Testosteron vs growth hormone

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve TheLegendTskMuvazzaf tarafından 28 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. TheLegendTskMuvazzaf

TheLegendTskMuvazzaf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu ikisi arasında ki fark ne dir abilerim?

Benim yaşım 19 bı arkadaş testesteronun çok gereksiz olduğunu bizim yaşlar için çünkü şuan zaten testesteronun max seviyede olduğunu söylemişti daha çok 25 ten sonra gerekli olduğunu vurgulamıştı bu doğru mu?

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Forumda var ama hormon bölümü kapalı olduğu için başlığı editleyip kısa bir bilgi yazdım..

öncelikle bunlar supplement yani ek besin değil..testosteron ve growth hormon 2 ayrı hormon..genel olarak kas kütlesini artırma ve büyümeden sorumlulardır..
    Doğal yollarla kısmen de olsa artırılabilirler..Dışardan direkt ağız ya da kas içine enjeksiyonla alınır..Hormonları kontrolsüz bir şekilde yükseltmek çok çok çok büyük risktir uzak durulmalıdır..
    Bir hormonu bozunca tekrar toplarken başka bir sürü hormon daha bozuluyor toparlayacağım derken iyice rezil hale gelebiliyor vücut..

buarada 19 değil 25 yaş için bile hormon alınmasına gerek yoktur..

zeo64 bunu beğendi.
  3. TheLegendTskMuvazzaf

TheLegendTskMuvazzaf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Cevap için teşekkür ederim.
    Bulk için Supplament kürü yaptım karb tozu bcaa kreatin ve protein tozu ama son bir Supplament olarak kafam l arginine gidip geliyor sizce almalıyım? teşekkürler

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Başlığını hormonlar konuşulsun diye konu dışına taşıdım..Forumda l-arginine gibi ek besinler çokça tartışıldı..sizden ricam supplementler bölümündeki başlıkları incelemeniz.. ;)

TheLegendTskMuvazzaf bunu beğendi.
  5. TheLegendTskMuvazzaf

TheLegendTskMuvazzaf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tekrar teşekkür ederim :)

6. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    bunu birçok defa yazdık bir daha yazalım bir kere supplement kürü olmaz. bir şeyin bu sporda kür olabilmesi için anabolik ilaçlar olması gerekir. ikincisi bu iki hormonda vücudun kendi ürettiği hormonlardır. yarışmacı veya bu işten para kazanmayacaksan ömrünce dışarıdan almana veya nedir diye merak etmeni gerektirmeyecek şeyler.

Ackres, zeo64 ve ulaire bunu beğendi.
  7. avukatbeyy

avukatbeyy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bak kardeşim benim gereksiz demiş arkadaşın zaten o yaşta max testo geliyor demişte alakası yok yetişkin sağlık lı bir kişi haftada 49mg testo üretirken kürdeki bir adam(ortalama bir kür yapan) haftada 500mg testo alır O yüzden isterse senin erkeklik hormonların çok iyi olsada karşılaştıramasın

Sayfayı Paylaş