Termojenik + Tonalin CLA + BCAA + Probiyotik?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Chevq tarafından 18 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Chevq

Chevq Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Selamın aleykum arkadaslar. Ben +110 kgyim. Karatay diyeti uyguluyorum.
    Supplement olarak sabah aç karnına 2 adet grenade thermo detonator + sabah 1 tane tonalin cla + akşam 2 tane tonalin cla alıyorum. Grenade thermo üstüne 2 bardak da taze çekilmiş kahveyi sütle karıştırıp içiyorum.

3 sorum olucak arkadaşlar

1) günde 2 grenade + 2 kahve vücuda zarar verir mi?
    2) 2 grenade thermo + 3 tonalin cla üstüne bide bcaa alsam karaciğeri vss yorar mı?
    3) karatay diyetinde biliyorsunuz sıfır şeker tüketmem gerekiyor. Bu resmini attığım kefirde şeker mevcut insülin direncimi kırmada engel çıkarır mı günde 1 adet içsem?
    İçme sebebim hem kefir yararı var hemde tonalin cla ile probiyotik almam gerektiğini söyledi supplementleri aldığım yer.

Çok teşekkür ederim hepinize.

2. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    1- evet verir. kafein toleransı gelişir. vücudun direnç göstermeye başlar.
    2- yormaz 6-7 adet supplement hatta 2-3 tane farklı termojeniği aynı anda alan var.
    3- spor yapıyorsan karatay diyeti gerçekten verimsiz olur. sporcu için uygun bir diyet değil. birisi bana canan karatay diyeti sonrası halini göstermişti vücudu felaket deformasyona uğramıştı.
    meyveli kefirlerde şeker var. bildiğin sofra şekeri. zararlı. onun yerine ev yoğurdu, turşu, tarhana tüketebilirsin.
    bu arada bir sorun olacak ki probiyotik alasın. kafaya göre alınacak bir şey değil aslında.

Chevq bunu beğendi.
  3. Chevq

Chevq Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    eyvallah hocam. probiyotikler sindirim sistemini düzenler kilo vermeme yardımcı olur diye düşünmüştüm.
    sade kefirin değerlerine baktım %2 idi. onda ki şekerde sofra şekeri midir? yoksa doğal kendi içerdiği midir? en son çare kendi kefirimi kendim yapıcam.

Sayfayı Paylaş