Twinlab 5x kullanan arkadaslarım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve favci tarafından 9 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. favci

favci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar twinlab 5x ripped fuel termojenik yağ yakıcı kullanıyorum bunun yanı sıra whey+casein+creatin kullanıyorum boy 1.75 kilom 76 idi supplementleri kullanmaya başlayınca(bir senelik body geçmişim var) 78 kg oldm bn kilo vermek istiyorum derken kilo almışım ama sanırm bu kilo kas çünkü ağırlıklarda ciddi artış oldu derken konuya dönelm twinlab'ı bn yemeklerden önce alıyorum oglen ve aksam kullanımında öyle yazıyor başlayalı 9 gün oldu istediğim sonuclar için daha beklemeli miyim yoksa bir yanlışım mı var ?bench_O

2. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    creatin kaslarda su tutar buda seni tartıda daha ağır gösterir eger ki vücudunda yağlanma yoksa o kadarda büyütme bence nihayetinde kas olarak kütle artışı her bodycinin istediği olaydır

3. altaylar

altaylar Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    ben twinlabın xtreme sini kullandım bitirdim 1 hafta ara verip lipo 6x e basşladım
    xtreme başlarda iyiydi ama çabuk alıştım sanırım sonralara doğru eski etkiyi vermedi
    x5 i eğer öğlen ve akşam yemeklerinde al diyorsa öyle yap ama bunlar genelde kahvaltıdan önce ve öğleden sonra kullanılır(yatmanla hapı alman arasında 6 saat olmalı diye yazar kafeinliyse)

Sayfayı Paylaş