supradn all day

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve derekhale99 tarafından 9 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. derekhale99

derekhale99 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    15 yaşında olduğum için bütün vitamınlerım mınarellerım tam olsun ıstıyorum o yuzden supradn all day aldım her sabah kahvaltıdan önce 1 tane alıyodum 3-4 gün bişey olmadı 5.gün aldıydım hemen kustum ondan sonra aldım ve 2 gündür bidaha alıyorum ve aldıktan sonra hafif midem bulanıyo ve geçiyo sizce ne yapıyım ve supradn den başka böyle bi takviye var mı?

2. escapist92

escapist92 Üye

Beğenileri:
    96
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    diş hekimi
    Yer:
    izmir
    multivitamin haplarının tok karnına alınması gerekiyo diye biliyorum. aç karnına alınınca berbat şekilde bulantı ve kusma yapar

derekhale99 bunu beğendi.
  3. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    multivitaminler tok karna bol suyla alinmali. yoksa bulanti yapar. prospektusunde yazmasi lazim. cogu vitamin mineral takviyesinde yazar.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

derekhale99 bunu beğendi.
  4. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    birşey sormak istiyorum böyle bir konu görmüşken benim sorumada cevap verirseniz sevinirim
    bende multivitamin almak isityorum süt midemi bulandırdığı için kalsiyum eksikliğimi gidermem gerekiyor arada bir kramp giriyor kramplarda kalsiyum eksikliğinden olurmuş genelde ant sırasında girmesinden korktuğum için de böyle birşey buldum bir adetinde 50mg kalsiyum varmış ve bir çok şey sizce bunu kullanmam işe yarar mı ?

https://www.vitaminler.com/urun/zdrovit-multivitamin-mineralginseng-efervesan-24-tablet-4416

5. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    bendede kalsiyum eksikliginden kramplar oluyordu. sut urunleri tuketemiyorsan bu urunu veya kalsiyum tabletleri var,genelde kemik erimesi olan kadinlara yazarlar,onlardanda alabilirsin. ama once vucudunun ihtiyacini belirle. su an sporcu vucudunun ne kadar kalsiyuma ihtiyaci oldugunu bilmiyorum ama alacagin vitamin mineral takviyesi kompleksse her vitamin mineralden az az olur ve belki ihtiyacin icin yeterli olmayacaktir.buda paranin bosa harcanmasi demek. hic kalsiyum alamiyorsan sadece kalsiyum iceren tabletler kullanman daha faydali olur.amma uzattim konuyu :D

6. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    verdiğim linkteki ürünü seçmemdeki amaç hem multivitamin hemde cigneme tableti agizda eriyor yutmaya gerek yok benim kullandığım epilepsi ilacımda cigneme tableti şeklinde kaç kez hap yutmaya calısırken bogazımda kaldı sayamadım :D o yüzden de besin takviyelerini toz şeklinde seçiyorum şuan 1 senelik alt yapım var salona haftaya yazılıyorum nutrex kreatin ve optimum whey sipariş ettim bir de verdiğim linktekini sipariş vermeyi düşünüyorum acaba günde 50 mg kalisyum yeter mi ? bir tablet te 50 mg varmış

7. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    50mg yetermi bilmiyorum.uzun suredir beslenmeme dikkat ediyorum. 2ogunumde mutlaka sut ve sut urunu var. hic arastirmadim ne kadar yeterli diye.google'a yaz bak.

Sayfayı Paylaş