Traş olduktan sonra tahriş

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve FREE-4 tarafından 13 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. FREE-4

FREE-4 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar ben 20 yaşındayım yaklaşık 3 4 yıldır traş oluyorum fakat boyun kısmımda traş olduktan sonra sivilce kızarıklıklar ve acı oluyor mach3 vs bütün traş bıçaklarını kullandım neden böyle bi sorunla karşılaşıyorum

Traş olmadan önce ılık su ile yüzümü yıkıyorum 5 6 kere

Traş köpüğünü güzelce yüzüme sürüyorum

Bastırmadan boyun kısmından aşşağı doğru traş oluyorum

Traşın bittiği gün hiçbir sorun yok ama ertesi günü surat berbat hale geliyor nolur yardım edin sırf bunun için ayda bir kere traş oluyorum :(:confused:duh

2. bodykolik

bodykolik Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bendede oluyor sadece belli yerde ama en son traş olduğumda çok sağlam kolonya bastım çıkmadı anlamadım gitti

3. hacker

hacker Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    bence cildin hassa bu kesin bu yüzden bir belgesel bile vardı bunun için adam diyorduki hassas tenli kişiler çok bıçaklı jilet sakın kullanmasın ne kadar bıçak varsa o kadar sürtünme olur ve cilt tahriş olur bence sen tek bıçaklı bi jilet kullan yada berberine git ve orda tıraş ol ve sakın tıraştan sonra cilde kolanyağ sürmeyin tıraştan önce sıcak suyla güzelce gözeneklerinizi açın ve temizleyin ,tıraş sonrası içe bol soğuk suyla gözenekleri kapatın ve yüzünüz bebek poposu gibi olsun. tıraş sonrası kremler var after shave balsam mesela çok etkili . ayrıca en az 2 gün arayla tıraş olun böylelikle cildiniz dinlensin (1 ayda bir tıraş olursan zor olur senin için sakal sıcak tutar yüzünü ve terden dolayı sivilce çıkabilir tıraş olmasan bile. herkese hayırlı tıraşlar

4. infoguner

infoguner Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    bu çok büyütülcek bir sorun degil,en azından çıkma sebebini biliosun ve eminim 1-2 gün sürüodur sivilcelenme olayın en azından benim öyle sürüyor ve hemen geçiyor. makine kullanmayı dene traşın daha kısa süreli,saglıklı ve sivilcesiz olacaktır.

5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka

Sayfayı Paylaş