Türkiye'ye Dönüş Sırasında..

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve fatiko15 tarafından 28 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    2 yıllık sporcuyum.Definisyondayım 5 kg verdim belden 6 cm kaybettim baya iyi gidiyorum yüz inceldi tip yerine geldi.Ama hacim olarak mesela koldan 1 cm kaybettim.Türkiyye ailemin yanında dönücem 3 hafta sonra.Sorum şu, 2 hafta kala günde 10 gram creatin takviyesi eklesem, kas hacmini biraz arttırsam nasıl olur ? Yüz veya göbekten kilo alırmıyım yoksa kaslara mı su çekilir ?

2. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar hergün vaktimdaralıyor son 12 gün kaldı Türkiyeye.Creatin yüklememin sakıncası olur mu ?

3. hercules13

hercules13 Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Hocam kreatin yüklemesi eski ve yanlış bir uygulama diye biliyorum. Vücut sonuçta ihtiyacı olanı kadarı alıp kullanır, böbrekleri boşa yormayın.

4. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Yanlış anladınız.Yükleme derken 10 gün boyunca 5-10 gram günlük almaktan bahsediyorum.Yükleme derken vücuduma creatin almak anlamında dedim.Diyetteyim ve six packlerim cıkmaya basladı yüzüm inceldi güzel oldu.Ama ölçü olarak da mesela koldan 1-1,5 cm gitti. Zaten yaklasık 1 cm creatini bırakınca gitmişti.Creatin alırsam kaslarda bir nebze hacim saglarım guzel goruntu olur diye dusundum.Yüzüme vurur m yoksa kaslarda mı hacim saglar creatin suanda ? İlk defa diyettteyim ondan soruyorum.

Son düzenleme: 29 Mayıs 2015
  5. hercules13

hercules13 Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Diyette kreatin monohidrat olmaz. Farklı formları var ama onların da etkisi bilimsel olarak ne kadar kanıtlanmıştır bilemiyorum.

6. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Kaslara su çekemezmiyim ?

Sayfayı Paylaş