1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Temmuz Ağustos 2009.1.5 Ay

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve hasbihall tarafından 19 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. brucelee44

brucelee44 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Vücudun iyi görünüyor söylediğin zamana bakacak olursak iyi gelişmiş bile diye biliriz sadece göğüs bölgende eksik oldunu düsünüyorum ve hacim kazanmaya bak beslenme programinida yazarsan arkadaşlarla daha iyi yorum yapabilirz

2. cem_846

cem_846 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    herneyse hala çözemedm: ).supplementlere karşıysan haftada en az 3kez paça çorbası iç(günde 2öğün olmak şartıyla) kilo almana büyük katkısı olucaktır.umarım dışarı fazla çıkmıyosndr: ))

3. hasbihall

hasbihall Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yorum için teşekkür,beslenme programına gelince,hiç bir programım yok iştahımda iyi olmadığından şuan elimden geldiği kadar normalden fazla yemeye çalışıyorum o kadar,birde ramazanı göze aldığımda kilomu korumam bile benim için büyük birşey,

4. hasbihall

hasbihall Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cem önerilerin için sağolasın,ama paça çorbasının kokusunu duysam 10 metre uzaktan giden birisiyim,midem bu yönden çok kötü yapacak birşeyim yok,birde dışarı çıkmak demişsin anlayamadım,

5. cem_846

cem_846 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    o kokuyla dışarı çıkılmaz demek istedim yani: D

6. abkhazia81

abkhazia81 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Düzce
    İlk bakışta daha önce spor geçmişiniz vardır diye düşündüm ama spor yapmadım demişsiniz. Genetik açıdan çok şanslısınız. Gerçekten güzel gelişme olmuş..

hasbihall bunu beğendi.
  7. hasbihall

hasbihall Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yorum için teşekkürler,şöyle söyleyeyim daha öncede yazdım hareketli ve spora yatkın olduğumu, 5-6 gün aradan sonra iş düzenimden dolayı sabah vardiyasına döndüğümden bu gece iftar sonu tekrar salona başladım.ramazan dolayısı ile bu ay 2 hafta spor yapmış olacağım ve diğer 2 hafta da dinlenmiş olacağım,ilerleyen aylar inşallah ful devam diyorum nasipse.Bu arada kilo alamama problemim de devam ediyor,bir hafta gidemedim ve 63 e düştüm iştahta yok ne yapmalı bilmiyorum..

İlerleyen aylarda da gelişim süraci için fotoğraflarımı paylaşacağım elimden geldiği kadarı ile,
    herkese selamlar...Hayırlı Ramazanlar..

Son düzenleme: 26 Ağustos 2009
  8. ngt_psy

ngt_psy Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Merhabalar peki antreamn programınız haftada kaç gün oluyordu merak ettim.

9. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73

B vitamini takviyesi yapmanızı öneririm, iştah açıcıdır...

suplementlere karşı olduğunuzu biliyorum ama en azından ramazan döneminde kilonuzu korumak adına hafif takviyeler yapabilirsiniz...

özellikle sahurda sindirim süreci uzun olan (kazein) hayvansal kaynaklı proteinlere yönelebilirsiniz... (örn: yağsız beyaz peynir)

10. hasbihall

hasbihall Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Temmuz ayında başladım ve birer gün ara ile devam ettim,bazen günübirlikte gittiğim oldu,temmuz ayı toplamda:20 gün civarı,haftanın 5 günü sporla geçmiş oldu.

Ağustos ayı ise Ramazan başlangıcına kadar hergün ful gittim,Malesef şuan Ramazan gireli 2 gün gidebildim.

Şunu da ilave etmeliyimki gittiğim zaman da çalışabildiğim kadar ağır çalışıyorum ve 1,5 ayın üstünde ağırlıklara ulaştım ve nedense hala daha çok ağır ağırlık artırımı yapacağıma inanıyorum ve her gittiğimde mutlaha enaz 5kg koyyorum.

ngt_psy bunu beğendi.
  11. rockyyy

rockyyy Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    bak ben 5 aya yakın 2 günde bir 50 şınav çektim sonuç on numara göğüs arka kol sırt özellkle şınav çekerken düzenli ve dikkatli nefes alıp verirsen adonislerine bile faydası oluyo.

NOT: şınavı gece yatmadan önce çekersen çok iyi olur çünkü kaslar en iyi gece uyurken gelişir.

ngt_psy bunu beğendi.
  12. ngt_psy

ngt_psy Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Şınavı bir de barfiks ile desteklersen daha iyi sonuç oluyor, ben de 2 günde bir 5 set şınav çalışıyorum, tabi set ve tekrarları artırıyorum kademe kademe.

13. hasbihall

hasbihall Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ramazan gireli salona fazla gidemedim,bayrama kadar da gidemeyecem gibi ,onun için akşamları aynen yatmadan önce şınav ve mekik çalışıyorum.
    Şınav:3şekilde ve set halinde yapıyorum,daha çok ayaklar yüksekte eller fazla açık gögüs kafesini fazla açacak şekilde çalışıyorum.Birde çok dar tutuşla kol ve omuzu zorlayacak şekilde yapıyorum,

14. hasbihall

hasbihall Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Mekik takviyesi

Ramazan ayında pek salona gidemediğimden mekik ve şınav takviyesi ile idare etmeye çalışıyorum,aşağıdaki fotom 1 haftalık yoğun mekik takviyeli fotom,yan karın kasları içinde önereceğiniz hareketler için bilgi verirseniz sevinirim,önerilerinizi bekliyorum..

tarih:02.09.2009

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 2 Eylül 2009
  15. cem_846

cem_846 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    sporcu adam bence oruç tutmamalı.

16. hasbihall

hasbihall Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeş,görüşüne saygı duymakla birlikte sana katılamayacağım,çünki öncelikle ben şahsım adına yarışmalara katılan birisi değilim ve bu sporu kendimize göre uygulamaya çalışıyoruz.

Sonuçta kilo da kaybetsek bu hayatımızın sonu değil bugün verir yarın alırız:)

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Eylül 2009
  17. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    bence sıradan bir vücüt yani okadar üstünde durulacak seviyede değil.tabi tamamen benim fikrim

18. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73

bir ayın 25 gününde sırt omuz kanat kol ve göğüs çalışmak?:D gülerim ya ben ne ara gelişti senin kasların 5gündemi böyle bir calışmayı hangi hoca verir? sanki biraz sallamışsınız

19. hasbihall

hasbihall Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Scoobz;sen istediğin kadar gülebilirsin,kimseye yalan borcumuz yok çok şükür,5 gün demi demişsin dediğim gibi 1 ayın 25 günü karışık çalışmış olduk,yani hergün her bölgeden 3er set.

Bana sorarsan kendi namıma daha fazla gelişmesini bekliyordum,neden dersen tabiri caizsse her bir sayıyı seti yedire yedire ve kilomun çok fazla üstünde ağırlıkla çalıştım.1,5 ay dolmadan 63 kilo olarak benc prste 75 kiloyu desteksiz 5 tekrar yapar halde idim.Aynen diğer omuz ve sırt ağırlıklarımda kiloma göre standartların çok üzerinde.

Yeterki azimli ve kararlı ol gerisi gelecektir...

20. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    İlk ay çalışmış olduğu;sırt,omuz,kanat,göğüs bir çok hocanın yaptırmış olduğu genellikle makinalarla yapılan adaptasyon programıdır Hasbihall'ın bu konuda salladığı bir şey yok bence ,zaten bir aydan sonra adaptasyon programı bitince normal bölgesel çalışmaya geçmiş.

Benim size nacizane tavsiyem biraz daha beslenmenize özen göstermeniz çünkü bu vücut bu spora oldukça elverişli,ayrıca yagsız olmanız sizin için bir avantaj acele etmez ve beslenmenize dikkat ederseniz iyi sonuçlar alırsınız .

iyi çalışmalar dilerim.

Son düzenleme: 8 Eylül 2009

Sayfayı Paylaş