Test sonuclarim

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve zeus66 tarafından 4 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. zeus66

zeus66 Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Arkadaslar rica etsem yorumlarmisiniz,yaklasik 10 saatlik bir aclik sonrasi verdim kan ve idrari

Testo yerlerde surunuyor dimi :( yas 35

2. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    19 yaşındayım benden iyi değerler :D
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Mayıs 2016 ---
    Bu arada olaya kas için bakıyosanız çokta kafaya takmayın testo üst sınırda diye hulk olmuyoruz veya alt sınırda diye hulk olmamazlık olmuyor

technical1967 ve zeus66 bunu beğendi.
  3. zeus66

zeus66 Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    1.5 yildir ciddi emek veriyorum,uyku beslrnme elimden gelenin en iyisindeyim suan ama gelisme orta hizda,canim sikiliyor bu duruma,sabah ereksiyonum yillardir sifira yakin,cinsel istek baya dusuk haftada 1 bile yetiyor,son 2 haftada omuz ve sirtta ciddi sivilcelenme yasadim,kan degerlerim temiz cikti sanirim cildiye yolu gozuktu bana

4. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Sabah ereksiyonu yoksa sıkıntı olabilir, stressten kaynaklanıyo olabilir baya bi sebebi olabilir

5. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    benim yaşım 15 bendede sabah erk.olmuyor.şuan korktum.

6. mali67

mali67 Üye

Beğenileri:
    2.593
    Ödül Puanları:
    123
    benim testoda yerlerde sürünüyor. bu mesaj iyi geldi;)
    tavsiye üzerine hergun 50gr kabak çekirdeği yiyordum ara veriyim biraz :D

7. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Kür falan geçmişiniz var mı? cinsel istek testo ile alakalı olacak diye birşey de yok bence. Eğer sporu sorun ediyorsanız sebep bu olabilir. Bu testin adı ne peki?

zeus66 bunu beğendi.
  8. zeus66

zeus66 Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Yok ama kur dusunuyorum o yuzden yaptirdim testi,normal total ve serbest testeron olcumu,digerleri idrar bobrek ve karaciger

caga bunu beğendi.
  9. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Total testo ile serbest testoyu hep birbirine karıştırıyorum, bu konuda ne zaman doğru ne zaman yanlış hatırladığım belli olmuyor :) Eğer şu an karıştırmıyor isem, total testo muazzam derecede iyi, yani şahsen benim görüşüm bu, birde yaş 35, ha tabi yaşlı değilsiniz kesinlikle 35 dediğin nedir ki, ama yinede bi 20 li yaşların bile sahip olamadığı testo seviyesi, bence çok harika bir sonuç, umarım total ile serbest testonun mantığını şu an karıştırmıyorumdur, ben sadece az çok hatırladığımı söyledim, ancak siz daha bilgili ve deneyimli birine, ve bu testlerle içli dışlı birine danışın derim.. Direkt isim verecek olursam, octeniskrup hocaya fikir danışmanızı tavsiye ederim, ona gösterin sonuçları..

zeus66 bunu beğendi.
  10. zeus66

zeus66 Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Ozelde ona mesaj attim bu basligin linkini verip,sizede cok tesekkurler ;)

11. servet dağlı

servet dağlı Üye

Beğenileri:
    926
    Ödül Puanları:
    103
    Dostum karaciger bobrek ve testosteron degerlerin olmasi gerektigi aralikta ama
    Testosteron ile ilgili sunlari soyleyebilirim,

Isteksizlik,ereksiyon sorunu gibi sorunlar varsa bunlar psikoljik durumlada ilgili olabilir

Ayrici testosteron her erkekte gunluk olarak uretilir ve bu degiskenlik gosterir,yorgunluk,umutsuzluk,stres,beslenme bozuklugu bunlarin hepsi bu uretimi etkiler..

Son birsey daha uretilen testosteronun dht ye donusmesi ile birlikte testosteron islevini gosterir burda da sorun yok gibi gorunuyor,muhtemelen psikolojik senin durumun..

umut1319, technical1967, zeus66 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  12. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    abi yaşım 15.5 sabah erek. olmuyor.psiklojkmidir.yani dimdik değil ayıp olucak ama bu sıkıntı olurmu

13. zeus66

zeus66 Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Oyle hocam evet,maddi sikintilarim var iliskimde sikintilarim var bi kac yildir bu kaosta iyi bile cikmis degerlerim,dediginiz gibi psikolojik olma ihtimali cok yuksek,peki serbest testo icin olumlu konusabilirmiyiz alt sinira cok yakin

technical1967 bunu beğendi.
  14. servet dağlı

servet dağlı Üye

Beğenileri:
    926
    Ödül Puanları:
    103
    Serbest testosteronun dusuk olmasi sorun var demektir dostum nitekim,
    testosteronun salgilanmasi beyinde baslar hipotalamus ,gnrh,hipofiz, fsh (sperm)lh (testosteron)leydig gibi surecler calisir bunlarda fizyoljik sorun yoksa;

Beslenme,stresten uzak durma,duzenli d vitamini,agir kaldirma,hedefler koyma bunun uzerine zevkle calisma,yagsiz beslenme gibi adimlarla testosteron seviyeni ve hayat kaliteni artirabilirsin..

mali67, zeus66 ve technical1967 bunu beğendi.
  15. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    total testo değeri oldukça iyi. serbest testo düşük gibi dursa da doktorlar bir şey demiyor. ben de 36 yaşındayım geçen hafta
    total testo 7.2 çıktı 2.8-8.0 aralığında serbest ise 11 civarı. ben serbest düşük ne yapabiliriz dedim yo iyi dedi halbuki iyi değil.
    bu spor için serbest testo önemli. bunu da nasıl arttırıız bilmiyorum.

bu arada isteksizlik kilo alma vs sorunu varsa prolaktin e de baktırın. bende prolaktin çok yüksek çıktı (anormal) ama açıklama getiremiyor doktorlar.
    anabolik steroid bölümü kapanınca bu konuda bilgili kişiler khepnes, extravaganza, akhilleus, greenrain, octeniskrup gibi tecrübeli kişiler foruma uğramaz oldu
    belki bu yazdığımı da silerler. hatta forumdan da uçurabilirler umrumda değil zaten.

dediğim gibi eski zamanlar olsa bu başlıkta tartışırdık ama forumda bu tip konular yerine yazlıkçı ergenlerin 1 ayda nasıl kol yaparım çok kas istemiyorum yaza kadar
    brat pitt gibi olur muyum günde 2000 mekik çekiyorum baklavalarım çıkmıyor protein tozu kanser yapar mı bırakınca sarkar mı hangi hareket adonis yapar gibi konular daha popüler.
    bu konu da steroide benziyor diye silinebilir, geçenlerde biri buna benzer bir soru sormuş, konu anabolik steroid konusuna ait diye silinmiş e bölümü kapattınız nereye yazacak adam.

bu arada son zamanlarda bu konuları çok araştırıyorum sabah ereksiyonu yoksa sıkıntı vardır, prolaktin değerine baktırın. hipofizde olabilecek bir tümör buna sebep olabilir.

ekleme yapayım, besinler hormonlu olduğundan ve deniz ürünleri az yediğizden herkesin d vitamini düşük. bu da kas gelişimini etkiliyor. tahlil yaptıranlar d vitamini de ölçtürsün büyük ihtimal düşük çıkacak. istediğiniz kadar güneşe çıkın, isterseniz bütün gün güneşte dolaşın, vücuda güneşi işleyecek doğru düzgün besin girmezse d vitamini düşük çıkar. bunun çaresi basit devit ampül alın.

erenmrt, aslangur, fRaNtiCBjK ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  16. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    şimdi, beslenme stres antrenman düzenli uyku vs total testoyu etkilemiyor mu zaten? soruyu soranın zaten totali yüksek. daha iyi beslense daha ağır kaldırsa totali biraz daha artacak ama
    serbesti ne kadar etkileyecek? serbest olayı biraz karışık bunu arttırmanın başka ne gibi yolu var? keza zma lar tribulus lar yine totale etkili diye biliyorum. serbest testo oranı
    vücut yapısı ve hipofiz ile alakalı diye biliyorum. totali yüksek serbesti düşük olan adam serbesti nasıl yükseltecek bunun doğal yolu var mı? doktor yok dedi. ama onların sporla sporcu beslenmesi ile alakası yok limitler içindeyse tamam deyip geçiyorlar.
    bir de yağsız beslenme demişsiniz, ama hormonlar için sağlıklı yağlar şart, diyette yapılan en büyük hatalar yağı tuzu tamamen kesmek. vücut için zeytinyağı tereyağı
    hindistan cevizi yağı şart. siz yağsız derken zararlı yağları (trans) cips hamburger fastfood pizza dakileri kast ettiniz sanırım evet bunlar testoya zararlı
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Mayıs 2016 ---
    bir de soruyu soran tekrar test yapacaksa şu değelere de baksın,
    DHEA-S04, bu böbrek üstünden salgılanan steroid hormonudur, bu da testosteron ve dönüşümünde etkilidir.
    Aşırı stress vs gibi durumlarda kortizol fazla salgılanır bu da psikolojik sorunlara sebep olabilir ACTH testi bu konuda yardımcı olur (ADRENOKORTİKOTROPİK hormon)

Son düzenleme: 5 Mayıs 2016
  17. Linea

Linea Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Zeus testi özel hastanede mi yaptırdınız ?
    Tam olarak adı nedir ve kaç lira tutuyor bu testler.

18. zeus66

zeus66 Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Ozel saglik sigortam ile kiziltoprak referans lab. Da 90 tl ye yaptirdim,sirket doktorum yazdi sevki

19. servet dağlı

servet dağlı Üye

Beğenileri:
    926
    Ödül Puanları:
    103
    Dediklerimiz serbest testosteronu yukseltir zaten,cinko,d vitamini,duzenli uyku vs..

Uzun uzadiya yazmayacagim,total normal serbest dusukse ve fizyolojik kaynakli degilse sorun ,serbest testosteron yukseltilebilir.

http://www.testosteron.gen.tr/testesteronun-normal-degerleri-nedir.html

20. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Abi senin testler falan çıkmıştı ne oldu durumlar

Sayfayı Paylaş