Supplementlerim arasında uyum varmı?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mehmetmehmet tarafından 26 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mehmetmehmet

mehmetmehmet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar benim acil bir cevaba ihtiyacım var umarım topic im kitlenmeden veya yer değiştirilmeden önce bana yardım edilme önceliğini gösterme nezaketinde bulunulabilir :). Benim yaklaşık bir senelik bir vücut geliştirme deneyimim var, bıraktım sonra tekrar başladım herkesin bildiği üzere kas kütlem çok çabuk toparlıyor geçmişim olmasından dolayı, iri bir vücuda sahibim 1.88, 23 yaşında ve 91 kiloyum. Şu anda GNC Multi Ultra Mega(Günde kahvaltıdan sonra 1 tablet), Multipower %100 Whey protein ( Antremandan sonra sonra 1 servis, Uyanınca yarım servis, yatmadan süt ile yarım servis kullanıryorum ( servis olarak açıkladım çünkü bir servis üç ölçek)) Ve Universal 3001 Amino spordan 45 dk önce 2 hemen sonra 1 tane ( Spordan önce 1. Bu kullanım ile acaba ben vitamin veya amino asit konusunda fazla bir yükleme yaparak vücuduma zarar verir miyim? Kilo verme problemi yaşıyorum beslenmeme dikkat etmeme rağmen acaba bu kullandığım ürünlerle bir alakası varmıdır? Günlük ihtiyacı geçmiş olmaktan korkuyorum, bana yardımcı olur iseniz çok sevinirim. Ağır bir çalışma programım var, 8 tekrardan maksimum kaldırabildiğim ağırlığı kaldırıyorum.

2. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Çalışma programın bölgesel mi? Yağ oranın yüksek mi? Sorularıma cevap verirseniz yardımcı olurum.
    İyi forumlar.

Sayfayı Paylaş