Tamı tamına 8ay. 58KG - 74 KG Yükseliş!

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve dainuff tarafından 20 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. dainuff

dainuff Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    Tesekkur ederim aynen oyle
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Haziran 2015 ---
    Tesekkur ederim aynen oyle

Son düzenleme: 2 Haziran 2015
  2. Canerilto45

Canerilto45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Agrı, Agri, Turkey
    Bir dejavu yaşadığımı söyleyebilirim aslında bende 3 . aydayım başladığımda 58 kilo ve senin attığın fotodaki gibiydim cidden bir an o benmiyim diye düşündüm boy 1.87 1 kere hardline pro gainer 3 kg kullandım su an 68 kiloyum bir daha kullanmayı düşünüyorum genetik olarakta beni açıklamışsın. :D 8 ay sonunda 80 olursam yağsız güzel duracak gibi

3. gurcelik

gurcelik Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    T
    Hocam şu beslenmprogramını yazar mısın herkes faydalansın çünkü 2 ayda 10 kilo çok ciddi bir rakam

4. dainuff

dainuff Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    Oncelikle bu formumun zirvesindeyken kendi adima spora ara vermem kotu oldu. Ancak protein ve kreatin yanina da arjinin ile ekim sonu kasim gibi baslayacagim spora hayirlisi ile..

Bu fotografim temmuz ayina ait.
    IMG_20150804_131539.jpg
    Bu fotografimda formumun zirvesindeyken ki halim. Ne yazikki bu halde ara vermek zorunda kaldim
    IMG_20151008_221244.jpg

bodykazm bunu beğendi.
  5. viliver

viliver Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    8 ay içerisinde gerçekten iyi bir değişim. Artık gönül rahatlığıyla karın kaslarını çıkarabilirsin. 1 sene daha bulk yapıp ardından define olduğunda kusursuz bir vücudun olur. Tebrikler.

6. dainuff

dainuff Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    Güzel yorumunuz için teşekkur ederım. spora ara verdim demiştim bi oncekı yorumumda baktıysanız. sımdı ıse yenıden basladım ve optimum whey + kreatinle. bir sonrakı ay karbon ve argınıne de alıp bulka girmek şart. suan kılom 74 hedef 85 yaglanarak. ardından iyi bir define ile 80-82 arasını gormek. programım bu şekılde. umarım başarabiliriz :D bu arada sporu başladıgım ılk hafta sonu sırtta belde yaglanma olmaması benı daha da umıtlendırdı dıyebılırım :D siiznde görüşünüzü almak isterim tabi..

bodykazm bunu beğendi.
  7. viliver

viliver Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Karın bölgene dikkat et derim sadece. Ben de 4 aydır çalışıyorum, 59 kilo 1.82 boy olarak başladım şu an 67 kiloyum. İlk 2 ay cahillikten ne bulursam yedim alt karın bölgem yağlandı bilmeden dirty bulk yapmış oldum. Tartıda ağırlaştığımı görmek mutlu ediyodu estetik kısmını sonradan farkedebildim. Bu bakımdan da omuz bel göğüs orantısı sağlamak için ölçülerden üzerinden gitmeye karar verdim ayna bazen yanıltabiliyor. Şimdi belim 81 cm ve antreman öncesi hariç yağsız beslenmeye dikkat ediyorum. Definasyona girmeden clean bulk'la ilerlemeyi düşünüyorum. Ciddi bir kas kaybı yaşanıyor çünkü doğalsan.

8. dainuff

dainuff Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    Her ınsanın bir hedefı , hedefledıgı bolgelerı vardır. benım bı yarısma hedefım falan yok. o yuzden karına fazla onem vermıyorum. tabıkı gögus kol vs geliştirip karını şışırmek olmaz fıt olsun baklava olmasa da olur :) nedenıne gelınce ınan dostum karın calısırken kı acıyı terı gogus bacak gunlerınde cekmıyorum :) bide hastalıkmı desem huymu desem karın calısmaya tam heveslenıyorum mekıge baslıyorum terleme baslayınca kaşıntı tutuyor :D kollar sırt kasımaktan kıpkırmızı kesılıyor sonra o yuzden fazla yuklenmıyorum :)

9. Junichi

Junichi Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Nasıl bir rutin uyguladınız acaba program olarak? Haftada her kas grubu 1x şekilde Splitmi yoksa Upper/Lower yada benzeri şekildemi çalıştınız ?

