Tribulus saçmalığı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve lazermeth tarafından 22 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. lazermeth

lazermeth Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Allah aşkına ananızın babanızın onca alın teriyle kazandığı parayı abartı/özenti supplementlere yatırmayın, test booster diye bişey yoktur arkadaşım. Senin testislerin belli bir miktara kadar üretme kapasitesine sahiptir sen ne yaparsan yap o testise daha fazla testestoron ürettiremezsin. Testesteronu ancak dışarıdan saf haliyle alabilirsin ama testislerine senin doğal üretme limitinin üstünde testestoron ürettiremezsin böyle bir imkanınız yok. 35-40 yaşının üstünde değilseniz zaten testisleriniz maksimum limitinde testestoron üretiyordur bu aldığınız "test booster" saçmalıkları vücudunuza girip karaciğerinize fuzuli zorlayıp idrar yolundan atılıyor onun dışında size hiç bir ekstra katkısı olmuyor. Yaptığınız spor konusunda bilgilenin, aldığınız supplementler konusunda bilgilenin arkadaşlar paranıza yazık en önemlisi sağlığınıza yazık her gördüğünüz reklama öneriye atlamayın.

Son düzenleme: 22 Kasım 2015
    jasmine_ ve freeagle bunu beğendi.
  2. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    aynen para tuzağı

3. tanerjames

tanerjames Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Bence whey, bcaa ve kreatin dışındakiler gereksiz harcama.

4. Renas ışık

Renas ışık Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Tribulus gibi bazi ürünlerin lh ı yükselterek testosteronu yükseltme etkisi vardır. Tamamen para tuzağı demek saçmadır. Aynı sekilde mucize urun gibi lanse etmekte saçmalık. Bu yüzden biraz daha ılımlı yaklaşmak daha mantıklı olacaktır. Örneğin ben tribulus kullandığım bir dönemde göğüste şişlik şikayetleri oluşmasından dolayı bırakmak zorunda kalmıştım. Buradan benim Lh ı yükselterek testo yerine aromatize olarak E2 yi yukselttigi sonucuna varmıştım. Dedigim gibi burada daha ılımlı yaklaşırsak daha ayrıntılı analiz edebiliriz.

5. Can Emre Arslan

Can Emre Arslan Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Ultimate Nutrition Tribulus kullandım yaklaşık 1 ay boyunca , bendeki tek etkisi çok az bir güç artışı olmuştu , Kısmi olarak daha ağır girebiliyordum.Türkiye çapında hatrı sayılır bir ücret ödemiştim ayrıca 1 kutu bitince dahada kullanmadım . tecrübem bu oldu

Sayfayı Paylaş