tavuk ve robot

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve jarhead tarafından 13 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    beyler aklıma geldi de acaba aranızda uygulayan varmı ki ? tavuğu robottan geçirip toz gibi yapsak da sonra yoğurtla beraber indirsek mideye nasıl olur acaba? proteinden bir şey kaybetmez dimi:D. nasıl olur çok merak ediyorum. bu arada tabiiki haşlanmış tavukdan bahsediyoruz.

2. m.o.k

m.o.k Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sales
    Yer:
    Denizli
    Haşlanmış tavuk toz gibi nasıl olacakki ? Robottan geçtiginde cıvık bir hal alır sanırım.Tavuk yemek bi süre sonra hep dert ama daha iyi bir çözüm yolu bulmak gerek sanırım.Robottan geçmiş tavugu yemek daha zor olsa gerek :)

3. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    bence tavğu pişirdikden sonra üstüne yoğurt dökerek ye daha iyi olur hem sonra robotu temizle yok yıka bulaşık uğraşılmaz :D

4. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    ben bunu yapmıstım ve sonuc husran oldu cunku tavuk robottan gecınce nemlı bır toz halını alıyor ve sonrada kupkuru oluyor ıgrenc bır duruma gelıyor

5. BEEFCAKE

BEEFCAKE Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    bende bunu yapmıştım, yoğurdun miktarını fazla koymamak lazım, biraz da mayonez ekleyince hem tadı güzel..hem de sandviç için iyi bir dolgu malzemesi oluyor

6. enwer-34

enwer-34 Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    havaalaninda isci
    Yer:
    İstanbul
    ben tavugu kiyma makinasindan geciryorum evde dandik bir makine var yada kasaplarada cektirebilirsiniz baharat maydonoz ekmek koymuyorum yulaf unu biraz isterseniz koymaya bilirsiniz güzel yogurun 20 lik yada 30 luk köfteler hazirlayin tabi ev köftesi büyüklügünde deil bir bodyciye yakisacak büyüklükte köfteler buzluga atin istediiginiz zaman buzluktan cikarip tavaya atabilirsiniz erimesine gerek yok fakat cok kisik ateste yavas yavas pisirin

Sayfayı Paylaş