Tişört seçimi ?

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve F@T!H tarafından 10 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. F@T!H

F@T!H Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Adidas markalı ürünler hoşuma gitti.
    http://urun.gittigidiyor.com/giyim-aksesuar/100-orginal-nike-ze-amp-ko-farkiyla-son-urun-59019414
    http://urun.gittigidiyor.com/giyim-...kek-t-shirt-sportakil-l-58736876?sciid=hpifu1
    http://urun.gittigidiyor.com/giyim-aksesuar/adidas-o04616-erkek-t-shirt-sportakil-l-58736687
    Bu tip -tarz tişört önerir misiniz ?
    Daha güzel -değişik modeller varsa onların link şeklinde gösterebilir misiniz ?

Parfüm olarak arkadaş kalvin klen one böyle bir şeyler söyledi kullanmış olan var mı ? Kokusu nasıl ?

2. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bu tip tişörtleri giymek için çok iyi vücudun olması lazım benim fikrim böyle. Yani bu tişörtü giyip kolu bol geliyorsa benim gözüme güzel gözükmüyor..

CK One ben kullanıyorum 1 senedir. Çok hafif ve süper bir kokusu var. Yaz aylarında kullanmak için CK One Summer çıktı yaza daha uygun onu tercih edebilirsin. :)

Azi ve StormBlast bunu beğendi.
  3. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    bu tarz ürünleri bu tür sitelerden almak yerine sportive yada starcity avm gibi avmlerde bulunan outletlere git. hem dener üstüne oturanı alırsın hem de daha ucuza almıs olursun.

Danny Boy, Azi, themertyildiz ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. F@T!H

F@T!H Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    O markaya göz atıcam önerdiğin için teşekürler.

Eleştiriyor sanma usta, ama ben badi elbise değilde dışarda gezmek için.
    O dediğin yerleri ilk defa duydum bizim burası ilçe haliyle olcağı gibi pek büyük mağazalar yok.
    Çanakkale gidicem bu yaz orda 1 mağaza girmiştim. 70 tl yakın olan kapri vardı çok hoşuma gitti şehitlikleri gezicektik dönüşte alırım dedim. Ama gezi o kadar uzun süreceğini tahmin edememiştim 6 arabasına zor yetiştik gittiğimde varsa o kapriden alıcam.
    Fiyat önemli değil yani demek istediğim param yetmiyorsa biriktirip sonra alırım acelesi yok yani.
    Öneri için teşekürler.

5. Rooter

Rooter Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    İlk resimdeki Adidas climacool tişörtlerin'den bende kullanıyorum tavsiye ederim ama bunu giyince içine birşey giymemen lazım kumaşı ince biraz

6. Zindan

Zindan Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    perakende satış
    Yer:
    istanbul
    ben eski yada dandik tşörtlerin kollarını kesiyorum iyi gidiyo bana zaten her gün yıkanıyor çapulcu gibi oluyo ama olsun :)

7. F@T!H

F@T!H Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Yok giymicem zaten tek tişört olur. Bilgilendirme için teşekür ederim.

Zevkler ve renkler tartışılmaz :) Kişiden kişiye değişir sen seversin ben sevmem, ben severim sen sevmezsin. Bilgilendirme için teşekür ederim.

8. enjoy35

enjoy35 Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bizim burda adidas nike t shirt giyersen dalga geçerler 3 çizgi çakma adidaslı apaçi die
    böle bi semt :(

9. F@T!H

F@T!H Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Orjinal alırım.
    Aldığım adidas t shirt büyük geldi zaten medium bekliyorum stoklarına girince alırım artık.

Sayfayı Paylaş