Takviye yağ yakıcı için önerisi olanlar yardım edebilir mi?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve SupLee tarafından 18 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Hangisi

1. Grenade Thermo Detonator

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Burner+L carnitin

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. SupLee

SupLee Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar herkese .
    Ben 20 yaşındayım 87 kiloyum yaklaşık 2 aydır spor yapıyorum.(Daha öncesinde body olarak değilde futbol oynuyordum.)
    İlk ay haftada 5 gün spora gittim yaklaşık 1.30 saat kardiyo + mekik falan + ağırlık çalışıyordum.
    6 kilo verdim 1 ayın sonunda. ama ölçümlerim yapıldığında kilolarımın yarısını kastan verdiğim söylendi halbuki ben beslenmeme bayağı dikkat ettim sabah öğle akşam bayağı sağlıklı beslendim.
    Şu an 2. ayım bitti tekrardan ölçüm yapılacak ama ben tartıldığım zaman kilom 2 kilo falan verdiğimi gördüm.
    Yağ yakıcı almak istiyorum gene haftanın 5 günü gidiyorum şuan kardiyo 40-60 dk sürüyor ağırlık programlarım arttı ama karın bölgemde hala çok fazla yağ var.
    İnternette baktığım kadarıyla Burner+L carnitin görüyorum bide grenade thermo detonator var 2 si arası fiyat farkı var ve ben bunlardan birini almak istiyorum.
    (Anladığım kadarıyla 2 side yağ yakıcı olarak geçiyor ve tabikide sihirili hap falan değil bunlar ama ben desteklemesi için ve psikolojik olarak almak istiyorum.)
    Hangisini almam gerektiğini veya başka bi öneriniz varsa nedeniyle beraber söylerseniz çok sevinirim.

2. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    hiç alma. önce antrenman ve yemek planını düzelt. 1,5 saat kardiyodan dolayı zaten kastan kaybetmişsin.

Sayfayı Paylaş