Türkiye atletik fizikte ilaç şartmı ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve uzay demiralp tarafından 20 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar seneye eylüle yarışma hazırlığına girmiş bulunmaktayım , 75-70 kg arası yarışacağım şuanki kilom 82 yağ oranım %20 fakat anlamadığım konu şu geçen seneki yarışanlara baktığımda kilolarına göre dolu 3 boyutlu bir görünümleri olması ve bunu ilaçlara borçlular sizce bu riske girmeye değermi ?

2. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    bence değmez ne kazandırır bilemem ama salonda kazanmış bir pt var adama ekstra birşey kazandırdığını görmedim ben :/

3. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Gelir kaynağı, sponsorluklar ve para ödülü yanında hediyesi

4. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    o kadar büyük bir organizasyon olduğunu sanmıyorum . olsa zaten ufak bir salonda personel trainer olarak çalışmaya devam etmezdi kazanan eleman :/ belki daha yüksek kglerde + olanaklar olabilir

5. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    Ben yurt dışında başarı alıp sosyal medya üzerinden iyi reklam yapabilen çevresi federasyondaki önemli kişilerle iletişimi olan kişilerin bahsettiğin konularda avantaj sahibi olabileceğini düşünüyorum. Bir sürü instagram bodycisi var adamlar bi kitleye sahip olduktan sonra sponsorlarla anlaşma sağlayabiliyorlar gördüğüm kadarıyla, iyi bir pr çalışması yapabilirsen yarışma kazanmadan veya uyduruk yarışmalar kazanarak da reklam ve sponsor elde edebilirsin diye düşünüyorum.

6. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Evet analizine tamamen katılıyorum yarışamaya girme amacında tamamen bu , camiaya birazda olsa ismimi duyurmak , ilaç konusunda tereddütlüyüm ama büyük ihtimalle bulaşmayacağım.

goodfellas9 bunu beğendi.
  7. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    Yalnızca iyi beslenip iyi define olmak değil olay yarışma öncesi karışıyor. yüklemesi, su diyeti vs. Var bu konular çok önemli yüklemenin zamanını yanlış ayarlayıp ön gösterimde dev gibi dururken, podyumda yarışma anında zizil gibi kalan bir sürü yarışmacı oluyor bu konularda ya tecrübe sahibi bilgili bir hoca ya da aşırı detaylı bir çalışma yapman gerekiyor.

8. ohnofor

ohnofor Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    yahu ne gerek var sağlığını riske atmaya? vg yi hayatının merkezine koyanları anlamıyorum

9. de517

de517 Üye

Beğenileri:
    270
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Satranç Antrenörü
    yani açıkça diyorsun ki ben kür alıp vücut yapacam sonra bu vücutla yarışmada derece yapacam. yaptığım dereceyle fotoğraf çekip sosyal medyada adımı duyuracam. ordaki elemanlara beslenme videoları gösterip antrenman videosu çekip kür yaptığını inkar ederek gençleri çocukları kandıracam. kürü kaldırırda bu sahte hayatı miden nasıl kaldıracak? kendi hayatın ister eroin kullan ister kür. ben gençlere üzülüyorum onca emek onca para harcayıp kür kullananlar gibi olacaklarını hayal ediyorlar. sen ünlü olmadan söyleyim de ünlü olduktan sonra kulaklar sağır oluyor görüyoruz şimdiki youtuberlarda.

Ackres, Pink Zeppelin, ffurkayakca ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  10. Kozba

Kozba Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam küre girmeden kazanman zor gibi gözüküyor çünkü genelde 1. ve 2. ciler kürlü sporcular oluyor.
    Küre girdin yarışmayı kazandığını varsayıyorum, iyi bir pr çalışması olmadan, fedarasyonda adamın olmadan isminin duyulması oldukça zor.
    İsminin duyulmasını istiyorsan devamlılık şart bunun yanında kendini de iyi pazarlaman gerekiyor.

11. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Polat yücel ve Ertuğ evrekli ile konuşmaya başladım yarışmaya doğal olarak katılıcam , sonuncu bile olsam kendimi deneyim yeni bilgiler edineceğim inşallah 1.lik falan olurda bu açtığım konuya geri dönüp 1.liği birlikte kutlarız.

12. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    inşallah istediğin olur kardeşim. aramızdan birinin bir başarı elde etmesi bizide çok mutlu eder. dediğin gibi + da katar sana tecrübe olur kazanamasan bile daha iyi nasıl hazırlanman gerektiğini daha iyi öğrenebilirsin.

uzay demiralp bunu beğendi.
  13. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    Polat Yücel takip ettiğim ve çok saygı duyduğum bir antrenör gerçekten güzel seçim :D işin içine anabolikler girerse de Ertuğ hocanın 4 yıllık fiziği ortada anabolikler konusunda tecrübeli olduğu bariz :) ama Polat Yücel'le beraber olursan bir şeyler yapabilirsin diye düşünüyorum, doğal olarak yaparsan ilk 6 büyük başarıdır unutma :)

14. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Bakalım neler ortaya çıkacak ne olursa olsun sonuç benim için olumlu olucak 2side çok büyük hocalar bakalım sonuç neleri göstericek

15. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    Başarılar diliyorum

Sayfayı Paylaş