Tecrubeli Arkadaşlar Ciddi Yardıma İhtiyacım Var!!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve FATEMA tarafından 3 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. FATEMA

FATEMA Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Arkadaşlar çok büyük bi sorun var hemen anlatıyorum.1 aydır v.g çalışıyorum evde ilk barfiks sonra şınav sonra dambıllar ve en son el yayı şeklinde 1 gün çalışıp 1 gün dinleniyorum fakat antreman zamanında çok zorluyorum kendimi kızarıyorum alnımdan şakır şakır terler damlayacak şiddette çalışıyordum genel olarak yemekten 3 saat sonra.Geçen hafta aynı şiddette antreman yaptıktan sonra midem bulanmaya başladı ve çorba içebildim içim almadı,o gece kusdum sabah tekrar kusdum sonra tekrar ve tekrar,sonrada acile götürdüler kanım iltihaplanmış dediler serum bağladılar iyileştim sonra bugun yine aynı şiddette antreman yaptım 3 gündür sağlam midem bulanmaya başladı!!! ama çıkarmadım bu sefer,bu iş nasıl olacak ben nasıl v.g yapacağım ne olur yardım edin.Her antremanda midem bulanıyor!!!Tekrar acillik hastalanacağım diye korkuyorum HUZURUM kalmadı bu sporu yapmak ZORUNDAYIM ne olur yardım bekliyorum.

2. Ivedone

Ivedone Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Yemek yedikten sonra kanın mideye toplanmasından olur bu sorun ama sen 3 saat sonra yapıyorum demişsin. Ben antrenmana 2 saat kala ne su içerim ne de yemek yerim sıkıntı olmaz.

3. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş