Tahmini gelisim suresi

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve trteemo tarafından 19 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. trteemo

trteemo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Abiler selam yine ben :D suan guncel olarak 180 cm boy ve 65.5 kg vucuda sahibim. Kollarimi sıktıgim zaman 34 cm sıkmadigim zaman 31 cm omuzlarim 105 cm gogsum 88 cm belim 72 cm basenim 95 cm ve karnimi sıktigimda ustten 2 baklavami hafif goruyorum 3.5 ay kadar bir fitness gecmisim var haftaya 4 aylik bir fitness surecine adim atacagim sirtimda ve ust gobegimde yag yok yan karnimdada fazla yag yok sadece alt gobek ve yanlarinda var tahmibi olarak adonislerimi ve karin kaslarimi ne zaman gorurum? Internetten hesapladigim zaman yag oranim %11-12 civari gozukuyor ama inanmiyorum daha fazladir tahminimce(Fotolarin kalitesizliginden dolayi affiniza siginiyorum kusura bakmayin :( )(fotolarda karnimi sıkiyorum sikmadigim zaman alt gobek hafif belli oluyor)

Ekli Dosyalar:

2. NeverEnough

NeverEnough Üye

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Stj.Dr.
    Aşırı zayıf olduktan sonra karın kasların belli olsa ne olur, olmasa ne olur.
    Önce kilo alarak güçlenmeye bak, karın kasları daha sonra düşünülecek bir şey.

3. trteemo

trteemo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Abi simdi soyle vucut tipi itibariyle biraz kalipli duruyorum kiloma gore fakat alt gobegimdeki yag asiri derecede rahatsiz ediyor beni fotografda karnimi sıktigim halim gozukuyor peki kilo alirken nasil yag yakacagim? Yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler..

Sayfayı Paylaş