Tüyap Sport 2007 Fuarı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve sohbetseli tarafından 25 Ocak 2007 başlatılmıştır.

1. sohbetseli

sohbetseli Özel Üye

Beğenileri:
    885
    Ödül Puanları:
    103
    Tüyap Sport 2007 Fuarı
    Uluslararası Antrenör Erol UĞUR
    Body Building ve Fitness alanında uluslararası bir isim, spora adanmış 40 yıllık tecrübe ile imza ve söyleşi için fuarda bizlerle buluşacak.

25-28 Ocak Fuar
    27-28 Ocak / 14:00-17:00 Erol UĞUR

2. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    bu gün gezdim fuarı açıkcası bilmiyordum bu haberi .bol bol poster aldım tabiki spor makinaları satan firmaların standları hoşuma gitti.son teknoloji koşu bantları görülmeye değer. namık ekinle konuşma fırsatı buldum çok tatlı bir insan .

body building ve dövüşcünün dünyası dergisi nin çoğu sayısını bedava alabiliyorsunuz. ayrıca eldiven ve sporcu malzemelerini ucuza bulabileceğiniz standlar var ayrıca supplement firmalarının standlarındada piyasanın biraz altına alışveriş yapabilirsiniz.

boylesi geniş bir yelpazeyi içine alan spor 2007 fuarının bu kadar küçük olması ve tek hal de yapılması benim hayal kırıklığına uğramama sebep oldu.

3. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    veyron, supplement satan bir firmanın standında görevliydim ben. belkide konuşmuşuzdur. fakat şu da bir gerçek ki katılım son derece az dı.

dünya vücut geliştirme şampiyonu mike mitchell oradaydı. ayrıca dünya fitness şampiyonu (ismi aklımda değil) da oradaydı.

gittikleri her yerde izdihamdan dolayı yürümekte zorlanan bu adamları ipleyen olmadı. hatta katılım eksikliğinden bahsettiler.

şahsen ben bu katılım eksikliğini fuarın reklamı yapılmamasına bağlıyorum.

spor sitesi olduğumuz için haberdar edildik.

standlar için milyarlarca para harcayıp satış yapamayan firmalar vardı.

bakalım bugün pazar. katılımcı olacakmı acaba?

baksanıza fuarla kimsenin ilgilenmediği forumdaki bu başlık altında veyron dışında yazan olmamasından bile belli oluyor.

ben gitmenizi tavsiye ederim. özellikle hardline nin supplementlerinde fuar süresince büyük indirimler var.

bugün son gün.

Sayfayı Paylaş