10. dainuff

dainuff Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle yorumunuz ıcın tesekkur ederım cok güzel bir yere değindiniz. Bilinmelidir ki her sporcunun bir idolu vardır. Benım idolum ise Bradley Martyn. Her sporcunun ise hedeflerı, hedefledıgı bolgelerı farklıdır. Ben ınternette program bulup calısan veya yuzunu dahı gormedıgı ınsanlardan program alan ınsanlardan degilim. sadece 1 gununu internette antrenman sıstemlerı hareketlere ayıran her insan kendı programını hazırlayabılır. Vucudunuz, sistemin, insanın sadece kendısı bilir o yuzden programımı kimseden yardım almadan kendım hazırladım ve basarılı da oldum kendımce..

Programım soyle ; haftada 6 gun gidiyorum salona. Agırlıklı kol,gogus bacak uzerine antrenmanlarım. Sırt, omuz, karın haftada 1 kere olmak uzere ayarladım. genetık yapıma gore. cabuk yaglanan bırı degılım ve omuzlarımda genıs. hafta ıcı rutın antrenmanlarımı gerceklestırıp haftasonları ise hafıf agırlıklarla tum vucut ( sadece 1 gun oda cumartesı ) 1 hafta superset 1 hafta drop set seklınde calısıyorum. benım sistemım boyle. böylede devam etme niyetım var.

11. Junichi

Junichi Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Ben o yüzden sormadım bu soruyu açıkcası,şu sıralar kendimce bende ufak bir araştırma içersindeyim.. Tecrübe edinmeye çalışıyorum ve 1x çalışan ile 2x çalışan veya Split ve Upper/Lower tarzı çalışan .. Bodybuilding veya Güç ile ilgili o yüzden sordum.. Sizi tebrik ederim zaten en güzelini yapmışsınız.. Herkez farklıdır,herkezin kendi eksikleri vardır lakin bu eksikleri başlangıçta anlamak zordur çünkü bütün vücut zaten eksik ve zayıf olarak başlıyor çoğu insan (genetik olarak belirgin özellikleri belli olanlar dışında).
    Siz şanslısınız ki yaptığınız ve uyguladığınız sistem size olumlu sonuç vermiş =)
    Hangi hareketleri yapıyorsunuz,kaç tekrar yapıyorsunuz gibi sorular da sormadım fark ettiyseniz =) lakin merak ettiğim konu zayıf olan bölgelerinize uyguladığınız çalışma prensibi ne oldu ? (ters piramit,5x5,piramit,düz setler vs vs... gibi )

12. CHIEF0kalender

CHIEF0kalender Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Güzel bir çalışma yapmışsın kısacası inanmış ve başarmışsın fakat bunu ilave almadan da yapabilirdin bence

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13. dainuff

dainuff Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    Teşekkürler yorumunuz için. İlave takviyesiz denedim ancak olmadı karbon alımım azdı diye karbon acıgını kapatmak ıcın kullandım.

14. robzobie

robzobie Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    öğrenci
    Sa facebook adresini verirmisin yada ins

15. dainuff

dainuff Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    forum kuralları geregı veremıyorum kardesim.

16. DeadlySilence

DeadlySilence Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Tebrikler omuzları özellikle beğendim.

dainuff bunu beğendi.
  17. dainuff

dainuff Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    Tesekkur ederım

18. dainuff

dainuff Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13

Son formumuz . Kismet olursa seneye podyumdayiz.

19. HeldMan

HeldMan Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Kg Boy kaç ?

20. dainuff

dainuff Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları: