Suzce bu sekilde hedefime ulasabilir miyim?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve [Rebuildd]Berk tarafından 7 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. [Rebuildd]Berk

[Rebuildd]Berk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Oncelikle herkese selamun aleykum, iyi calismalar. Uzatmadan konuya giriyim, ben yaklasik 6 senedir bu isin icindeyim fakat hic bir zaman basarili olamadim neden derseniz diye kisaca ozetliyim. Ilk basladigim gunden itibaren ne zaman tam takim spora devam etsem en fazla 2 belki 3 ay duzenli devam ettiriyorum okul mokul bise cikiyor 5-6 ay aksiyor yine. Amerikaya tasindim burda daha kolay olur dedim okul is spor bi arada zor o yuzden isimi birakiyorum sadece okul ve spora odaklanicam. Bu 6 sene icinde cok farkli sey denedim fakat low carb sadece 4 gun denedim ve kaldiramadim Cunku okul-is-spor ucgeninde takdir edecegimiz uzere biraz imkansi gibi bir sy. Fakat bu sefer istikrarli bi sekilde giricegim bir sureligine, 2 ay kadar. Cok kafa yormadan bi yemek listesi yaptim, hemen her gun ayni seyi yiyecegim sekilde, gunluk degerlere ise :

Karbonhidrat: 85 gram
    Yag: 72 gram
    Protein: 240-270 gram
    Kalori: 1940 kcal

boyum 1.81 kilom 106 yag orani tam emin degilim ama asagi yukari 24-25 diye biliyorum.

Antrenmana gelince savas hocanin dedigi gibi haftanin 5-6 gunu sabah 20-30 dk lik bi kardiyo yapicam daha sonrasinda okuldan geldikten sonra agirlik antrenmanina giricem. Hedefim nisan ayina kadar %13 yag oranina inmeye calisacagim. Alicagim takviyelerde sadece whey, bcaa,glutamine ve balik yagi hapi kullanicam. Sizce kas kaybetmeden, biliyorum mumkun degilde olabildigince, ve sarkmayi en aza indirme amaciyla bu sekilde yaklasik 2 ay calisma sonucunda 8-10kilo yag yakabilir miyim?

daha once 1 ayda 8 sekiz kilo verdigim olmustu fakat bilincsiz oldugum donemde daha yeniydim o yuzden kas kaybi da olmustu ve kardiyoya fazla yuklenmistim fakat haliyle su an cok daha bilgiliyim. Simdiden herkese tesekkurler.

Sayfayı Paylaş