Supplementler Konusunda Yardım İstiyorum

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve FatihAYYILDIZ tarafından 13 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. FatihAYYILDIZ

FatihAYYILDIZ Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Cümleten selamun aleyküm

Boy:180
    Kilo:96
    Omuz: 134
    Göğüs:114
    Bel:97
    Kol: 37.5

Vücudum dışarıdan oldukça üçgen duruyor.Genetik olarak geniş omuzluyum.Spora yeni başladım.Adaptasyon ayını geçtim.Şimdi bölgesel çalışmaya başladım.

Ben inşaatta çalışıyorum.Akşama kadar bedensel güç kullanıyorum.Spora fazla gücüm kalmıyor.Yemek konusunuda bi şekil yapıp protein ağırlıklı ve yağ oranı düşük yaptım.Diyetim filan var.Soracağım şunlar.

Yaza hazırlanmak istiyorum.Oldukça yağlı bi vücudum var.Ama kas kütlemde sağlam.Hem biraz daha kolları filan irileştirmek istiyorum.Hemde yağ oranını %30 dan % 4-5 e düşürmek istiyorum.Bunun için 9 ayım var.Haftada 3 gün ağırlık 2 günde koşu bandında ritmik koşuyorum.

Aklımda olan supplementler şöyle

Protein tozu
    Amino asit
    Creatin
    Yağ yakıcı (L-carnitine var aklımda.)

Ama marka filan bilmem pek.Bizim hocada elindeki ürünü satmaya çalışıyor gibi davranıyor. Nette 60 tl olan likit aminoyu bize 90 tl filan diyor.Benimde işime gelmiyor.

Kısacası şu.Maddi durumum orta seviye.Aylık 250-300 tl verebilirim takviyeye.Bana güç vermesi lazım.Varsa başka supplement önerinizi ve marka önerinizi bekliyorum.

Sayfayı Paylaş