sympatol

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve yakartop tarafından 28 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. yakartop

yakartop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    (sympatol) bu bir zamanlar gerek anabolik olarak gerekse yağ yakımı için kullalanılan bir üründü ancak uzun zamandan beri üretilmiyor .bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varmı? kutu resmini ekleyeceğim en yakın zamanda

2. lucianno

lucianno Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Araştırdım internette ve ilaç forumlarında hiçbir yerde çıkmıyor. Ancak üretilmeyen bu ilacın yerine levophed, alupent, cedilanide ve quabaine adlı ampullerin astım krızleri için kullanıldığı yazıyor. Belki bu ilaç ventolin tarzı veya ventolinin içerdiği maddeyi kapsayabilir. Sen içeriğini biliyomusun tam olarak??

3. yakartop

yakartop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet içeriğini biliyorum elimde kutusu var. ancak astım krizleri için kullanılmadığından eminim .resim eklemiyi öğrenir öğrenmez ekleyeceğim veya adminlerimizden birinden rica edeceğim onlara ulaştırıp.şöyle bir açıklama yapabilirim ,periferik etgili dolaşım antiseptiği.içerdiği madde oldukca farklı bir yazımda ,yanlız şunu öğrendim.şimdiki adıyla sine(p(r)in şu anda almanyada bu isimle sympatol isminde bir üretim var yanlız şimdikinde Synephrine ve oxedrine aynı maddeler olduğu söyleniyor ama ben bundan emin deyilim ve dopingle karşılaşmakdan çekiniyorum açıkcası synepriinin doping listesinde olmadığını biliyorum oxedrin için çekiniyorum açıksası açıklamalar her ne kadar ayni madde deselerde

4. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Synephrine bu piyasada olan efedrinsiz yağ yakıcılarda kullanılan bir madde. Ancak diğer dediğin oxedrine i ilk defa duyuyorum.

5. yakartop

yakartop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG][/URL][/IMG] resimi ekledim umarım başarmışımdır olmamış ise mod arkadaşlar yardımınızı bekliyorum

6. lucianno

lucianno Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Maalesef başarısız. Foto görünmüyor. Sanırım mod arkadaşlar yardım ederler.

7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
  8. yakartop

yakartop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet diez teşekkurler sen görünür hala getirmissin

9. yakartop

yakartop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu ürün almanya ,danimarka,avusturya,ve italya,da üretildiğini duydum son araştırmlarıma göre kutusu deyişmiş bu ülkelerde olan arkadaşlar umarım aramızda vardır .bir örneğini sitemize ekleye bilirlerse bu ürüne ulaşmam daha kolay olacak .şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş