Türkiye deki spor antrenörleri

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve serrori tarafından 4 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    anladık kardeşim ingilizcen çok iyi de bunun bize ne faydası var 1-2 makele çevirisi yap baride övündüğün ingilizcen bizimde işimize yarasın.

Danny Boy ve Vorenus bunu beğendi.
  2. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Yarim saatimi almaz ama buna degmez buradaki cogunluk icin degmez. Arada girerim ilgimi ceken konu gorursem bir iki mesaj atar cikarim. Sen buraya bin tane makale ekle karsindaki adam salonunda nitroful falan satan sozde hocasinin laflariyla sana gelir. Bugune kadar burada makale cevirisi yapanlara yayinlanan bir arastirmayi paylasanlara saygi gosterilmis mi ? Ne yazik ki hayir

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 03:28 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 03:23 ----------

Vaktim yok inan senle ugrasacak ben sana bb.comu anlatamam zaten baskasi anlatsin

3. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    Bu tip konularda herkesn haklılıgı vardır , neticede yaşanılan sıkıntıya gore yapılıyor yorumlar.
    Ben yıllardır aynı salona gidiyorum şimdi kalkıp Trdeki tüm hocalar hakkında şöyle böyle yorumları yapacak yaşanmıslıgım yok ,

Ancak şöyle bişi hissediyorum ben ., salon sahipleri artık daha cok hedefi olan insanlarla ilgileniyor yarısmaya hazırlanmak ısteyenlere ozel ilgi özel dersler.
    Bu işten zaten bu şekilde para kazanılıyor o cok övdüğümüz amerikada bile , şöyle söyliyim daha net salona gelmiş boş beleş salon ücretini zar zor ödüyen adama k.bakmayn dunyanın hic bi yerinde ilgi gösterilmez

Bi yerde salon sahibi hocalarda haklı neticede adamın işi bu , bu birazda şeye benziyor atıyorum photoshop kursuna gidiyorsunuz , sora netten bazı varyasyonlar falan daha net olayı anlayıp kursa donunce ya oyle değil o yanlıs bılıyorsn , demek gibi bişi

Bu tip sorunlar zaten gelir düzeyi düzgün ınsanların bulundugu salonlarda olmaz , daha cok orta sevıye veya altı .Adam goruyor nette 150 lira ürün salonda 250-200 den satmaya calısıyor hocası , veya bi sıradan bi kür yapıcak 400 500 lıralık bin tl fiyatlar cekiliyor.
    Ben hiç bu toplara girmedım , giren arkadaslarada hocalar sağlam yerleştiriyor sımdı dogruya dogru :)

Ama bu olmak zorundadır yanı , hemen hemen tüm salon sahipleri yarısmalara girmekte.Federasyon bilek guresı ıle ugrasmaktan Milli sporcularına boya parası bıle vermıyor , yanı anlarsnızki masrafların bı yerden cıkması lazm :)

Tüm bunların dısında da enteresan mantık yurutemedıgım konu ıse , abd de 15 20 dolarlara mukemmel salonlara aylık ücretleri verilirken , burada en kcı kırık salon bile 50 60 lira .Ki lüks salonlarda bu yıllıktan vursak bıle 200 lere cıkıyor.
    Hani 50 60 lira olan salonlar isyanlardalar uye ucretı ıle dönmuyor diye , orada nasıl dönüyor anlamıyorum , tabi ptrainer olaylarını katmıyorum sadece salon gelirleri.

Danny Boy bunu beğendi.
  4. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Bu forumun bir üyesi olarak belirteyim ki, bu kelimeler hic guzel olmamıs. Bu forum ve onu bir bilgi kaynagı olarak gören tüm arkadaslar icin yapılan her calısma her türlü cabaya deger.

Benim bu zamana kadar bir kac tane cevirim oldu. Hic birini de saygı gormek beklentisi veyahut benzer bir ego tatmini amacıyla yapmadım. Siz calısmalarda bulunun, sayenizde bir seyler ögrenmek isteyen ancak yabancı dili yetersiz olan kardeslerimiz de bundan yararlansın.

Bosverin saygıyı, yardıma ihtiyacı olana yardım edebilmek gibisi yok...

mma-, SCHWARZXXL, Berkthagar ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  5. AegeanDream

AegeanDream Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    bende spora salonuna gitmiştim fitness için hocam benimle sadece 2 gün ilgilendi salonumuz kalabalıktı ve kızlı erkekliydi ne zaman görsem kızlarla ilgileniyordu hiç bizim yanımıza gelmezdi ve ben şunu anladımki spor hocaları özelliklede o salonun sahibiyse fazla çalıstırmaz seni neden hemen kas yapasın yada zayıflayasınki adam seni oraya bağlamak istiyor bana 20 dk koşu bandı vermişti ben yarım saat yaptığım zaman bana laf yapardı anlıyacağınız durum böyle hepsi için değil ama geneli böyle Türkiyedeki salonların.

6. won_dutch

won_dutch Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    benım salondakı hocada aynısı soylemıstı( tabı yas buyuklugununde artısı olarak) kardes ısıne bak ben senı gerıyormuyum sanane ıstedıgımı yaparım bı s.... gıt dedım adam celkındı bırdahada ugrasmadı dedıgınız gıbı bıraz kız gordulermı hemen bırsey zannedıyorlar bır zamanda baska bı salonda hoca kosu bandında kosarken 12 ıle kosuyorum yanımdakı banttakı kızla konsuyur durduk yere dedıkı bu cok hızlı sana 7 fazla dedı bende duymadım hocam kız arkadas gıtsın usenmessen o zaman bırseyler ogret dedım bozulmustu ha degılkı ıyı yaptım... ama gercekten spora gonulden baglı bır adam oldu mu ınsan utanıp sıkılıyor tabırı caızse ben su anda yarısmalarda bı tımucın abıyı gorunce boynum kıldan ınce kalıyor. bı ustad gordummu saygı sonusz yerlere egılıp bukuylorum ama sen spor yapma 36 cm lık kolunla gel bana kızın yanında show yap kusura bakma ama tabıkı sana kızacagım haddını bıl

7. VengeFul

VengeFul Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Gerçekten bi sorun var bizim hocalarda.Hocam bunu böyle böyle yapsak daha iyi olmaz mı dediğimde yüzünde alaycı bi gülümsemeyle internetten mi okuyorsunuz bunları gibi bi cevap alıyorum.Yetersizliklerinin görülmesine tahammül edemiyorlar.

won_dutch bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş