Tr-Power L - Carnitine

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve extreme_sports tarafından 18 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Tr-power L-carnitin Tablet Sizce Başarılı mı?

1. Evet, Başarılı

32,5%
  2. Hayır, Başarısız

18,3%
  3. İdare eder

49,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 34 üye.
  1. deepblueeyes

deepblueeyes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    MERHABA
    BENDE WEIDER'IN L-CARNITINE TABLET 1500mg VAR.TEK MERAK ETTIGIM BU TABLETLERI SADECE SPOR YAPARKEN MI KULLANACAGIZ?SPOR YAPMADIGIMIZDA KULLANMAMIZ SAKINCALI MI?SAĞOLUN.

2. kaya330

kaya330 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürünü kullandım faydasını gördüm ... fiyatına göre oldukça iyi..

3. METZ__

METZ__ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Arkadaşım Tr-power ürününün altında ki yorumların kendi firmasınca yapıldığına dair söylentiler var.Ayrıca üretim tarihi belirsiz.üstünde yazan sadece kaşık tarihi. yani yurt dışında L-carnitine i getirip burada kendileri kapsüllüyor.Hatta bir süre önce de tr-power'dan hastalanan oldu.Tabii her bünye farklı.yararını gördüm diyen arkadaşlarda var.Elbette görülebilir.Sonuçta ne olursa olusn daışarıdan L-carnitine takviyesi alıyorsun.Fakat fiyata aldanma derim.Lcarinitine alacaksan,önceliğin kutunun - etiketin üzerinde CARNITURE damgası olması. ben zeroshot kullandım.çok etkili.Ayrıca universalde öyle. Multipower'ın 2000 lik likid tüplerinide öneririm. Sağlığın söz konusu olduğunda ucuza kaçmamalısın bence.

4. darkness10

darkness10 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    TR Power Amino 2000

Merhaba,
    Body building'e iki ay önce başladım,

Tr Power Amino 2000 (300 Tablet) Bcaa,l-glutamin,l-carnetin aldım dün itibariyle,Antremandan 2 saat önce 2 adet antremandan sonra 2 adet almaktayım.

Alkolden dolayı biraz göbeğim var 20 dakika kadar yuruyorum 10 dakıka bisiklet yapıp sonra hergun 2 bolge çalışıyorum.

Amino asiti antremandan ne kadar önce almam daha mantıklı olur?

ayrıca göbek için ne yapabilirim alkolu azalttım, hergun karın çalışıyorum :S

5. alpayfatih

alpayfatih Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bu başlık ile alakası yok ama yinede yazayım. aynı ürünü bende aldım. ilk başlarda günde 4 tablet kullandım. baktım hiç bir etkisi yok 8 tablet e çıkardım. yinede bir etki göremedim. özetle paranı çöpe atmışsın/atmışım. her yuttuğumde tebeşir yutuyomuşm hissi veriyordu artık. yazık günah verdiğim paraya 2 kutu almıştım bide!

6. swat17

swat17 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bendede bu urun var

merhaba arkadaşlar bende 1 bucuk haftadır bu urunu ve 2 haftadır afrıca mango kullanıyorum aynı yamanda hergun 15 + 15 =30 dakıka kosu yapıyorum ardından 30 mekık cekıyorum ama aynı zamnda dıyet yapıyorum. 98 kılo fılandım su an 90 kıloyum ancak dıyette yedıklerım söyle...

sabah = 2 yagsız yanmaz tavada yumurta beyazı 6 zeytın yagsız kıbrıt kutusu kadar peynir sekersız buyuk cay 1bucuk dılım cavdar ekmeği lıght.

saat 11:00 = 1 şeftali veya elma yanında salata

saat 13:00 = yagsız yogurt elma veya seftali

saat 16:00 = tekrar meyve

ve aksam yemeğindede hafif salata filan

ama ben bunu daha öncede yaptım ve 98 kilodan 74 kiluyu gordum 3 aydan kısa surede ancak ben bu dıyetı yapınca yuzum gözüm çöküyor ve görenler hastamısın sen filan diye soruyorlar ..bu nun olmaması için ne yapmam gerekir yada diyetime ne eklemeliyim yada ne dğiştirmeliyim...iyi günler dilerim....

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:21 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 09:53 ----------

merhaba arkadaşlar bende 1 bucuk haftadır l-carnitini ve 2 haftadır afrıca mango kullanıyorum aynı yamanda hergun 15 + 15 =30 dakıka kosu yapıyorum ardından 15*3 mekık cekıyorum ama aynı zamnda dıyet yapıyorum. 98 kılo fılandım su an 90 kıloyum ancak dıyette yedıklerım söyle...

sabah = 2 yagsız yanmaz tavada yumurta beyazı 6 zeytın yagsız kıbrıt kutusu kadar peynir sekersız buyuk cay 1bucuk dılım cavdar ekmeği lıght 1 adet salata

saat 11:00 = 1 şeftali veya elma yanında salata

saat 13:00 = yagsız yogurt elma veya seftali

saat 16:00 = tekrar meyve

ve aksam yemeğindede hafif salata filan

ama ben bunu daha öncede yaptım ve 98 kilodan 74 kiluyu gordum 3 aydan kısa surede ancak ben bu dıyetı yapınca yuzum gözüm çöküyor ve görenler hastamısın sen filan diye soruyorlar ..bu nun olmaması için ne yapmam gerekir yada diyetime ne eklemeliyim yada ne dğiştirmeliyim...iyi günler dilerim.... lütfen cevap verin

7. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    2 tane weider hapın etkisini tr powerdan 5 tane portakallı carnitine veremez o kadar söyleyim.. İnternet ortamındaki alışveris sayfalarında satılan tr power ürünlerinin altındaki yorumlar o kadar basit ki o firmanın güdümünde yazıldıkları apaçık ortaya çıkıyor. Tr power carnitine kullanan arkadaşlar midenizde yanma hissi , halsizlik oluşmadıysa şanslısınızdır.. Bu tip ucuz ürünlerden uzak durulması gerektiği kanaatindeyim bu spora 4 aydır yapan biri olarak tavsiyem budur..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:28 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:26 ----------

Ayrıca şunu da belirtmek gerekir ; tarihi geçmiş aminoasit kullanımının kalp damarlarında yırtık yapma tehlikesi varmış ve görülen bir olaymış..(Doktor söyledi) Sakıncalı durumlar ortaya çıkabiliyormuş..

8. mxhmxt44

mxhmxt44 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    1 haftadır kullanıyorum bende bu carnitini, eskiye göre daha fazla terletiyo sanki bi ay kullanayım paylaşırım sizinle etkilerini.
    Limonlunun tadı çok güzel, çignemesi zor ama olsun

9. eolesS

eolesS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 1 haftadır best body diye adını hiç duymadığım 55 tl lik 20 tüplük l-carnitin kullanıyorum daha dogrusu 4 tüp aldım ama kara ciğerim de bir sızı ve ağrı oluyor en çok sert nefes aldığımda birde 1 yıldır sigara kullanıyorum ama günde en fazla yarım paket sizce bu ürünün bir yan etkisi olabilirmi bir doktora gitmelimiyim aslınla bilmedigim marka kulanmam ama spor salonunu hocası 80 liraya bunu getirdi.

10. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    L carnitinin antioksidan ve damar genişletici etkisinin olduğunu duymuştum..Karnitin alkolden sonra karaciğeri iflas ettirecek maddelerin başında geliyormuş doğrumu bu bilgi ? Bende merak ettim..

11. TZOKO

TZOKO Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    0
    Kullanmayı hemen bırak ve bir doktora git geçmiş olsun.

12. Eastwind

Eastwind Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Alınabilir işe yarıyor

13. kskobi

kskobi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla arkadaslar bende kullandim. Bi kere karaciger probleminiz var ise kesinlikle almayin vücut atamaz ise cok sivilce yapioyor.

Ben aldım hic terletmedi beni 1 hafta boyunca 40 dk kosu yaptım ve bunu aldim hic terletmedi ..

Ben normalde metabolizmam yavas diye hic terlemem birde vücudumda odem tutmaya müsait o yüzden benim bugune kadar kullandigim en iyi animal cuts idi o beni terletti.

14. t4m3r

t4m3r Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    daha önce hard line l-karnitin kullandım sıvı olanından şimdi de tr power l-karnitin aldım sıvı olanından aralarında fark var mı ikisinin markası dışında fiyatı da ucuzdu 49 liraya aldım bedava kargoyla falan insan şüpheleniyor diğerlerine göre ucuz oluşundan sanırım türk yapımı kullanan var mı daha önce ?

15. gokdogan2

gokdogan2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    istanbul
    sipariş vermiştim buradaki yorumları gorunca iptal ettim.

16. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    tr power tam yerli bir ürün değil bikere ham maddesi türkiyeye nerden gelirse gelsin yasal yollarla geliyorki bu mecburi öyle basit işler değil bu işler 14 yıldır bu spordayım kullanmadığım ürün kalmadı bazı yorumları okuyorum tr powerla ilgili yada hardline ile yok enerji patlaması olmuş yok şu olmuş bu olmuş bunlar gıda takviyesidir adı üzerinde istediğin ürünü kullanla istersen amerikanın en iyi twinlab mesela amerikada esti gürledi şimdi kullanan yok demek bu işler reklam şimdi Jay cutler BPI kullanıyor bu görenler haydiii bu ürüne arkadaşlar bu ürünler sizi 1 ayda yada 5 ayda ne geliştirir nede kilo verdirir başta diyet yani doğru ve iyi beslenme düzenli uyku sağlam spor yapıcaksınız amerikalı yarışmacı vucutcular kafanızı karıştırmasın onların kullanmadığı hiç bişey yok bu iş basit değil tr power yada hardline kullanmaktan cekinmeyin bende kullanıyorum tr power bir problem yaşamadım zaten bana bişeyde hissettirecek değiller günde 800 gr pişmiş ağırlıklı tavuk yiyorum ve günde sabit 200 gr pişmiş ağırlığı ile pirinç tüketiyorum antreman başı bir her hangi bişey almam ama antremanım biter amino 2000 4 tablet glutamin ve creatin 5 er gram carbotozu ile bcaa 2200 2 tablet alır yarım saat sonrada tavuk yer bu işi bitiririm demek istediğim bu gıda takviyelerinden öyle sihirli bişey beklemeyin spordan soğursunuz zaten çok iri ölçüler bu gıda takviyeleri ile olmaz.sağlıklı spor dilerim.

Dubur bunu beğendi.
  17. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Bu markanın amino asitini aldı iş yerinden bir arkadaşım ucuz diye,kutunun içinde nasıl tarif etsem bilemiyorum berbat bir koku tabletler sararmış vs ,kutunun yarısında çöpe attı ,bilemiyorum l-carnitine nasıldır ,ancak ben markaya güvenmiyorum .

Türkiyenin en büyük online alışveriş sitelerinde tr-power için onlarca yorum var hepsi kendi adamları 1 tane olumsuz eleştiri yok ürün hakkında (zaten olsada yayınlamıyorlar)

18. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    [​IMG] süt kokusundan başka bir koku yok milleti yanıltmayın.[​IMG][​IMG]

Son düzenleme: 9 Temmuz 2013
  19. sirkülasyon

sirkülasyon Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Yıl 2013 hala karnitin alan arkadaşlar görmek gerçekten üzücü.Hiçbir işe yaramadığını üniversitelerden deneyleriyle bilimsel kanıtlarıyla defalarca vermemize rağmen hala karnitin alınıyor.Paranıza yazık günah.

20. kaanbugra

kaanbugra Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    bende tr power l-carnitine 1000 ml likid aldım pek bir etki beklemiyorum açıkçası ürünü almamın sebebi cla alırken iyi bir pazarlık sonucu bu ürünü +10 tl ye almam. 10 tl neye vermiyorum ki dedim spor merkezi üyeliğim bittiği için kullanmaya da başlamadım ancak geçen gün basket oynamaya giderken 2 kapak aldım ne terleme ne enerji artışı oldu kendimi yorgun hissetmedim. düzenli spor yapmaya devam ettiğim zaman kullanıp etkilerini paylaşırım yine

Sayfayı Paylaş