teşekkürler atatürk

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve letsev tarafından 10 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    2 bölge arası dinlenmede interete bakındım atatürk ü ananları görünce kendimi tutamadım birkaç damla yaş akıverdi (umarım testesteron düşmemiştir:) ). bügün dış müdahaleye uğrayıp tarumar olan ülkeleri gördükçe kendisie sevgim ve saygım katlanarak çoğalıyor..teşekkürler atatürk.

gordonfreeman, H3R0, sthammer ve diğer 11 kişi bunu beğendi.
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Ataturk icin akittigin 2 damla yas icin dusecekse o onemli testosteronumuz...dussun be Letsev.

Gercekten aglanacak halimizi goremeyenlere lanet ediyorum.

3. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    sana aynen katılıyorum .. testesteron işi bir nevi özeleştiriydi zaten. hakkı ödenmez o insanın.

Predatel bunu beğendi.
  4. sessizCiglik

sessizCiglik Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Atatürkün önderliginde o kurtulusu savasini yapanlarin degerlerini daha iyi anlayabilmek icin Türk olarak yurtdisinda yasamak lazim. Iste o esir hayatini bir nevi anlayabilirsiniz.

rockybalboa7, Predatel ve letsev bunu beğendi.
  5. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Mekanı cennet olsun onun gıbı bırı bırdaha gelmez bu vatana . Ne zaman Ataturk kelımesını duysam aklıma hep samsuna cıkmadan oncekı hastanedekı o hıkaye gelır .

letsev bunu beğendi.
  6. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Mekanı cennet olsun
    teşekkürler Atatürk

letsev bunu beğendi.
  7. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Zaten kendi degerlerimize sahip cikamayan tek ulke biziz heralde. Ben de yakin zamanda olan bir animi paylasayim.

Kurban bayramindan sonra sofyaya dondukten sonra otogardan taksi kiraladim.Taksici 60 ini gecmis guleryuzlu bir adamdi. Saclari beyazlamis ama gorunusu oldukca dinc. Tabi elimizde cantalar falan ilk soru geldi nerden geliyorsun diye. Ben de turkiye dedim. Adam Mustafa Kemal i taniyor musun dedi ? Dusune biliyor musunuz? Ondan sonra anlatmaya basldi tabi once bulgaristandan baslayarak. Dimitrina yi soyledi (Ataturk un asik oldugu bulgar kiz), kizin babasindan bahsetti sofyadaki evinden kaldigi yerlerden vs.. Daha da onemlisi Turkiye icin yaptigi reformlardan bahsetti ve tarihlerini dahi biliyordu taksici.

Daha sonra Adnan Menderes e gecti tam ondan konusurken eve geldim. Yolun bitmesini pek istemedim acikcasi.

Sonra da taksicinin Mustafa Kemal ve Turkiye hakkinda bu kadar bilgili olmasinin verdigi saskinlikla belki de hayatim boyunca en sacma soruyu yonelttim ona.Zamaninda siz casus muydunuz dedim taksiciye :D

Demem o ki Ataturk tum dunyanin onunde saygi durusuna durdugu TEK onderdir.

mr_dblue, letsev, H3R0 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  8. sthammer

sthammer Guest

ingiliz başbakanı lloyd george'un sözleri bu hayranlığı açıkça ortaya koyar;
    'Arkadaşlar yüzyıllar nadir olarak dahi yetiştirir. Şu talihsizliğimize bakın ki o büyük dahi çağımızda Türk Milleti'ne nasip oldu. Mustafa Kemâl'in dehasına karşı elden ne gelirdi.'
    Bunu düşman söylüyorsa biz ne diyelim, yedi düveli dize getirmiş tek komutan, ileri görüşlülüğü ve dehası tartışılamaz, amerikanın ünlü generallerinden mc arthur dahi onun hayranıydı http://www.angelfire.com/rnb/atadiyar/

2157, DEXONİA, mr_dblue ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  9. emirturk

emirturk Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Bizler ancak onun emanetlerine,değerlerine sahip çıkarak teşekkür edebiliriz. Ülkenin durumuna bakacak olursak adını ağzımıza almaya hakkımız yok.Asil bir neslin umursamaz evlatları olduk.ATAM bizleri affet.

10. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Mustafa Kemal' i sevmeyenlere inat ona özlemle bağlıyız.

11. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Her fırsatta ulu önderi aşşağılamaya ve unutturmaya çalışan zihniyetteki insanlara sömürge devletleri,işgal altında olan devletleri bir kerelik gezdireceksin ki anlasınlar değerini.Birde dini değerlerle milli değerleri karşılaştıran absürt insanlar var toplumdan uzaklaştırılmalılar.

12. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Duruşuna,mimiklerine, konuşmasına, asaletine bakın etkilenmemek mümkün değil, bir de günümüz siyasetçilerine bakın.

[YOUTUBE]vEWMqKS_5mo[/YOUTUBE]

sessizCiglik, H3R0, letsev ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  13. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    Rinkushichi ne yaptın, beni yine mi ağlatacaksın :)

Rinkushichi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş