Tam yağlı pastorize Lor peyniri

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve Ahmet0141 tarafından 4 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ahmet0141

Ahmet0141 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar bugun markete lor peyniri almak ıcın girdim malum ramazan bitiyor kahvaltılık birşeyler lazım böreklik lor peyniri değilde pastorize olan dikkatimi çekti oradan görevlilerden bırı direk o yağsız olan dedi bende tamam diyip attım sepete eve geldıgımde protein oranının 12 yağ oranının ise 18 oldugunu gördüm geri götürüp veresimde yok 3-4 liralık şey nede olsa bunu gece yatarken çok değilde az tüketmenın bana bi faydası olurmu ? yada zararı gece yatmadan önce yemek istiyorum çünkü ıcındeki kazeinin etkısı bu şekilde daha fazla oluyor sanırım önerilerinizi beklıyorum

2. NuuJacK

NuuJacK Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Gece yatarken yemek yenmesini çoğu kişi önermiyor midenin biraz boş kalması için. Hadi onuda geçtik o kadar yağlı peyniri ben gece yatarken yemeni önermem 3 4 liran çöpe gitsin sağlığın daha önemli.Sokaktaki kedilere veya kuşlara ver (kuşlar yermi bilem mideleri çöp gibi) :)

3. Fearless223

Fearless223 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
  4. Ahmet0141

Ahmet0141 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    ben yemedımde ailem kahvaltıda azar azar yiyip bitirdiler neyseki :D çöpede gitmedi yağsız peynir aldım süzme :D yağ orano 4,5 civarı bişey protein miktarıda 18
    kahvaltıda büyük bir dilim yiyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Temmuz 2016 ---
    muhtemelen yarım yağlı yada tam yağlı almıssın gine oranı iyi bence
    bitir bunu sıkıntı çıkmaz bittikten sonra daha az yağlı varsa onlardan al

Fearless223 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş