Tipsiz Olmak

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve tevhid61 tarafından 31 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Tevhid...yorumlar olumlu olduğu kadar olumsuzda olabilir lütfen kişilere biraz daha ılımlı yaklaşın..belki dediğin gibi küçük düşürücü kii bence değil..bazen gerçekleri kabul etmek laızm..bu sizin lehinize olsa bile..yani burda olumlu yazanlar kadar olumsuz mesajlarda yazanlar elbetteki olacaktır...bence biraz daha anlayışla yaklaşmak gerekir...
    kısacası her yazılanı kafaya takmayın..içinden size gerekli olan dersi çıkarttınızmı o zaman olay tamamdır...

2. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Tabi tabi hiç değil:)

Arkadaşım senin sorununa gelirsek özgüven kaybın var görüldüğü üzere. Bu yaşlarda olur öyle kafaya takacak bi durum yok. Gerçi ben takma desem de takacaksın da atlatırsın yani rahat ol.

DEXONİA bunu beğendi.
  3. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    ya çok takıyosan abi estetik yaptırcaksın doktora gitsen çok takıyorum desen estetik yap diycek o zaman mesele bu kadar basit yada alışırsın ergenlikten sonra geçer aynen devam edersin kendini üzme çözümü var yani

4. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    Rpac olayi dine cekmeyelim demissinde okuyunca insanin aklina ilk o geliyo yani adam burnnu begenmiyo :S abicim bi dusunsene hic burnun olmayabilirdi-burnunda et olabilirdi-burun kemigin yamuk olup dolayisiyla dudaklarinda yamuk olurdu ve zor konusurudn-zor nefes alirdin- bi burnun olduguna sukredecegine daha niye buyuk niye kucuk boyle konulari gorunce yazmadan duramiyorum kusura bakmayin bende 15 yasimi bitirdim bende aynada kendimi cok inceliyorum bazi yerlerimi begnmiyorum keske soyle olsa diyodum ama sonra dusunuyorum allah oyle olmasini isteseydi zaten oyle yaratirdi diye sukrediyorum

5. cakmak01

cakmak01 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    valla kardeşim aynı sorun bendee vardı ben yakışıklıyım ama bende kendımı begenmıyordum ama cevremdekıler hep begenıyordu sorun bendeymıs megerse kafana takma derım ben böyle oldugum halde kımsenın baktıgı yok anlamadım şansta olması gerek biraz ınsanda bende şans denen kavram yok daha yasın genc duzelırsın ınsallah saygılar

6. conicon

conicon Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    İnsanın ayna karşısında en çok zaman geçirdiği çağ ergenlik çağıdır, karşı cinse kendini beğendirmeye çalışırsın, ne kadar mükemmel olsanda suratında vücudunda mutlaka bir kusur bulursun , ama emin ol ki bu çağda gelip geçici. Bir kaç sene içinde yüzünün şekli yerine oturur. Benim mesela tonla sivilcem vardı ve sıkmaktan suratım yara bere doluydu. Bu çağları kafaya takmıcaksın, sen sporunu yap, güzel bir vücudun olsun, birazda iyi giyinirsen bak nasıl kızlar peşinden koşacak.

7. DCloud

DCloud Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    estetik ol dostum tum hayatını olumsuz etkıler gıbı konusmussun.Erkeklerde estetik olabılır bu konuda toplumsal baskıları aşman gerek.Ama daha gercekten kucuksun buyuyunce bu dusuncen degısmezse yapılacak sey bellı.

Sayfayı Paylaş