Supplementlere artık taksit yapılmıyor mu?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve best1905 tarafından 3 Nisan 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. best1905

best1905 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Supplementler.com dan alıyordum hep taksit yapıyordu bugün baktım hicbir ürüne taksit yapmıyorlar artık.Yiyeceklerin fiyati ortada muzun kilosu olmuş 10 lira, yumurta 15 lira, süte ete hergun zam. Meyve sebze zaten bahsetmeye gerek yok öyle bir noktaya geldik ki normal besinler ile supplementler neredeyse aynı fiyata geliyor (4 yumurta =2.40 lira, bir ölçek whey 3 lira). Taksiti kaldırdılar böylece kimse alamasin. Bir sporumuz vardi severek yaptığımiz o da yavaş yavaş gidiyor.Benim gibi dusunen var mı bilmiyorum ama zengin adam icin yine fark etmeyecek basicak 300 liraya keyfine bakicak olan yine bizim gibi öğrenci fakir fukaraya oldu.Probis yiyerek karşılarız artık protein ihtiyacımizi tabi ona da zam gelmediyse.

2. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    türk gençliğinin gelişmesini istemiyorlar ki sitede siyaset konuşmak yasak olduğu için sana anlatamam bu işlerin neden böyle olduğunu ama şunu söyliyim türk gençlerinin gelişmesini istemiyorlar

3. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Sonuçta supplementler keyfi alınan ürünler. Kullanmak gibi bir zorunluluk yok. Kullanmayan da en az kullanan kadar gelişebiliyor. Bir derece mantıklı olmuş dahi diyebilirim. Mucize gibi ek gıdalara saldırmaktansa doğru düzgün yemek yemeye yönlendirir belki gençleri. Ek olarak bir kreatin almak mantıklı o da ucuz zaten.

Edit: az önce farklı bir sitede denedim taksit oluyor. Supplemenler.com da yasal mevzuat gereği diyor ama başka site taksit imkanı sunuyor. İlginç bir durum.
    Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme: 4 Nisan 2018

Sayfayı Paylaş