Termojenik Yağ Yakıcı Öneriniz?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve SiR_Arawn tarafından 23 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Arkadaşlar hazirana kadar yağ oranı düşüp , birazda kg olarak düşerek hacmimi ufaltıp , hazırlandığım atletizm parkurlarında hız kazanmamı kolaylaştırmam gerek 80 gün felan var.Bu ay sonu termojenik bir yağ yakıcı almaya karar verdim kafamdaki ürün Muscletech Hydroxcut Hardcore Elite 100 Kapsül Amerikan İçerikli almayı planlıyorum 130 tlye biryerde buldum , arkadaşlarım var 2 tane onlarda aynı yerden alıcak onlarda Animal Cuts alıcaklar 170tlye daha önece Hydroxcut kullandım etkisi çok iyiydi hardcore elite kapsülk halinde , animal cuts almayayım bu iyiydi diyorum ama yinede şuan için kafamda soru işaretleri var.
    Sizce ne yapmalıyım 88kgyim hedef 72kg , yağ versemde kas versemde 72 düşmem gerek çünkü 1500metre ve 2000metre koşusunu tamamlayamam 88kgyle -10 puan eder buda benim için dahası diğer parkurlar çevikliğim düşücek 88kg girersem , tabi kg verirken bi yandan amacımda yağ yakmak yoğun idman tempom var bu konuda sıkıntı olmayacak ama bu kg verişi bi anlık hızlandırmayı düşünüyorum çünkü 50 gün kala felan sabit bir kgye düşüp ordan form korumak istiyorum.
    Önericeğiniz termojenik bir yağ yakıcı var mı? Termojenik yağ yakıcının yanına CLA almalı mıyım?Almasamda olur mu?Termojenik bitince CLA almayı düşünüyorum ama yinede fikirlerinizi bekliyorum.

Sayfayı Paylaş