Tr-Power Wheypromix - Tarım bakanlığına şikayet ettim

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve tezcatcatl tarafından 24 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. aphelion

aphelion Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    hepsiburada,com da olumsuz yorum yazmayi deneyin :D olumsuz yorumlar yayinlanmiyor.

hiç bir ürün hakkinda olumsuz yorum yayinlanmiyor. Sikayetvar.com da şikayet dolu bir sürü...

dolandirici hepsiburada,com (isterlerse beni dava etsinler bu yazi kalsin)

2. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Benim ishal değil lakin inanilmaz berbat kokulu gaz ve dışkı sorunum var ******** yani Optimum un TR dist. olduğu firmadan gold whey alıp kullanmaya başladığımdan beri. Zaten serving size falan farklı gelmişti barkodu mail attım optimum merkeze lakin yanıt vermediler saolsunlar çok ilgililer!! Şüpheye düşmüştüm ürünün orjinalliği hakkında, daha önce yurtdışından aldığım twinlab whey- nitrotech ve optimum gold whey aynı sorunları yaşatmışmıydı tam hatırlamıyorum..
    Bu dışkı ve gazdaki inanılmaz kötü koku bu wheyin sindiirlmeden dışkılandığının göstergesi falanmı acaba? En çok kafama takılan sorulardan biridir bu. Birisi beni aydınlatabilirmi :)

3. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    tozu brak bakalım hala devam ediyormu eğer devam etmiyorsa sorun vardır tozunda ve devam etmıyorken aynı beslen ve eger süt ile içiyorsan sütüde iç aynı zmanda sadec tozu içme

Azi ve EdgeVII bunu beğendi.
  4. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Süt içtiğim günde içmediğim günde aynı aslında,acaba diyorum yumurtadan mı oluyor ama günde 2-3 tam yumurta sıkıntı yapmaz sanırım insanlar 10-15 tane yiyior burda..
    Şimdi anımsadımda yurtdışından bb.com ve iherb -yasaklanmadan önce- sitelerinden getirttiğim proteinlerdede bu koku olayı olmuştu

5. renkligoz

renkligoz Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle şikayetinin sonucunu çok merak ediyorum.. bende seninle aynı kaderi paylaşıyorum. h.b.com dan 4,5 kiloluk ürünü aldım elime ulaşıtığında açıp kokladım. inanılmaz derece berbat ve mide bulandırıcı kokuyodu. ilk kullandığımda fena bi şekilde karın ağrısı ve mide bulantısı başladı sonra çok fena ishal yaptı. kendi kendime ilk kullandımda olabilir belki diye önemsemedim. daha sonra tekrar kullandığımda yine aynı şey oldu. tabiri caizse cahilliğimin kurbanı oldum. bende şikayet etmeyi düşünüyorum. bu ürünü kimsenin insan sağlığıyla oynamaya hakkı yok. arkadaşlar siz siz olun kesinlikle uzak durun bu üründen. daha önce bi çok kaliteli suplament kullandım. ama böyle iğrenç bi protein tozu görmedim.

6. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Bu markaya mail attım iki ay once ürünlerinizde aspartame var mı miktarı ne kadar diye hala cevap atmadılar atacaklarını da zannetmiyorum

7. FedoR

FedoR Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    7 ay öncede biri nitrofulu şikayet etmişti hiçbişe olmadı bundanda bişey çıkmaz boşuna ümitlenmeyin

8. renkligoz

renkligoz Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bir protein tozu her kullanımda ishal yaparmı arkadaş içinde ne var anlamadım gitti. ama şundan eminim bizler böyle sustukça bu tür ürünler her zaman piyasa var olacak. olan yine bizlerin önce sağlığına sonrada cebine olacak.

9. tezcatcatl

tezcatcatl Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Tarım bakanlığından şöyle saçma bir cevap gelmiş...

