Tren mi bolde mi

Konusu 'Steroid Günlüğü' forumundadır ve Zeydfit tarafından 8 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Zeydfit

Zeydfit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar ben 18 yaşında genç bir sporcuyum 5 senedir vg yapıyorum 15 yaşında bilinçsizce deca Testo kürü yaptım 10 hafta ):gerçi çocuklugumdada birkaç spor dalıyla uğraştım şimdi iste vucudumun doğal kas gelişim sınırıma ulaştığını düşünüyorum bunu herhalukarda yapıcam o yüzden yanlış yapıyorsun ergenliktesin vb. Şeyler demeyin bilgili bir şekilde kullanmak istiyorum ve ilerleyen süreçlerde yarışma düşünüyorum besyo ögrencisiyim zaten şimdi soruya gelelim
    16 hafta testo e. 500 bolde 600 8 hafta turunbol
    12 hafta testo p. 500 tren 500 8 hafta turunabol
    Amacım kasdan kütle almak ama karındaki yağlanmayıda azaltmak istiyorum şimdiden herkese teşekkürler iyi formlar ;)

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 8 Nisan 2020
  2. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    15 yaşında ilk kür nedir ya boyunun maksimum uzama kapasitesini engellemiş bile olabilirsin

3. Zeydfit

Zeydfit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    eklemeyi unutmuşum 190 85 kilodayım şuan :)

4. de517

de517 Üye

Beğenileri:
    270
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Satranç Antrenörü
    ''vucudumun doğal kas gelişim sınırıma ulaştığını düşünüyorum'' bu düşüncende yanılıyor olduğunu görüyorum.

NeverEnough bunu beğendi.
  5. Zeydfit

Zeydfit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Tabiki üstüne ekleyebilirim natural olarak ancak spora başladığında en çok kas kazandığın ilk senedir ondan sonra bu git gide yavaşlar 5-6 seneden sonra 0,5 -1,0 kas kütlesi eklebilirsin

6. latissimus25

latissimus25 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Doktor
    Sevgili gözü kara kardeşim nerden başlasam bilemedim lakin 190-85kilo tahmini %13-14 yağ oranı bu değil öncelikle doğal olarak gelcepin nokta.ikincisi boldenin ananbolic aktivitesi ile trenin anabolic aktivitesi arasında 5.5-6 kat fark var nasıl kıyaslayalım ikisini güvenilir olan bolde işe yarayan tren.boldenin kas kazanımı çok düşük olur ama sana bolde tavsiye ederim.bu arada tren için 400mg üstü haftalık maks doz 500 diye bir şey alırsan gözünü hastanede açarsın.ya bir şey sorcam siz bu kür önerilerini kümden alıyosunuz cidden ya yalan yanlış

NeverEnough bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş