Tam Olarak Tavsiye

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve -topalsolucan- tarafından 22 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. -topalsolucan-

-topalsolucan- Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhabalar abilerim 15 yaşındayım uzun zamandır forumu takip ediyorum ancak bilgi amaçlı değil çoğunlukla before-after kısmını inceliyorum ve vücut geliştirmeye 4-5 yıldır ilgi duyuyorum ancak tam olarak harekete geçmedim :/ oturduğumuz yer biraz şehir dışında en yakın spor salonu 2 otobüs kış aylarında filan gidilcek gibi değil evimde henüz hiç bir spor aleti yok ancak tavsiyeleriniz üzerine dambıl,barfiks barı almayı düşünüyorum az öncede söylediğim gibi uzun zamandır ilgi duyuyorum bu yüzden en azından yaşıtlarıma oranla vücudum daha iyi kolum 28 az gibi duruyor ancak zayıfım abilerim bütçem 300-400 lira bu 2 3 ay için 2-3 ay sonra tekrar konu açarım :) forumda bazı üyeler benden daha kilolu halde iken 1 yılda oldukça iyi ilerlemişler supplement kullanıp kullanmadıklarını bilmiyorum ancak bazı yerlerde okuduğum kadarıyla genç yaşta yani gelişme çağında kullanılan supplementler bilinçli kullanırsa steroid kadar etki yaratabiliyormuş genelde konuları kilitliyorlar modlar lütfen kilitlemeyiniz
    abilerim sizden isteğim bana supplement tavsiyesinde bulunabilirmisiniz? 2-3 hatta 4 tane filan supplementı bir arada kullananlar varmış ve dediğim gibi steroid gibi etki yarattığını söylüyor bazıları beni biraz bilgilendirir ve tavsiyede bulunursanız çok yardımcı olursunuz şimdiden sağolun.

2. Kardanadam88

Kardanadam88 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    Istanbul
    Abicim ne boyun belli , ne kilon belli ne yaptığın spor belli ne hedefin belli ...... gibi liste uzar gider. Kimsede sana hiç birşey öneremez. Supllemente vereceğin para ile git dumbell sehpa ...vb ekimpanlar al.

3. -topalsolucan-

-topalsolucan- Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Kardanadam88 yazının başında 1 yılda çok ilerlediklerini belirttim yani hedefim en azından onlar gibi olabilmek
    fazla ilerlemek yanlış anlaşılmasın çok aşırı kas sahibi olanlar bana itici geliyor ayrıca dambıl vs. işlerini hallettim
    yaptığın spor demişsin tam olarak anlamadım bu arada yardımcı olursunuz düşüncesiyle gelmiştim
    boyum 183
    kilom 62

hedefim 3 yıl boyunca ilerleyebildiğim kadar ilerleyebilmek

4. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Bence bu baslik da kitlenir. Basligina koydugun isim tam olarak tavsiye. Sorunun ne oldugu basliktan anlasilmiyor.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş