Tekirdağ Kickbox Kursu

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Crilanqa tarafından 3 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Crilanqa

Crilanqa Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Kickboxa başlayacağım.Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ da oturuyorum.Bildiğiniz kickbox salonu var mı ? Yada kickbox salonlarını öğrenebileceğim bir yer ? Tekirdağ Kickbox İl Temsilcisine mesaj atsam bana salonları söyler mi ?

2. byzatwuer

byzatwuer Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba arkadaşım bende tekirdağlıyım ve şuan süleyman paşa belediiyesının açmış olduğu halk eğitim merkezinde bir kurs var kendim bodyle uğraştıgım için başvuru yapamadım ama birde hatırladıgım kadarıyla peştemalci caddesinde ss life diye bir mekan var orada yapıyorlardı bir ara eğer üniversite okuyorsan namık kemal üniversitesinin muay thai eğitim veriyordu tabi geçen sene bu sene bilmiyorum veriliyormu diye sormak istediğin birşey olursa sorabilirsini bilgim dahilinde cevaplarım

3. Crilanqa

Crilanqa Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba.Öncelikle cevap verdiğin için teşekkür ederim.Halk eğitim merkezini duymadım fakat gençlik merkezinde box varmış. Evet ss life da kickbox vs. yazıyordu fakat daha çok fitnes var kickbox yapan yoktur diye gitmedim.Lise okuyorum.Fatih anadolunun orda murat aras spor kulübü var belki duymuşundur.Oraya başladım.

4. byzatwuer

byzatwuer Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Evet duydum arkadaşım hayırlı olsun öncelikle eğer bokstan sıkılırsanız vücut geliştirme sporu yapmak istersen vem e beklerim

5. Crilanqa

Crilanqa Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Kusura bakma giremediğim için cevap yazamadım.Teşekkür ederim ama gün geçtikçe daha çok seviyorum boksu :) Ama yaz için plaj vücudu yapmayı düşünüyorum.Onun içinde salon şart.Tekirdağ'da VEM duyulduk bir yer.Nasıl gidilebilecek bir yer mi ? Ücretleri nasıl ? Bana uyarsa yaza doğru başlamak istiyorum.

6. Meonzzefi

Meonzzefi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle merhaba bende baslamak istiyorum murat aradla ilgili birkac soru sormak istiyorum
    1.aylık ne kadar veriyosun
    2.antrenmanlar hangi gun ve hangi saatler arasinda oluyo
    3.egitim nasil birebir mi toplu mu

7. Crilanqa

Crilanqa Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba ,sorularını memnuniyetle cevaplarım :)
    1.Aylık öğrenciler için fiyat 120 Tl
    2.Benim gittiğim grupta Salı,Perşembe,Cumartesi günü saat 5'te başlayıp 6.00-6.15 civarına kadar antreman yapıyoruz.Birde büyüklerin grubu olması lazım.Oda tam emin değilim ama Pazartesi,Çarşamba,Cuma günü saat 7'de başlıyor.
    3.Eğitim toplu oluyor.Hoca bize belli bir saldırı tarzı söylüyor onu rakibimizle çalışıyoruz. (Örneğin sol aparkat,sağ aparkat,sol kroşe,sağ tekme gibi) (Birebir için özel ders seçeneği olması lazım.)
    Bende daha başlayalı 1.5 ay olduğu için çok fazla bilgim yok.Elimden geldiğince yanıtlamaya çalıştım :)

Sayfayı Paylaş