Supplementler ve Muz ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve feendronk tarafından 14 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. feendronk

feendronk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    ♥ Sakarya [ 54 ] ♥
    Herkese merhaba,
    Bu sporda henüz çok yeniyim 3.ayım bitti.Şimdiye kadar antremandan yarım saat önce 1 adet muz yiyordum ama muzun sindirilmesi o kadar kısa sürmez denildi.Bende antremandan sonra mı yesem derken yine bu forumda '' Muz, kana geç karışır ve uzun süre enerji verir.Antremandan sonra alımının sebebi kas yıkımını önlemek amacıyla potasyum ihtiyacını karşılamaktır. '' şeklinde bir yazı okudum.Soruma gelecek olursak; ben 3 ayı doldurunca abim Hardline Whey 3Matrix 2300 Gr + Hardline Amino Full 300 Tablet + Hardline Aol 120 Kapsül içeren bir kombinasyon alıp hediye etti.Spordan yarım saat önce 1 servis (3 kapsül) amino asit, spordan hemen sonra 1 servis (2 ölçek) protein tozu ve gece yatmadan önce 1 servis (3 kapsül) aol alıyorum.Sizce muzu spordan önce mi, sonramı tüketmeliyim ? Öyle olacak ise amino asit veya p.tozu ile çakışacak ? Yoksa bu supplementler ile muzu tüketmesem de olur mu ? Forumda ki yazıda belirtilen kas yıkımını önlemek amacını zaten supplementler karşılamıyor mu ? Çoğunuza gereksiz bir soru gibi gelebilir ancak ben sizlerden net bir cevap bulmak istiyorum :)
    Not : Bu kadar supplemente gerek yok, boşa para veya yanlış tercih demezseniz sevinirim.Hediye geldi, bir kere alındı artık kullanacağız :D

Sayfayı Paylaş