Ucuz Protein

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve hsd tarafından 27 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. codename34

codename34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tebrik ederim

HSD başarılı çalışmandan ve yapmış olduğun organizasyondan dolayı seni tebrik etmek istiyorum teşekkürler kardeşim.inşallah arkadaşlar kıymetini bilirler paylaşımının.

2. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    teşekkür ederim umarım bir faydamız dokunmuştur bu camiada herkes birbirine kazık atmak istiyor enentatı 9,5€ satarak zengin olma yolunda adımlarattığını zanneden insanlar var veya 1 kg protein tozunu adama 160 ytl ye satan var (gözümle gördüm) benim istediğim bu spora gönül verenlerin maliyetleri düşürmeleri ve kazıklanmamaları burda alacağınız herşeyi önceden araştırabiliriz yeterki yardım isteyin kadromuz çok iyi ve elimizden geleni yaparız codename34 teşekkürler sen özellikle değerleri istemiştin umarım iş görür arkadaşlarımda kıymetimi biliyorlar bundan eminim konu dışına açtığım başlıkta kimse beni yanlız bırakmadı hepinize ayrı ayrı teşekkürler

3. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Bu arada şimdi dikkatle okudum ilk broşürü; diyor ki, klasik whey proteinlerine göre avantajlıdır çünkü direkt olarak sütten alınır (peynir yerine); bu da daha yüksek esansiyel aminoasit ve daha yüksek BCAA sağlar.
    Bence bunlar whey proteini ama elde ediliş şekli biraz daha değişik. Başarılı bir ürün sonçta.

4. codename34

codename34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tekrar reşekkürler ve buroşürleri incelemeye başladım haklısın malesef bu camiada böyle yapanlar çok geçenlerde bi arkadaş geldi salona yazık etmişler çocuğa yanlış ilaç kullanımı v.s. üzüldüm elimizden gelecek bişey olursa bizde buradayız arkadaşlara duyrulur forumdaki arkadaşların duyarlılığıda güzel bi olay inşallah hep böyle kalırız

5. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Ürün gerçekten cok güzel görünüyor, en cok süpheyle yaklaşanlardan biriydim ancak broşüre bakınca ve kullanan dostların yorumlarına kulak verince ürün gerçekten harika.
    Ancak, asıl ürün, whey 90, dikkat edilirse, iki tane ürün var, birisi aldığınız 80, diğeri ise 90 olan.
    90 olanın güzel yanı, laktoz miktarı çok düşük, yüzde 4, sizin aldığınız ise yüzde 17 gibi önemli miktarda laktoz içeriyor, benim sütle aram çok iyidir, ancak laktozdan rahatsız olan birsürü arkadaş var, onlara bu kadar yüksek laktoz oranli bir ürün çok ağır gelebilir, gaz yapma ve ishale sebebiyet verme açısından.
    Yüzde 90 protein içeren ürünün fiyatı nedir, temin etme olanağı varmıdır bilemiyorum, ancak asıl bodyci ürünü belli ki o, bunu bir araştırır mısın HSD.
    Bu arada Blitz ve PumpForever, ürünün ne derece harika olduğunu anlata anlata, tatile gitmiş olmamın intikamını fena halde aldılar benden,içim gitti valla, mübarek altın tozu gibi :D

6. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    %90 ın fiyatı, %80 in 2 katı. O yüzden çok mantıklı değil. Aminoasit profili desen, %80 den 45gr. kullan, %90 dan 30gr. kullanacağına, çok daha fazla amino alırsın zaten. Benim laktoz alerjim var ve süt içemiyorum ama pazar günü denemek için bu tozdan yaklaşık 200gr. kullandım. En ufak bir sıkıntı oluşmadı. 200 gr. da zaten 7 ölçek demek, daha fazlasını da kullanmam :)

7. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Sabah
    2 ölcek Prolacta 80 + 1 bardak light süt + bir corba kasıgı Keciboynuzu pekmezi ( testesterone booster ) + 1 corba kasıgı Bal... Shakerdan gecirin...

Lezzet olarak bana en kral protein tozunu getirin kapıstıralım bu karısımla... denemenizi acil tawsiye ediorum...

arnoldd bunu beğendi.
  8. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Vay bee diğer partide bende varım madem ;)

9. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA

Kardeşim bende laktoz yüzünden korkarak içtim ama hiç bir zararı dokunmadı gerçekten tadı da çok müthiç ama süt ile birlikte mikserde karıştırınca sırf köpük oluyor içmek için beklemeniz lazım.

Pump forever sen neden gelmedin çok güzel olurdu o zaman hem birbirimizide tanıma fırsatı olurdu. :(

neyse kısmetse başka zamana inşallah... ;)

10. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ

hsd cok kötüsün ya. :( tamam bak eklemissin önce sunları iyce inceliyim arıcagım zaman ne soracagımı buraya yazıcam.merak etme..hosckal hsd..birininde bu kadar üstüne gelinmezkiiiiiiii :oops:

11. lajolla

lajolla Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hadi bi parti daha alalim..ben de alirim alirsaniz...icip te rahatsızlanan yok dimi:)

12. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Giremedim foruma bir kaç gündür. Cuma günü de kimseden haber gelmedi. Neyse hayırlı olsun.

13. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Adamlar talebi gorurlerse fiyat arttırabilirler, o yüzden alım yapılacak daha da toplu bi alım yapıp fiyatı daha da kıralım derim.. yani biraz daha bekliyelim... ve 50 kg (10 kisi) girip daha ucuzlatalım.. Hatta uygun bi fiyat cekerlerse 90 a da girebilriiz

14. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Biz istanbula gelemiyoruz o yüzden yararlanamadık ilk partiden.İkinci partiye istanbullu bir arkadaş organizasyon yapsın bizde proteinimizi alalım.Pump forever ın fikri gayet mantıklı.

15. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Ya bu ilk partiyi bende kaçırdım en kısa zamanda 2. bi beşli kuralımda alalım su proteini zaten evdeki proteinde bitti biticek..
    1-jöntürk
    2-???????
    3-??????
    4-??????
    5-??????
    almak isteyenler bu şekil isimlerini eklesinde bi görelim kimler var kimler yok...

16. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    1-jöntürk
    2-Excursion
    3-??????
    4-??????
    5-??????

Ben de varım, ancak bana birilerinin göndermesi lazım. Kargo ücreti karşıdan ödemeli, parayı havale edebilirim.

17. codename34

codename34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bende girmek istiyorum ama 10 kg alaağım whey protein %80

18. codename34

codename34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    birdahaki partiyi biz organize etmek istiyoruz 25 kilo whey protein 10 kilosu bizim kalanı almak isteyenler yazsın
    yer haseki hastanesi yakınında spor salonu protein alınarak orada hassas terazide tartılarak herkezin gözü önünde açılarak dağıtılacak kalan 15 kilodan yararlanmak isteyenler (5'er kilo olmak şartı ile) ismini yazsın pm olarak telefon nr yazsın en kısa zamanda döneceğim.

19. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Ben katılmak istiyorum ama bana birinin kargoyla göndermesi lazım. Parayı havale ederim.

20. codename34

codename34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bizim düşüncemiz şu biz peşin verip gidip alacaz proteini spor salonunda paylaşım yapılacak organizasyonda böylece bi aksama olmaz ama alacak olan arkadaşlar ciddi olmalı sonradan caymamalı çünkü biz parayı peşin verip alacağız eğer katılan olursa peşembe günü yada cuma günü paylaşımı yaparız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş