Toz aldım ama ne işe yarıyor yardım lütfen(MAXX PREMİUM HİGH CALORİE)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve sempohakan tarafından 6 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sempohakan

sempohakan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar salondaki hocama toz almak istediğimi söyledim bütcem 100liraydı.hıc bılgım yok tozlarla ama ıstegım ve söylediğim kasların cıkmasını biraz daha hızlandıran ve yardımcı olan bir tozdu.toz bgun elime geldi.markası ;
    PREMİUM MAXX HİGH CALORİE.
    nette araştırdıgımda kilo aldırıcı oldugunu ögrendim.yalnız söyle birşey var ben zaten yapılı bi insanım biraz göbeğim var onun dısında omuzlarım geniş vs yani zayıf bir insan değilim.ben kasların hızlı cıkmasına yardımcı olan bir toz istemiştim bu kilo aldırıcı yazıyor nette napıyım geri iade ediyimi ?

bu toz hakkında bilgisi olan varmı ?

2. KaraFırtına

KaraFırtına Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Şunu anlamıyorum niye ne olduğunu bilmediği suplementleri alır insan? Geri iade et adından belli onun kilo aldırıcı olduğu. Hiç bir toz kaslarını hızlı çıkarmaz. Bu tozlar mozlar sihir değil. Adı üstünde besin desteği beslenmenin kendisi yoksa sadece paranı boşa harcamış olursun. Önce beslenme, uyku ve antrenman rayına otursun sonra düşünürsün supplementi. Ha niye bunları yazdım şu açtığın konuya bakarsak oldukça yenisin.

3. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    vücutla birlikte omuzunun üstünde bir kafa var ha onuda geliştir, verdiğin para az bir para değil, 5 liralık birşey alırken bile bakarsın ama bunu araştırmadan etmeden neden alıyorsun?

4. sempohakan

sempohakan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam saka gibi insanlarsınız.hocaya parayı verdım o siparişi verdi ben elıme bu tozun gelcegını bılmıyordum

5. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    bnde onu diyorum, önce bi sor sen bana ne vereceksin ne işe yarar vs. sonra internetten bak buraya sor hem işine yarayacak birşey mi hemde fiyat açısından uygun mu diye

6. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Tozu geri gönder,hocanlada selami sabahi kes, hocani degistir.

KaraFırtına ve Hanneman bunu beğendi.
  7. lostRoses

lostRoses Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Of of ben en basitinden bir amino asit bile alırken tez ödevi yapar gibi araştırma yapıp alıyorum ne diye sormadan etmeden alırsın ki iade şansın varsa iade et.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş