Testosteron Hormonu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Peta tarafından 11 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Peta

Peta Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar yaş bu mayıs 18 olucak.Ailede köselik olmamasına rağmen bende sakal çıkmıyor.Bıyık ve çene kısmında çok hafif çıkıyor ve ince şekilde.Biraz araştırma yaptım testosteron hormonunun azlığı buna sebep olabilirmiş bu yüzden bu cumartesi doktora teste gidicem.Problem neyse ya test olucam ya da tedavi edilicem.
    Merak ettiğim şey şu eğer bende gerçekten testosteron hormonu az çıkarsa onu doktorlar yükseltmek için tedavi yapıcak değil mi ? Öyle bir şey olursa sakal-bıyık dışında testosteron hormonum yükselirse fiziki güç artışı olur mu ? Bunu sadece meraktan soruyorum.Bu olayı araştırırken testosteron hormonu fizik gücünü falanda etkiliyormuş.Yani ben testosteron hormonum yükselirse fizik güç artışı olur mu acaba yoksa sadece sakal-bıyık konusunda mı bir gelişme olur ??

2. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    testosteron kas kütlesinde ve kuvvette artış sağlar , sakal bıyık konusunda da ergenlikte rol oynar. sakal problemin düşük testosterondan kaynaklanmıyordur bence , kimi insanlarda geç çıkar normaldir.

3. Peta

Peta Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Peki abi bir ihtimal olupta az çıktı.Testosteronun yükselmesi için tedavi olursam bu fizik kuvvetimi arttırır mı ?

4. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    yazdığım gibi kuvvetinde artış olur.

Sayfayı Paylaş