ALO GIDA HATTINA İlgi : xx.xx.xxxx tarih ve xxxx-xxxxx sayılı şikâyetiniz İlgi tarih ve sayılı şikayetinize istinaden Akdeniz Sanayi Sitesi 5005 Sok. No:61 ANTALYA adresinde faaliyet gösteren Gökçe Spor-Sporcu Gıdaları ünvanlı işyerinde 01.06.2012 tarihinde denetim yapılmış olup şikayete konu TR POWER WHEY PROMİX 3500gr isimli ürünün etiket bilgilerinin Türk Gıda Kodeksine uygun olduğu ayrıca kullanım bilgisi ve gerekli uyarıların yazıldığı görülmüştür. Bilgilerinize arz ederim. Veysel ÇELİK Gıda ve Yem Şube Müdürü

Belli ki bu işten zerre kadar anladığı yok tarım bakanlığının da.. Tamam etiket bilgisi doğru da, içeriği etiket bilgisiyle tutuşuyor mu bi baksana? Yoook.. Etiket doğru kardeşim, senin ..tün bozuktur.
    Töbe estafurullah..

Arkadaşlar aynı sorundan şikayetçi olanlar tavsiyem siz de şikayetçi olun alo 174 hattına. Ben hepsiburada'ya da şikayet ettim. Cevap gelmedi ama ürün satıştan kalktı.

10. aphelion

aphelion Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    bende şikayet ettim merak etme, ümitliyim :D numune almışlar. temiz çıkarsa harbi harbi satın almayı düşünüyorum, güvenin azcık devletinize, kötü diyince kötü, iyi diyincede kötü :D

11. Joaquin

Joaquin Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    herkese iyi forumlar.
    1 aydır yurtta kalıyorum ve yaklaşık 1 ay daha orada kalacağım. şuanda yiyeceklere tat vermesi için dr.oetker milkshake'leri kullanıyorum. günde yaklaşık 5 taneden 3 lira gibi bi ekstra maliyet oluşturuyor. şuanda proteinin biyolojik değerinin kalitesine bakmayıp sadece aroması için almayı düşünüyorum. hardline soya proteini ile bu ürün arasında kaldım.

olaya bu açıdan bakarsak kakaolu aromasını önerir misiniz? şimdiden teşekkür ediyorum.

12. FedoR

FedoR Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    tarım bakanlığından telefon geldi kırmızı kar yağar yağmaz sonuçları açıklayacaklarmış :D O değilde bi üstteki mesajda çocuk hala tr power almanın derdinde okuma yazması yok galiba :D

13. jason77

jason77 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    meraba arkadaşlar. 1 yıldır supplement kullanıcısı olarak multipower ve muschletechin protein tozlarını kullandım.bi arkadaş sporu bıraktığı için kendi proteinini bana verdi tabi tr power.gözlemlerim bu ürünü shakerladıktan sonra dite bi tortu oluşuyor toz şeker görünümünün aynısı ama tadı tuzu yok tekrar su koyup karıştırıyorum o dibinde kalan toz şeker görünümlü şey suya karışmıyor bu birinci izlenimim.ikincisi her içtiğimde ayıptır sölemesi cırcır havası esiyor midemde savaş çıkıyor wcden çıkamıyorum.daha önce kullandığım hiçbi üründe bukadar etkili ishal olmamıştı.nese böle işte :D

bu msjı yazdığımda yukardaki yorumları okumamıştım şimdi okudumda herkes ishalden şikayetçi yahu maddi durumu iyi olan biri analiz yaptırsın anasını satim biz sustuğumuz için hep zaten türkiyede oluyor böle şeler.ben para vererek almadım ürünü ama yazık parayıda geçtim insan sağlığı.bana bu ürünü veren arkadaşa sordum onda ishal yapmamış enteresan bünyedenmidir nedir.bide bu ürünün içinde siyah siyah bit kadar şeler var çok az da olsa onlar ne çözemedim.bida içerim gene aynı şey olursa dökecem çöpe şuanda midem hala savaş alanı cepheye gitmem gerek :D

Sayfayı Paylaş