Twinlab Amino fuel liquid

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve Despo tarafından 9 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Basarili

oy sayısı 154
    65,5%
  2. Orta karar

oy sayısı 68
    28,9%
  3. Başarısız

oy sayısı 13
    5,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 106 üye.
  1. serdar maral

serdar maral Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tadı öksürük şurubu vardır ya çocuklara içirilen aynı onun gibi biraz yoğun ama baymıyor...etki olarakta son dereece iyi gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.thums:

2. berkefb07

berkefb07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürünü kullanmaya bıraktıgımız zaman yan etkileri nedir birde ben 17 yaşındayım 3 kaşık benim için yeterli olur dimi ? kilo:59 boy:1.80 yağ oranı:5.6 kas kütlesi :31,5

3. emiroğlu84

emiroğlu84 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ürün kötü değil şuan bitmek üzere etkisini antremanlarda ufak tefek kilo artışları yaşanırken hissedebiliyorsunuz ama tek serviste 15 gram proteinin yanında 9 gram şekerinde olması insanı düşündürüyor bu kutu bitince başka bi marka alacağımı tekrar almayı düşünmüyorum tabi şimdilik dşünmüyorum ama ürün kötü değil bence orta karar

4. Hmt_Ltn

Hmt_Ltn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bu ürünü almayı düşünüyorum,ama iherb üzerindeki ürünlerinin resimlerine baktığımda hydrogenize gelatin var.İçinde domuz veya domuz ürünleri katkısı olabilir mi?Bu konuda bilgilendirebilir misiniz?

5. lakers44

lakers44 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    bu runu basarılı buluyorum. niye derseniz. fiyat kalite orantısıyla bunu soyluyorum. universalin likit aminosundanda içerik olarak zengin. ben kullandım bunu memnunda kaldım. tadı bi acaip. ama cokta sorun deil malum biranlık işkence. kasların gelişimi sozkonusuysa bu hiçte buyuk ir bedel değil.

6. Turquase

Turquase Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul

Mesaj yazdığınız konuyu baştan biraz okusanız, eminim cevap bulacaksınız..

7. electronicus

electronicus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki ben bu ürünü antrenmandan sonra whey proteinle aynı anda kullanabilirmiyim yoksa aralarına bir miktar zaman koymak gerekir mi sizce ?

8. gokhanistan

gokhanistan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende bu ürünü almayı düşünüyorum ama yanında birde protein desteği almak istiyorum fakat pek bi bilgim yok hangi proteini tavsiye edersniz ?

9. rapvecanberkeca

rapvecanberkeca Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Bu amino asiti aldım bilgisizliğimden dolayı soruyorum?Anabolic kelimesi daha cok steoraitlerde duyduğum bir kelime.Ve ben bu ürünü gnc den aldım.Anabolic yazan bolumu kapatmışlar.testesteron arttırıcı bi özelliği var mıdır bu ürünün.yoksa farkli bir anlamdamı kullanılmıs bu kelime?gelişimim daha durmadığı için gelişimimi etkilemesinden şüphe duydum? Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

10. brhmcr

brhmcr Guest

Turk kanunlarina gore yalan reklam vs yapmak yanlis o yuzden isimler degistiriliyor veya kapatiliyor, urunun doping steroid ile alakasi yoktur. Ancak vucuda aldigimiz hersey anabolik etki yaratabilir ve kas yapiminda kullanilabilir. Urununuz yasal bir ek besindir ve sadece amino asit icerir.

11. rapvecanberkeca

rapvecanberkeca Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Boy uzamasına etki eder mi?Anabolic proteğin ve türevlerinde yazmıyor çünkü?

12. brhmcr

brhmcr Guest

Boy uzamasi genetik bir konudur, forumda makale mevcut. Uzamama icin herhengi bir supplementin direk etkisi mumkun degil.

13. rapvecanberkeca

rapvecanberkeca Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Ben normalde antremandan 1 saat önce muscletech proteğin alıyorum idamdan hemen sonrada alıyorum şimdi bu ürünü aldim antremandan 15 dk önce ve hemen sonra proteğin ile birlikte alıyorum sizce bunda değişiklik yapmalımıyım hem amino hem proteğin aynı anda fazlamı yardım ederseniz sevinirim.70kg ım.

14. brhmcr

brhmcr Guest

Idman once protein almay kes zaten amino yeterli olacaktir.

15. KlausMikealson

KlausMikealson Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar lütfen yardım :/

Arkadaşlar öncelikle forumda yeniyim size bi kaç sorum olucaktı . anabolic amino 5500 diye bi ürün aldım ve bu anabolic kısmı kafamda soru işaretleri bıraktı anabolic olsa ne olur olmasa ne olur merak ettim . ve bu ürünü kullanan pek kişi yok herhalde o yüzden anabolic kısmının kafama takılmasında extradan soru işareti bıraktı . eğer bu ürün iyiyse 1 78 boy 79 kilolu olan birisine yararmı hafif alt yapım var ? lütfen alıntı olarak cevaplayın teşekkürler...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:17 ----------

Arkadaşlar öncelikle forumda yeniyim size bi kaç sorum olucaktı . anabolic amino 5500 diye bi ürün aldım ve bu anabolic kısmı kafamda soru işaretleri bıraktı anabolic olsa ne olur olmasa ne olur merak ettim . ve bu ürünü kullanan pek kişi yok herhalde o yüzden anabolic kısmının kafama takılmasında extradan soru işareti bıraktı . eğer bu ürün iyiyse 1 78 boy 79 kilolu olan birisine yararmı hafif alt yapım var ? lütfen alıntı olarak cevaplayın teşekkürler...

16. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Kampanya fiyatı 57 tl iken aldım etkisi iyi ama portakallı şurup gibi tadı bir süre sonra adamı fena bayıyor, fiyat/performans açısından en iyi likit amino diyebilirim.

17. grandor

grandor Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Marmaris
    gün içi nasıl kyllandınız acaba

18. kalihoras

kalihoras Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bu ürünü gainerla kombinlersem antreman öncesi kullanmayı düşünüyorum etkili olurmu yoksa gereksiz bi ikili mi olur ?

19. alchemila

alchemila Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
  20. Sertan Uzunbayır

Sertan Uzunbayır Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben 16 yaşındayım supplement kullanmaya yaklaşık 5 6 aydır ara verdım yaza hazırlık nedenyle tekrar başlamayı düşünüyorum şu sıralar bı amino almak ıstıyorum bu amıno benım ıcın ıyı olabılırmı?biraz da yağlanmak istiyorum gainer kullandım bıdahada gaıner kullanmak ıstemıyorum... yanı kısacası bu amınonun bana ne tür bi yararı olur yada olmaz?Supplementte önerebilirsiniz şimdiden teşekkürler.

Sayfayı Paylaş