Syntholdan öüm!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve yabanci tarafından 11 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    bende böle kaslarım olsun isterdim harika gerçekten

2. kerem52

kerem52 Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0

aklın sıra üstü kapalı aşağılama, dalga geçme yolunu seçiyorsun! karşındakinin anlayabildiği kadardır filan gibi klişe cümlelerle... odam 2 metre kare değil merak etme oldukça geniş! sen böyle konuşmaya, kendini bilgin zannetmeye devam et! hala gelmiş bana kanıt göster aynı şeyler değil diyorsun! iyi o zaman git steroid enjekte ettir kendine... madem aynı şeyler değil diyorsun o zaman öyle ekran başında yazmakla olmuyor bu işler... Bir de steroid kullanın demiyorum diye de güya mesaj veriyorsun ama boşu boşuna yazı yazma gereksizce... bilen her şeyi biliyor çünkü... steroid = synthol vb. şeyler diyorum!

3. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    tamam kerem52 haklısın. "Bilen her şeyi biliyor çünkü" Ne güzel yazmışsın. Ne kadar anlamsız gözüksede çuk oturmuş. Öyle ise bilen herşeyi bilsin bilmeyende öyle kalmaya inat etsin madem.

4. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Saka gıbısın yanı kerem52..

Duzgunce anlatıyor ıste adam, sende gerekırse arastır ınternet elının altında..
    Hanı zaten bu konulardakı en yetkın turkce sıtedesın..
    Gır steroıd vs bolumune bırde synthol bolumune oku bılgılen bak bakalım aynı seyler mı?
    Sagdan soldan duyma bılgılerle konusup sonra da tartısmaya surukleme olayı..

Son düzenleme: 15 Nisan 2010
    zigbog bunu beğendi.
  5. kerem52

kerem52 Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    tartışmaya filan sürüklediğim yok... oldu olacak steroidi savunun burada! :)

6. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    nedense fake kokusu alıyorum 2-3 mesajını karşılaştırdım da bu kadar belli edilmez :badgrin:

zigbog bunu beğendi.
  7. yabanci

yabanci Yeni Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    İlla sorun çıkarıcaksınız yani. Neyse dövüş sporlarıyla ilgili bölümde boş boş atıp tutan adamlarsınız hayatınızda hiç bir defa mindere ringe çıkmadığınız halde.genetic engineering sonuncu yaratılmış steroid fake kasdan başka bir şey getirmez.steroidi kabul eden zihniyet syntholu da kabullenmelidir.;) laf sokmaya gelince maşallah üstüne yok burda olanların. icraata gelince fos. siz bu forumlarda dövüş tavsiyesi verirken biz de sadece gülüp geçiyoruz ;)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:28 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:26 ----------

sert bir durumda kardeşlerimi çağırım diyenlerin şimdi yine terslenmesi ne gülünç bir durum

kerem52 bunu beğendi.
  8. gr

gr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    youtube a giremeyenler youtube jacker i sildikten sonra bi anonim dns girerek sorunsuz girebilirler. şu anda giremeyenler jacker yüzünden giremiyor zaten.

ornegin 4221-4222 veya 208.67.220.220 - 208.67.220.222

Son düzenleme: 15 Nisan 2010
  9. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    yabanci forumdaki mesajlarını okuyorum da öğrneklemelerin fıkra gibi doğrusu. Fake kas diyip duruyorsunuz. Madem dövüş sporlarından açıldı MMA A clasmanındaki sporcuların çoğunun steroid kullandığını bilmiyorsun sanırm. Steroidi savunan yok ama bu sporu hakkıyla yapan insanlarada çamur atıyorsunuz bir yerde. O kadar kolay olsaydı herkes yapardı emin ol. Yapamanlarda çamur atar. Lütfen uzatıp işi sidik yarışına getirme. Olayı kişiselleştirdiğin bariz belli. Bu forumda senin kimsden alamayacağın bilgiler var madem bepenmiyorsun, bilgilere gülüyorsun sende bir forum aç orda yaz bakalım onlara kaç kişi gülecek...

umur35 bunu beğendi.
  10. yabanci

yabanci Yeni Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    ha eğer komik KGB anlayışına diyorsansa. onu anlayacak kadar bilgin yok. zira forumun havasından gördüğüm kadarıyla KGB ni nasıl yorumlamışsanızsa öyle de anlamışsınızduh emin ol rusyada falan olsaydın kesin dalga geçerler. ha bi de bu sporda bana bir şey öğreetcek en son kişi sensin her halde. 19 yaşımda ulaştığım yerlere hayatının sonuna kadar da belki gelemezsin. 10 seneden fazla güreş hayatım var, steroidle ilgili senden çok şey biliyorum emin ol. yarışmalara katılırken musabakadan aylar önce steroid kullanıp sonra yarışmaya temiz çıkan. hiç bi şey de yapamadılar. MMA clasmanı beni ilgilendirmiyor. zira onların doping kontrolü senin elinden geçmediği için her kesle ilgili steroid yorumu da yapamazsın. en basit fedor örneğini veririm. zira o adamın köfte vücudu ne steroid kullanıyor ne de bir şey;) orijinal olmayan bir şeye fake denir. eğer bunu okuyup gülüyorsansa sorunu kendinde ara. Bir de bu konuda bana ilk sizin bulaştığınızı belirtmek isterim. Bu forumda bilgili adamlar çok fazla bilgisiz boş konuşanlar da! bana hangi forumda yazıp yazamayacağımla ilgili de konuşma lüksün olduğunu sanmıyorum.

kerem52 bunu beğendi.
  11. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    youtube için başka bir yöntem:
    c:\windows\system32\drivers\etc ye geliyoruz.
    oradan hosts dosyasına
    youtube dns leri yazıyoruz yukarıda belirtilen 208.67.220.220 - 208.67.220.222

12. kerem52

kerem52 Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0

dediğinden hiç bir şey anlamadım... faek kokusu dediğin ne? güya 2 üyelikle yazdığımı filan kastediyorsan eğer.. site yönetimi çoktan yapardı üyelik iptalini! rahat ol, öyle bir şey yok! tek üyeliğim var o da kerem52!

13. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    yabanci, az önce forumdaki yazıları okuyup gülüyorum diyordun şimdide foruma yazmama karışma lüksün yok diyorun. Sanki ben yöneticimde sana engel koymuşum gibi. Ayrıca sana emir vermek benim için lüks değil acizliktir. Kendini çok büyük görüyorsun bu belli ama o KGB'lerin derinleri konuşduğu yerde herkes bilir ki çok konuşan az bilendir. İstediğini yaz, istediğini söyle senin 19 yaşında gittin yola 10 yaşımda da girmezdim. Benim yolumla senin yolun kesinlikle bir değil. "Orjinal olmayan şeye fake denir" ingilizcen harikaymış ama ben hiç bir kasın fake olanını görmedim kas lifleri hacimli ise aynı işlevi görür genetik olarak güçlü isen görüntünün biraz daha fazlasıyla iş görürsün. Olay budur!!! Çakma kütle gibi terimler çıkarmayın. Boş boş mesaj atmayın lütfen. İstersen CIA'den ol istersen KGB'den burası siyaset ve bu tür şeylerin yorum veya konuşulma yeri değildir!!!

umur35 ve cadocx bunu beğendi.
  14. yabanci

yabanci Yeni Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0

kültür farkından doğan konu anlaşmamazlığını zorladıkça zorladınız ya bir şey demiyorum artık. demek ki steroid bizim SPORCUların ortamında böyle. istersen bir araştır yarışmaları. her sene bizimkilerin kaç madalyaları oluyor;) ha eğer zekama şüphen varsa sana bir ara okuduğum üniversiteni ve hangi dilde olduğunu gösteririm. sonra da kas liflerimi gösteririm:badgrin: hayatı kas liflerinden gördüğün için kafan başka şeylere gelince zorlanıyor. kas kütlesine gelinceyse neyine güvenip konuşduğuna da çok şaşırdım. emin ol senden çok ilerdeyim;) sporcu, spor kültürünü öyrenmeni tavsiye ederim.

15. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    ''Zekanın seviyesinin okunan üniversiteyle alakalı olmadığı kanıtlanmış. aynı araştırma ekibi dünyanın 10 zengin adamın zeka seviyesinin yüksek ve üniversite mezunu olmadığını tespit etmiştir.''

Sporcu ve spor kültüründe belli kurallar vardır ben en çok bu 2 kuralı severim çünkü sporcu dediğimiz kişiyi ayırt eden bu iki kuraldır. 1. kural asla kendini övme 2.kural karşındaki bilgisiz bile olsa ondan alacağın şeyler olabilir.

darknesssword, zigbog ve Rpac bunu beğendi.
  16. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    FleXoR gayet güzel özetlemiş. Dünya dahilerinin hiç biri okula adapte olamamışken okuduğu okulu övüp zekiyim diyen biri benim gözümde tartışmaya girilecek kadar bile değer taşıyamaz. Amacın ben seni döverim demekse mesajı aldım inan şu an korkudan yazamıyorum...:lol::lol::lol::lol:

17. xOrhanx

xOrhanx Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Bu nedir abi ya :S Adamın kolları kas bile değil komple yağ bezesine benziyor.Her türlü enfeksiyon beklenir bunda

18. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Demekki avatara kurt adam koysak ne kadar kıllıymışsın sen diyeceksin :D

19. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    Zigbog ve kerem52 suanda acayip kafami karistirdiniz:)bu isin asli nedir?

20. yabanci

yabanci Yeni Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Allahaşkına çocuk muhabbetine döndü bu konu. Aslına bakarsak Flexor dan asla beklemezdim böyle bir hareket. üniversiteye gitmediniz de siz mi süper zeka oldunuz?! dediğin top 10 kişiden başka kimi göstere bilirsin. ben de sana en ünlü profösörleri gösteririm. rusyada asırların problemini çözün profösör 2 üniversite bitirmiş şimdi de derslere giriyor. üniversite ortamını kampüsünü görmediğiniz sonucuna vardım. yoksa o adamları dışarda yürüyen apaçilerden farkı bula bilirdin. flexor benim için de en önemli kural kendimi ezdirmemem. ben kültürümden böyle gördüm böyle de gider. 2.si demişsin karşıdakinden bilgi öğrenme. karşıdaki hitap üsulunu öğrenmediği halde başkasıyla bırak konuşması bilgi vermesi de yanlış. bu yaşına tecrübene bakmadan çocuk gibi bir kaç şey eleştirdim diye tavır gibi yorumlarını doğrusu sana yakıştıramadım. eğer karşıdaki seni konuşmasıyla ezmeye başlıyorsa sonucu ortaya koyarsın arkadaş bu kadar. bu da ne kendini övme ne de bir şey. sadece sonuç! zigbog sana gelince sizlerde PANYATKA anlayışının olmadığını çok ii biliyoruz. o yüzden bazı konuları anlayacak kadar ne yüreğiniz var ne de bir şey. ha bu kelimenin anlayışını bulmayı sana bırakıyorum bir kafkasyalı bulsan sorarsın.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:30 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:19 ----------

zigbog bi de ezbere konuşmayı bırakırsan daha kaliteli olurdu tartışma. benimle tartışmaya giremez yok benimle napamaz :D dövmeye gelinceyse sen o mesajı da çıkardıysan ne mutlu sana zira o amacım yokdu :D

Sayfayı Paylaş