili playertwo,

şu kanser konusunu biraz daha açabilir misiniz. hiç böyle bişey duymadım. kaynak falan vermişler mi kitapta arginine ve ornitinin beraber kullanıldığında kansere sebep olabileceği konusunda. değerli yorumlarınızı bekliyorum. saygılar.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:45 ----------

ayrıca d.wolf arkadaşımızın yabancı bir makale çevirisinden alıntı olarak "Ornithine insülin ve büyüme hormonu seviyesini yükseltir. Hatta, yogun fiziksel aktivite gerektiren kas geliştirme amaçlı antrenmanlarda da ihtiyaç duyulan bir aminoasittir. Bunların yanında, yaşlanmaya baglı olarak yaşanan kas kaybını da engellemede önemli bir rol oynar. Yaş ilerledikçe güç ve kaslılık oranı hızla düşmeye başladıgı için protein sentezleme hızı düşer ve kas dokuları hızlı yenilenemez. Büyüme hormonu seviyesinin yükselmesini sağlayarak ornithine kas dokusu üretimini hızlandırıp, yaşlandırmayı geciktirmede yardımcı olur. Hernekadr ornithine ve arginine nin kas inşa etmeyi sagladıgı ve kas kütlesini korudugu söylensede, orntihine nin arginine göre 2 kat daha fazla büyüme hormonunun yükselttigi görüldü. O zaman, kas kütlesi elde etmek istiyorsanız, arginineyi bırakıp, daha cok orntihine alımına odaklanın. Bu arada,vücutta ornithine üretmek için arginineye talep gönderildigi için, temel arginine alımı da sağlanmalı." denmekte.

kafam karıştı.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:04 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:50 ----------

bir de http://www.saglikdeposu.net/Kal-L-Arginine-L-Ornithine-60-Tablet,PR-1306.html adlı sitede ornitinin vücutta arginin üretimine yardımcı olduğu ve etkinliğini desteklediği bilgisi bulunmakta.

yorumlarınızı bekliyorum.

14. playertwo

playertwo Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Edirne
    hayır kitapta o konuyu buradan aldık diye bir ibare yok ve tek o kitapta okudum böyle birşey olabileceğini, başkada biryerde rastlamadım.

gameover bunu beğendi.
  15. gameover

gameover Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    ya bu arada ben bu ürünü kullanıyorum ve inanın etkisi çok iyi. kullanma talimatına uyarak akşam yatarken 3 kapsül alıyorum. arasıra gece çişe falan kalktığımda lan bi bakıyorum damarlar fırlayacak gibi genişlemiş :) ürün tırı vırı diyenlere katılmıyorum. kalp çarpıntısı yapıyo diyenlere de katılmıyorum kendi adıma. sadece birazcık kuvvetlendiriyo vuruşları ama ona çarpıntı denmez. pump denir herhalde :)

16. gameover

gameover Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    yorumları okurken bi kaç şey dikkatimi çekti arkadaşlar. bazı yorumlarda ultimatein bu ürününden pro. tozu ya da creatin vs. performansı beklenmiş ama bu ürün sadece no ürünü. üstelik performans arttırıcı komplex bir no ürünü de değil. sadece ve sadece no ürünü. zaten önerilen alım zamanı da gece yatarken. yani idman sırasında değil. dolaylı yoldan gelişmeye destek bi ürün. şimdi bu üründen birincil derecede önem arzeden supplementler gibi verim beklemek yanlış diye düşünüyorum.

bir de ürün içeriği yetersiz denilmiş ama yılların ultimate firması bir ürün piyasaya sürerken ve dozajını ayarlarken bunları hiç mi düşünmüyodur. durum böyleyse eğer, firma sallamasyon, kafasına göre iş yapıyo demek olmuyo mu bu. yani bu lahmacun mu ki yılların firması kıymadan çalsın :D

açıkçası ben önerilen zaman ve dozda kullandığım bu üründen vazolidasyon etkisi gördüm ve bunu da paylaşmak istedim.

saygılarımla.

Sayfayı Paylaş