Twinlab Amino fuel liquid

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve Despo tarafından 9 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Basarili

oy sayısı 154
    65,5%
  2. Orta karar

oy sayısı 68
    28,9%
  3. Başarısız

oy sayısı 13
    5,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 106 üye.
  1. Fit

Fit Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Elime ulaştı benimkiler akışkan şekilde yoğun değil .

2. muration

muration Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Muh
    Yer:
    istanbul

Benim tanidigim 100kisi, kesinlikle twinlab diyecektir

3. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    antrenmandan hemen sonra whey içiyorum, bu durumda twinlab amino'ya gerek var mı?
    Sadece ant öncesi içiyorum aminoyu.

4. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Whey ile amino'nun farkı forumda mevcut. Arattır bir bak istersen.

5. alexfethiye

alexfethiye Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Turizm
    Yer:
    Fethiye
    Bu ürünü yaklaşık iki haftadır kullanıyorum,antremanlardan önce 3 kaşık,kesinlikle ve kesinlikle antremanlardaki performansımı arttırıyor ve gün içerisinde kasları daha dolgun canlı tuttuğunu izliyorum,2. şişeyi sipariş ettim onuda antremandan sonra 6 kaşık olarak deneyeceğim
    kullandığım en özel supplementler arasında,bence on numara bir ürün

6. virgul

virgul Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    bu üründen 2 kutu bitirdim.3 kaşık antreman öncesi, 3 kaşıkta sonrasında aldım.Güç artışı ve gelişim süperdi. Bence mükemmel bir ürün.

7. alexfethiye

alexfethiye Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Turizm
    Yer:
    Fethiye

kesinlikle katılıyoruöm,2. şişeye başladım.öve öve bitiremeyeceğim bu ürünü...

8. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Çok iyi bir ürün ve tadını da çok seviyorum.Antrenman öncesi whey,sonrasında likid amino vazgeçilmezim.Ama gece yatarken içiyorum diyenler var.Ürüne yazık etmeyin.Antrenman öncesi ve sonrası için kullanın.

9. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    şimdi arkadaşlar eğer bu soruların cevapları verildiyse kusuruma bakmayın;
    şimdi atremandan önce 3 çorba kaşığı aldım ama sonra whey protein alacağım bu iş nasıl olacak o zamandan ant.öncesi 3 çorba kaşığı ant. sonrası 1 ölçek whey 30 dakka sonrada 3 çorba kaşığı amino mu alacağım?
    antreman yapmadığım günlerde kullanmalımıyım ?
    ne kadar süre gidiyor
    birde mesela birisinde mass dieğrinde başka bir şey yazıyor o ne oluyor farkı nedir
    son olarakda içinde l-carnatin var diet döneminde yardımcı olur değilmi
    teşekkürler.

10. phoenix_batt

phoenix_batt Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    bende bu ürünü alıp kullanmaya baslıcagım antreman sonrası ve yatarken bı kasık olmak uzere agır antremanlarda yada programımı deıştrdıım zamanlarda ant sonrası 2 kasık alıcam off gunlerımde ıse sadece yatarken alıcam 1 kasık .

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:40 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:38 ----------

metalıca bnm kullancagım sekılde kullanmanı tavsıye ederım sanada ve antrmandan 30 dk once whey ve kavaltıdan sonra gun ıcınde whey alabılrsın sahsen ben oyle yapıcam .

11. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    off günlerdede kullanıyormusunuz acaba kullanıyorsanız nasıl ben şöyle düşündüm
    antreman olan günlerde antreman öncesi 2 kaşık sonrası 3 kaşık yatarken 1 kaşık yada antreman öncesi 3 sonrası 3 kaşık yatarkende bir kaşık off günlerdede sadece yatarken 1 kaşık nasıl sizce

12. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Doğru bir kullanım değil bence.Öncelikle antrenman sonrası 1 kaşık demek sadece 5 gr protein demektir.3 kaşık alman gerekiyor.Zaten kullanımında da öyle der.

İkincisi yatarken amino almanın esprisi yoktur.Hemen emilen bir ürün yerine gece boyunca emilimi olacak kazein proteini yada doğal yoldan peynir vs. tüketmeni tavsiye ederim.

13. cocuk

cocuk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar,

Anabolic Lean MAss ve Anabolic Mass olarak 2 çeşidi var bu ürünün. Birbirinden farkı nedir bu ürünlern? Hangisini alacağımızı neye göre belirliyoruz? ihtiva ettikleri şeylermi farklı, kullanım zamanları yerlerimi farklı?

14. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Tek farkları anabolic olanındaki L-Tryptophan amino asitinin 10 kat daha fazla olmasıdır.Başka farkları da yoktur.

L- Tryptophan, vücutta hemoglobin sentezi için gerekli bir aminoasittir. Ayrıca seksüel fonksiyonları düzenlemeye yardımcıdır. Noksanlığında karaciğer dejenerasyonu, böbrek bozuklukları, enfeksiyonlara karşı direncin azalması ve anemi görülebilir. Vücutta L- Tryptophan tarafından sentezlenen Seratonin hormonu(Mutluluk hormonu); ağrının algılanması, davranışların normal ve anormal olarak düzenlenmesi, uykunun, vücut sıcaklığının ve kan basıncının düzenlenmesi gibi fizyolojik görevleri üstlenmiştir.

cocuk bunu beğendi.
  15. cocuk

cocuk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Bilgi için çok teşekkür ederim. Fakat anabolic olanında demişsiniz, her ikisinde de anabolic yazıyor :) MASS olandamı yoksa LEAN MASS olandamı 10 kat daha fazla L-Tryptophan oranı?

Ayrıca, bu soruyu twinlab ın internet sitesine girip, ilgili mail adresine mail atarakta sordum. Bana verdikleri cevabı aşağıya kopyalıyorum.

They are very much alike. The Amino Fuel (Mass) has porcine
    where the Amino Fuel (Lean Muscle) does not. The type of workout or
    exercise determine the muscle definition. Thanks for your inquiry!

Best Regards!
    Darla
    Consumer Affairs
    IdeaSphere, Inc
    Makers of Twinlab, Alvita, Dr Weil, Nature's Herbs & Metabolife

Mailde her iki ürünün çok benzer olduğunu fakat MASS olanında porcine olduğunu, LEAN MASS de olmadığını söylüyor. Porcine daha önceden duymadığım bir kelimeydi, manasının ise "domuz, domuza benzer" olduğunu öğrendim. Sanıyarum MASS olan versiyonu domuz yağı yada domuzdan elde edilen bir şey ihtiva ediyor. Paylaşmak istedim..

16. stanstolen

stanstolen Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    bazı amino asit değerlerinde ufak tefek farklılıklar var mesela Mass olanda PABA 2 mg l-carnitine 25 mg Inositol 100 mg var ekstradan. Porcine die bi madde yok icindekiler kısmında . :S göremedim şunlar yazıyor

Twinlab, Amino Fuel, Lean Muscle, Cherry Bomb, 32oz (948 ml)

Other Ingredients Purified water, hydrolyzed gelatin, fructose, whey protein isolate (from milk), glycerin, citric acid, black cherry flavor, maltodextrin, natural red grape, egg white hydrolysate, cellulose, choline bitartrate, sodium benzoate (preservative), potassium sorbate (preservative), d-calcium pantothenate, niacinamide, cyanocobalamin, pyridoxine hydrochloride, riboflavin 5' phosphate, thiamin hydrochloride, biotin, folic acid.

Twinlab, Amino Fuel, Anabolic Liquid, Mass, 32 fl oz (948 ml)

Other Ingredients Purified Water, Hydrolyzed Gelatin, Fructose, Whey Protein Isolate (from milk), Propylene Glycol, Citric Acid, Maltodextrin, Egg White Hydrolysate, Cellulose, Inositol, Choline Bitartrate, Orange Flavor, Sorbic Acid, Sodium Benzoate (preservative), Methylparaben (preservative), D-Calcium Pantothenate, Niacinamide, L-Carnitine, Propylparaben (preservative), Cyanocobalamin, Pyridoxine Hydrochloride, Riboflavin 5' Phosphate, Thiamin Hydrochloride, Para Aminobenzoic Acid, Biotin, Folic Acid.

17. idemenk

idemenk Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben 6-7 aydır cardio vg mixi seklnde bu sporu yapıyorm yasım 21 boyum 1.79 kilom 83 2kutu animal cuts dısında hiç bir supplement kullanmadım ancak simdi tam anlamıyla VG ye baslamak istiyorum yapmayı planladğm stack su sekilde olacak

Twinlab Whey
    Twinlab Amino liqid
    Twinlab Creatin

ancak sole bi sorum olacak sizlere dostlar hergun öğle ve aksam yemeklerinde kesinlikle bol bol et yiyorum sabahlarıda 10 15 tane yumurta yemiyorum ama 2 gunde bir 2 yumurtayla bir menemen yapıorm hergun yememenın sebebi ise annemin ızın vermemsi kolestorel yapar diye 2gunde bir yedirtiyor sadece kısacası beslenmem iyi öğün atlamıyorm acaba whey almama gerek varmıdır sizce yokmudur sadece amino creatin ikilisini kullansam yeterli olurmu cunki forumdaki arastırmalarım sonucu proteinin gunluk protein eksiğimizi tamamlamak için kullanıldğnı gözlemledim genellikle aminonun ise hızlıca kana karıstığını ve kas onarımını sağladığını creatinin ise güç ve dayanıklılık kattığını umarım gozlemlerimde yanılmamısımdır yardımlarınız için simdiden teşekkur ederim arkadaslar.

18. shumi-206

shumi-206 Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    satış temsilcisi
    Yer:
    İstanbul
    öncelikle hergun 7 yumurta beyazı 2 sarısı yiyen biri olaraktan geyet sağlıklı vede kolestorolu düzgün bir insan olduğumu belirteyim o yuzden yumurta beyazını vede gunluk iki tane sarısını yemende bir sakınca olacağını düşünmüyorum whey konusunu gelince yedeklerini şöle bir hesepla ne kadar protein tüketiyorum ne kadar karbo alıyorum daha sonra antremandkai performansını düşün bu bana yetiyormu diye bir düşün vede bu yediklerime rağmen gelişimim nasıl diye kendi kendine bir sor daha sonra kendin karar vereceksin wheye gerek varmı yokmu diye:)

19. Achilles1980

Achilles1980 Üye

Beğenileri:
    730
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zayıflatma, Yarışma diyeti, Yağ yakımı vb.
    Yer:
    İzmir
    Bende katılıyorum gerçekten başarılı bir ürün.

20. idemenk

idemenk Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    yaklasık olarak gunde 80 ila 85 gr arası " tabi bazı gunler bu 60a dustugu bazı gunler 100u geçtiği oluyodur bazen abartıyorumda yemek yemeyi=)oturup 1kiloya yakın olan piliç yediğim olyuor :D "protein alıyorum tahminimce boyum 1.79 kilom 83 normalde vucudumun protein iğtiyacı nekadardr pek blgm yok

2. olarak whey we a.a yanında creatin almam sizce cokta gereklimi ? okuduklarıma gore creatin kilo aldırıyormus baslarda hızlı sekılde kesinlkle kilo olmak istemiyorm ben wheydende biraz uzak durmak ıstememın sebei bu :S

Sayfayı Paylaş