Termojenik yağ yakıcı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve mrckl61 tarafından 28 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. mrckl61

mrckl61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba, biliyorum bu konuda oldukça fazla aynı içerikli başlık var fakat aradığım cevabı bulamıyorum. Termojenik yağ yakıcı almayı planlıyorum hangisini tercih etmeliyim. Artı ve eksi yönleri var mıdır?
    1- Universal Animal Cuts
    2- Nutrex Lipo 6 Black
    3- Muscletech Hydroxycut SX-7
    4- Grenade Thermo Detonator
    Bu ürünlerin yanında L-carnitin kullanılır mı, hangi markayı tercih etmeliyim?
    Amerika'dan internetten sipariş versem gümrükte kalma ihtimali var mıdır?
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

2. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Eğer sağlam diyet yapmazsan, hiçbir işe yaramaz bunlar. Hepsini geçmişte denedim.
    Eğer sağlam diyet yapacaksan da, ne gerek var bunlara zaten:)

Sana şöyle söyleyeyim.(Rakamları sallıyorum). Diyelim diyet yaptın, ve ayda 5 kilo verdin. Ama bu ürünleri hiç kullanmadan 5 kilo verdin diyelim.
    Aynı diyeti bu ürünlerden birisini kullanarak yapsan, 5 kilo değil de; 5 kilo 250 gram verirsin ya da en fazla 5,5 kilo...

5-10 lira olsalar neyse de, hizmet kalitelerinin çok üstünde fiyatları var. Yani, değmez kardeşim.
    Ama illa alacağım diyorsan, animal cuts(iştah kesici birkaç madde var arasında)
    Ama dediğim gibi, zayıflamak, 24 saate yayılması gereken bir şey. Uykundan tut da, gün içinde yediğin en ufak besinlere kadar önemli.

3. satilikaraba

satilikaraba Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    satılık araba
    Yer:
    ankara
  4. muzaffer_53

muzaffer_53 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    Kardeş bende birçok termo ve l carnitine çeşitlerini kullanmış biri olarak şunu söylemeden geçemicem.Öncelikle sen farkettinmi bilmiyorum ama cuts ve grenade gibi ürünler oksijen kapasitesini arttırarak performansı etkiler.Sabah aç karna yapılan kardiyoyu bile rahatça çıkarabilmenizi sağlar ve kaslara daha fazla oksijen taşınmasını sağlar.Dolayısıyla çöp ürünler değil ama şartda değil kişinin hedefine ve durumuna göre değişir.Öyle 250 GR falan yazmışsın durum öyle değil.
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Temmuz 2016 ---
    Kardeş yohimbine hcl ve cycle 4 black ürününü kombinle sonuca bak bakalım ama yohimbine çok ağır bak migren falan varsa dikkat et 1 hapla başla sonra kafam patladı diye konu açma.

5. mrckl61

mrckl61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Cevaplarınız için teşekkür ederim.

6. cmrds

cmrds Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Aynı yollardan geçen biri olarak sana katılıyorum, o kadar para verip bu yağ yakıcıların hiç biri alınmaz, sanıldığı gibi çok büyük bir etkisi yok belki ilk hafta kafein yüzünden çarpıntı yapabilir onun dışında çok bir etkisi yok.

7. muzaffer_53

muzaffer_53 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    Six packlerin gözükmüyorsa yaramaz tabi benim yağ oranım 12 iken 10-9 lara indirmemde yaradı.O yüzden boş lafa gerek yok.Sizde yaramayan şey bende yarar,sizde yarayan şey bende yaramaz.Kimisi abur cubur yiyerek vücut yapar,kimisi yapamaz bunlar gerçek sizde biliyorsunuz.

Burak Sertman bunu beğendi.
  8. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    -Nutrex Lipo 6 Black Türkiye'de ki ürününü kesinlikle alma.Kullandım denedim , etkisi çok düşük.
    -Muscletech Hydroxycut SX-7 bu ürünülerini kullanmadım ama eski ürünleri çok iyiydi.(abd içerikti)
    -Grenade Thermo Detonator arkadaşım kullanıyor yeni başladı ben önerdim , şuan ki trdeki yağ yakıcılar arasında 1 ve 2 diyebileceğim kalitede ürün.Tokluk hissi konusunda iyi olduğunu söyledi.
    - Universal Animal Cuts Bunuda başka bir arkadaşım kullandı tam verim alamadığını söyledi ama diyeti iyi gitmemiş bence grenade veya cuts al.

