Tecrübeli Kullanıcılardan Yardım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Butre tarafından 26 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Butre

Butre Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi geceler BodyForumTR Ailesi.

Uzun süredir takip ettim yararlandım forumdan fakat şu an kafam allak bullak biraz sıkıntılı dönemdeyim o yüzden araştırmaktan bıktım kısaca burada tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Özgeçmiş : Çocukluktan beri spora meraklıydım. 2012 yılında başlayarak 1 yıl lisanslı olarak boks ile uğraştım. 1.70 boy 75 kiloda başladım ve 3 ay sonunda 64 kiloda müthiş bir fizikle devam ettim. 4 aydan sonra antrenmanlara disiplinli devam etmedim ve 1 yılı bir şekilde tamamlayıp bazı nedenlerden boksu bıraktım.

Şu an 176 boy 85 kilodayım. Kendimden nefret edercesine yakıştıramıyorum bu vücudu kendime. Dışarı bile çıkmak istemiyorum. Göbek kalça ve basen bölgesi çok berbat durumda. Şükür göğüs ve kollarım iyi durumda. Arada sırada spora başlamak istedim ama boks bende bitmiş antrenmanlar ağır geldi. Fitness yapmak istiyorum fakat çabuk pes ediyorum. Bu durum hayatıma da etki ediyor. Üniversite öğrencisiyim ve önümdeki yıla iyi girmek istiyorum.
    Sizlerden;
    - Nasıl başlamayalım , ne yapmayalım ?
    - Kısa sürede yağlarımdan kurtulmak için yağ yakıcı kullanmalı mıyım ve hangi ürün ?
    - 3 ayda en azından vücudumu toplayabilir miyim reeldeki hayatım için ? Sonrasında zaten devam ederim.
    - Nasıl beslenmeyelim ?
    sorularıma yardım bekliyorum.

Kısacası benim durumumdaki birine nasıl yardımcı olabilirseniz her türlü yardıma minnettarım.

İyi forumlar...

Sayfayı Paylaş