Twinlab Amino fuel liquid

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve Despo tarafından 9 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Basarili

oy sayısı 154
    65,5%
  2. Orta karar

oy sayısı 68
    28,9%
  3. Başarısız

oy sayısı 13
    5,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 106 üye.
  1. araphakan

araphakan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de kullanımı hakkında bilgi almak istiyorum bilgi için teşeküler

2. damat

damat Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Antreman öncesi yerine sonrası ve yatmadan önce daha yararlı olur.Çünkü daha önceden de belirttiğim gibi yıkım sonrası(antreman sonrası) ve dinlenmenin en yogun yasandıgı an(yatarken) dan once kullanılır...

Ouz bunu beğendi.
  3. dallix

dallix Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Çok iyi bir beslenme programım var kütle kazanımına yönelik,whey,creatine,glutamine ile beraber twinlab amino fuel kullanıyorum kişiden kişiye değişir ama bende çok verimli olmadığını düşünüyorum.likit amino ile 1.ayımdayım uzun vadedeki kazanımların yüksek olacağına eminim ama alacak arkadaşlara çok fazla şey bekleyip sonradan hayal kırıklığına uğramasınlar diye söylüyorum.

4. ismailunal

ismailunal Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    dallix beslenme programına tamamen uyuyormusun?merak ediyorum çünkü bende gainer,creatine ve glutamine kullanıyorum ve yanına bi amino düşünüyorum,forumda okuduğum kadarıyla weider mega forte ve bunun arasında kaldım.Sen hiç faydasını görmedin mi ürünün?

5. dallix

dallix Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Evet beslenme programıma dikkat ediyorum hemde pisikopatlık derecesinde lise dönemlerimde başarısız salon maceralarımdan sonra beslenmenin önemini çok iyi anladım.

senin gibi arada kaldım bi ara bende hem twinlab amino liquid hemde weider mega forte aldım ,mega forte eğer ileri seviye bi sporcu değilsen cidden lükse kaçıyor çok iyi bir definasyon dönemine saklıyorum mega forte u.
    Ha bu arada twinlab liquid aminonun etkisi bariz hissedilmeye başladı 1 litre bitmek üzere yorgunluk bariz şekilde ortadan kalkıyor ve ağırlıklarda ufak artışlar yaşanabiliyor buna beslenme ve diğer supplementleriminde katkısı oluyor ama ürün sağlam tavsiye ederim yinede mucize beklemek doğru değil.

adonis bunu beğendi.
  6. ismailunal

ismailunal Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

dallix yorumun için sağol valla ozaman ben ilk bu ürünü alıp bi deneyeyim sonuçlarını paylaşırım :)

7. dallix

dallix Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler biraz geç bi tespit belki, fakat türkiyedeki twinlab liquid ile amerika daki çok farklı amerikada ki daha koyu kıvamlı ve cidden 2 kat daha etkili , biceps antrenmanımda 27ilk set 30 son set kilo basarken canım çıkardı yurt dışından aldığım likit aminoyu kullandığım gün 32 kg bastım ve canım çıkmadı o gün çok yetersiz bi beslenme yapmama ramen.inanmayanlar için türkiyedeki ürünü kaşığa dökerken video çekebilirim bide amerikan ürünü kaşığa dökerken çekebilirim bariz bi kıvam ve performans farkı var.

adonis bunu beğendi.
  8. samkaran85

samkaran85 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla bende bu ürünü yeni aldım ama senin dediğin gibi daha koyu kıvamlı olduğunu düşünemiyorum bu sefer hiç akmazdı sanırım. ayrıca portakal aromalı olması güzel yoksa hiç içilmezdi sanırım.

9. vitriolic

vitriolic Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Bu urun iherb.com da sadece 22 dolar (948 ml). Kargo ucreti de son derece dusuk, alinacaksa orayi tavsiye ederim.

10. dallix

dallix Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Kutularını incelememiştim tr deki ürünle yurtdışındakinin kutularındada çok ufak değişiklikler var kapaklarındaki koruma jelatinleri bile farklı tr den aldığım çakma değil sitenin sponsorundan aldım tr den ürün aldığım zaman tek tercihim onlar oluyor ama cidden amerikadan gelen ürünlerin etkileri daha sağlam.

11. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Ben ingilitere ve Danimarkadan aldim bu ürünü ve Türkiye dekiyle hic bir farkli yok, ayrica performans farki gibi bir soru isareti olamaz, bu urun enerji urunu degil!
    Yurtdisindan aldiginiz urunler eski ambalaj olabilir, yoksa hic bir farki yoktur.

12. dallix

dallix Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam inanmayabilirsiniz fakat daha öncede dediğim gibi kıvam farkı o kadar barizki yurt dışından aldığım çalkalanmıyor kek hamuruyla aynı kıvamda,aç karna 3 kaşık antranman öncesi aldığım zaman hiçbir üründen almadığım pump etkisini bu ürün yaptı gerçekten sağlam bir ürün.

Ürün 2 çeşit bu arada Anabolic liquid mass ve Anabolic liquid lean muscle, lean muscle kullanımından sonra o kadar bariz bir pump etkisi yaptı ki 36 cm olan kolum 38.5 oldu buna salon hocamda şahittir,ürün performans ürünü olmasada bende ciddi bir performans artışı ve pump yaptı diyebilirim,antrenman sonrası kolum eski haline döndü tabiki.

Artı son olarak ürün içeriğinde fruktoz,maltodextrin,yumurta beyazı ve whey protein,kompleks vitaminler dahil biçok etken madde var ve antrenman öncesi içindeki karbonhidrat desteğinin enerji vereceği aşikardır,vitaminlerde aynı şekilde bu yüzden ürün bence düşük performansı yükseltmek ve beslenmedeki boşlukları doldurmak adına başarılı ve uygun fiyatlıdır diyebiliriz.

Son düzenleme: 2 Ocak 2010
  13. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    ben tr den almıştım çalkalanacak gibi değildi çok katıydı.

14. dallix

dallix Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Kek hamuru kadar varmıydı kıvam?

15. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    kek yemiyorum hiç evde pişirtmiyorum diyet yüzünden o yüzden kıvamını bilmiyorum :)
    ama şunu söyliyebillirim mesela hani şuruplar olur ya veya reçel gibiydi kıvamı yapış yapış
    akmıyor

16. dallix

dallix Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Evet akmakla akmamak arasında gidip geliyorsa ben o üründen bahsediyorum:D

17. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    senin kullandığın lean muscle olanı o 1 $ daha pahalı amino asit profili farklı fakat o kadar değil
    placebo etkisi bence sendeki

ossgun bunu beğendi.
  18. gorgoroth

gorgoroth Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürün ortalama kaç gün gidiyor ? 948 ml olanı ?

19. DeliKase

DeliKase Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    üstünde, şişeden 21 servis çıktığı yazıyor. her bir servis 3 çorba kaşığı. yani bu günde kaç servis kullanacağına bağlı.

20. dallix

dallix Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0

lean muscle ve mass versiyonlari var ikisinide kullandim tr de satilan mass versiyonu ve civik amerikada satilan mss versiyonu bal kivaminda lean muscle tr de yok büyük ihtimalle ve yurt dişindaki versiyonu civik ve pump etkisi mükemmel.ARTI BENİM KOYU DEDİĞİM 1 DOLAR UCUZ OLANI:)

Sayfayı Paylaş