Termogenic Yağ Yakıcıların yan etkilleri !

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve fiestaa tarafından 21 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. fiestaa

fiestaa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar
    Ben akciğer rahatsızlığı olan ve sürekli ventolin ve ya seretide ilacı kullanan birisiyim.Hdroxycut kullanmayı düşünüyorum bunun bana bir yan etkisi olur mu ?

Yardımlarınızı bekliyorum.Araştımam sonucu akciğer hastalarının kullanmaması gerekli gibi bir ibare bulamadım da. Yüksek bir dozajda kullanmayı düşünmüyorumzaten hydroxycut u.

2. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Bu ürünün eski toplatılan ve şu an yasaklı versiyonu aksine akciğerlerde kalıcı hasar ve kalpte de ritm bozukluğu yapıyordu.

Hatta Amerika da solunum yetmezliğinden ölen bir cocukta vardı.İnternette araştırıp bulabilirsin.

Sonra yeni versiyonunu X diye çıkardılar.Ben hala bu üründen emin değilim.Diğeri milyonlar satıp sonra yasaklanmıştı.

Bence sizin durumununzda olanlar doktor kontrolü olmadan bu ürünü kullanmamalı.

Hatta buldum.Ekleyeyim.

"WASHINGTON - ABD Sağlık Bakanlığı, Hydroxycut adlı ilacın kullanılmamasıyla ilgili yasal uyarıda bulundu. Uyarıya göre, özellikle vücut geliştiren ya da diyet yaparak zayıflamaya çalışan kişilerin kullandığı bu ilaç, akciğerlerde hasara neden oluyor.
    ABD Gıda ve İlaç Dairesi’nin (FDA) açıklamasına göre, bir çeşit yağ yakıcı olan Hydroxycut, akciğerlerde ölüme varan hasara ve kişinin kalp ritminde bozukluğa neden oluyor. İlacın ABD’de geçen yıl 9 milyon paket satıldığını ve çoğunun doktor reçetesi olmadan kullanıldığını belirleyen yetkililer, “Bu ilaç, kişinin ölümüne varan bir dizi sağlık problemine yol açıyor. Geçen yıl bu ilacı kullanan ve akciğerlerinde hasar meydana geldiği için solunum güçlüğü çeken 23 vaka tespit ettik” diyor. 2007 yılında ABD, Southwest’te yaşayan 19 yaşındaki bir gencin ani ölümü de bu ilaca bağlanmıştı. İlacın, kesin olmamakla birlikte sarılık hastalığına da sebep olduğu düşünülüyor. "

Alıntı: Radikal gazetesi

fiestaa bunu beğendi.
  3. fiestaa

fiestaa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkürler. Peki lipo6 ile ilgili birşey var mı ?

Ben galiba :D normal diyetime devam ederek zayıflayacagım.

4. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    :)

Lipo6 ile ilgili bir yasak yok ama bu ürünler protein tozu gibi değildir.Etkili ve vücut dengesini daha fazla bozan ürünlerdir.Bence siz pek bulaşmayın.Peynir ekmek gibi kullanılıyor ki ben de kullandım/kullanıyorum ama sağlık sorununuz varken alıp kullanın yorumunu yapmam yanlış olur.

5. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    eğer ki kullandığın ventolin tablet formundaysa zaten kafein ilavesiyle termojeniklerden aldığın etkiyi alırsın gerek yoktur benzer mantıkla çalışırlar. yok sprey ise ben kullanmadan hekimine başvur derim.

Sayfayı Paylaş