tavsiyeleriniz iyi olur birkaç sorum var

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Cazanowa tarafından 8 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Cazanowa

Cazanowa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar 21 yaşındayım 184 boy ve 68 kilodayım. Bodybuilding e başlayalı 1 hafta oluyor, öncesinde spor yapmadım yani vücudum ham. Antrenörüm bana böyle bir program yazdı ve ben haftanın 6 günü bunu uyguladım ve bu tempoda gitmeyi düşünüyordum ama tabi insan merak ediyor doğru mu yanlış mı. Sanırım haftada 4 güne düşüreceğim. Dinlenmek de önemli sonuçta
    Beslenmeme de dikkat ediyorum bir programım yok ama sabahları kalkınca bir bardak yağsız süt, kahvaltıda yulaf ezmesi tam tahıllı bikac dilim ekmek yumurta, öğlen pilav tavuk,antrenmandan önce 2 yumurta, akşam makarna et lor vs. Onu da okuduğum kadarıyla yapıyorum. Karbonhidrat destekli protein tozu siparisi verdim onun da yardımı olacaktır. Nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Program su sekilde
    5-6 dk ısınma (2.viteste 70 rpm tempoda)
    Shoulder press 3x12
    Butterfly 2x10
    Chest press 3x10
    Leg extension 3x12
    Dumbell curl 3x10
    Pushdown 3x10
    Low row 3x10
    Romen chair 4x15
    Ağırlıklar butterflyda 15 digerlerinde 20-25 oluyor, dumbell 6 ile başladım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Yeni başlayanlar başlığında bakan olmadı diye buraya açtım umarım sorun olmaz.

2. tugay01

tugay01 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Yeni başlayan birisi için haftanın 6 günü bence çok fazla. Haftada 4 ideal diye biliyorum. Ben ilk başladığımda öyle başlamıştım.

Sayfayı Paylaş