true mass kombını ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mrt20 tarafından 30 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mrt20

mrt20 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hocalarım ıyı forumlar supplementler konusunda yenıyım

15 aydır spor yapıyorum, spora ılk basladıgımda 45 kıloydum suan 63 ama kılo almam ve kas gelısmem durdu artık supplementler kullanmam gerekıyor

true mass sıparıs verdım, sabah kahvaltıdan once 1,5 olcek sutle ve antremandan sonra 1,5 olcek suyla
    off gunlerdede sabah kahvaltıdan sonra 1 ölcek sutle, oglen yemegınden sonra bı olcek sutle ve aksam yemegınden sonra bı olcek sutle ıcıcem

bıde kas yapım ıcın ne ıle kombın edebılırım , proteın tozu,amıno asıt,bcaa, kreatın vs gibi ?

yanlısım varsa ozur dılerım acemıyım yardımcı olmanız dılegıyle tesekkurler, iyi forumlar

2. Ber_Ker

Ber_Ker Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Gainer ürünleri arasında başarılı ürünlerden biridir. Yanına glutamine ve creatine takviyesi yapabilirsin.Beraberinde beslenmenide tam olarak düzene oturttuğunda (zamanlama olarak) çok iyi sonuçlar elde edersin

3. mrt20

mrt20 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    tesekkur ederım hocam, onerebıldıgınız glutamıne ve creatın var mı ve nasıl kombın edecegım hakkında bılgı verebılırmısınız

cok tesekkurler :)

4. Ber_Ker

Ber_Ker Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Benim tercih ettiğim ve içerik olarak kendini belli eden MusclePharm Creatine ürünü. Glutamine olarak yine aynı markayı tercih edebilirsin.
    Şu şekilde kullanabilirsin: Antrenmandan sonra creatine ve glutamine proteine karıştırıp alabilirsin. Glutamine ayrıca yatmadan önce yine bir ölçek almanda fayda olur. Gece yıkımdan oluşucak laktik asidi uzaklaştırıcağı için etkisini daha iyi görürsün.

5. mrt20

mrt20 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hocam cok tesekkur ederım, cok yardımcı oldunuz, hemen sıparıs verıyorum, proteının ıcıne bırer olcek katıyorum dımı hocam

6. Ber_Ker

Ber_Ker Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    MP markasının içinde ölçekleri vardır. Eğer başka marka alıcaksan 1 çay kaşığıdır ölçeği. 1 ölçek alman yeterli olucaktır. Eğer istersen gönderimde yardımcı olurum.

Sayfayı Paylaş