9. cmrds

cmrds Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Boş laf değil, tecrüberilimi paylaşıp, yardımcı olmaya çalışıyorum. Demek istediğim yağ yakıcıların hepsi fiyat/performans oranını karşılamıyor, kutusu 20 30 lira olur al kullan derim ama o kadar para verip görebileceğin fayda çok çok az kimi zaman etkisi bile olmayabilir belki sadece ödem atabilirsin. Sıkı bir diyet yapılırsa bunlara gerek duyulmaz. Ayrıca obezite ve çeşitli sağlık sorunlarını yok sayarsak, kilolu kişilerde dışardan l carnitine ve cla alımının hiç bir etkisinin olmadığını gösteren yığınla araştırma var. Yazımı kişisel olarak algılamazsan sevinirim.

Kaynak: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10861338, http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/14655443, http://www.aafp.org/afp/2004/1101/p1731.html

Son düzenleme: 9 Ağustos 2016
    Bozo-Baku ve Barbell Training bunu beğendi.
  10. muzaffer_53

muzaffer_53 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    Tamam da ben anyadan bahsederken sen konyadan bahsediyorsun.Termojenikler muhabbet l carnitine performans arttırır buda dolaylı yoldan yağ yakmana sebep olur oda 1 haftada olcak iş değil.

11. cmrds

cmrds Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Türkiye de satılan termojenikler'i incelersek içinde cla ve carnitine olduğunu görürüz ve firmalar bunu reklam kampanyası olarak cla ve carnitine miktarlarını yazarlar bunun faydalı olduğunu iddia ederler o yüzden cla ve carnitine konusuna değindim. Ayrıca carnitine performans arttırımı sadece yaşlı ve bazı hastalıklara sahip kişilerde görülmüş, onun dışında normal(aşırı kilolu olsa bile) bir etkisi görülmemiş. Termoların içinden bunları çıkardığımızda zaten yeşil çay ekstresi, kafein gibi şeyler kalıyor ortada, bunlar içinde o kadar para bence verilmez, ABD içerikleri kullanmadığım için yorum yapamam zaten ABD de bu ürünler ucuz orda ki sporcularda bu ürünler hakkında buna göre yorum yapıyor.

12. mrckl61

mrckl61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Cevaplarınız için teşekkürler. Ancak iki farklı görüşü daha önceki konularda da görüyorum. Anladığım kadarıyla termojenikler ve çeşitleri her bünyede farklı etki gösterebiliyor.

13. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Kardeş, sen yorumlara bakma.İnternette bunlar üzerine yapılmış sayısız araştırma var. Onları araştır.
    Yağ yakıcıların çoğu psikolojik. Etkileri hiç yok değil ama çok az.
    Yani-atıyorum- sen bir ayda 8 kilo verdiysen, bunların katkısı diyelim 1 kilodur. Yani onu kullanmazsan, 7 kilo verirsin.
    Burada esas konu şu. O, 1 kilo için değer mi o para. (Esas mesele bu)

Geçenlerde diyette olan bir arkadaşı gördüm. 2 ayda 12 kilo vermiş. Hiç yağ yakıcı kullanmamış, önceden kullanmak istemişti, tavsiye etmemiştim. Ona dedim ki, iyi ki yağ yakıcı kullanmadın, kullansaydın, bu zayıflamayı onlara yorardın.

cmrds bunu beğendi.
  14. Gökhan_V

Gökhan_V Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Konu biraz eski ama sorum alakalı olduğu için yeni konu açmak istemedim 3 ay önce crossfit'e başladım haftada 3 bazen 4 gün salondayım yaşım 32 boyum 186 ilk başladığımda 137 kiloydum şu an 127 kiloyum 10 kilo verdim takviyesiz diyet ve sporla diyete elimden geldiğince dikkat ediyorum kalori sayıyorum karbonhidratı düşük tutuyorum (diyetle ilgili tavsiyenizde varsa sevinirim) aslında kilo olarak hedeflediğim şekilde ilerliyorum fakat kilo vermem durdu bir süredir vücut korumaya aldı sanırım kendini elimdede bir kutu Grenade Thermo Detonator mevcut buradada çok tartışılmış ama en azından şu geçiş döneminde kullansam faydası olurmu hali hazırdı alınmış ürün zaten kullansamda denemiş olurum ama ilgili arkadaşlarında fikrini sormak istiyorum.

Son düzenleme: 3 Nisan 2018
  15. Burak Sertman

Burak Sertman Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    Elinde varsa doğru kullanman ve denemen yararı olur

16. byarif06

byarif06 Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    yag yakicilar cop 5 para etmez.. creatin bcaa al yaninada izole protein tozu al , dusuk karbonhidratli beslen.. 2-3 ayda guzel degisim yasarsin... ha ben kullanmadimmi yag yakici bende kullandim acemi oldugum zamanlar inan etkisi %5 i gecmiyor.

Sayfayı Paylaş