Supplementler Hakkında

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mhmt.gn tarafından 11 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mhmt.gn

mhmt.gn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba arkadaşlar benim BB ye başlayalı 2 ay oldu 1.80 boy 75 kiloyum kuru bi vucudum var yağ yok denecek kadar az başladığımdan beride baya geliştim ama suplement kullanmayı düşünüyorum karbonhidrat kullanırsam yağ olur diye korkuyorum kilo almadan direk protein kullansammı yanında bcaa ve creatinle birlikte beni biraz aydınlatırsanız sevinirim bu konuyla ilgili ortalıkta çok yanlış bilgi dolaşıyo şimdiden çok sağolun

2. emreozgun479

emreozgun479 Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    büyümek istiyorsan hacim istiyorsan yağlanıcaksın biraz yağlanmak zorundasın ama minimum yağ alarak yapabilirsin bunu kalorilerini hesaplayıp günlük alman gerekenin +300-500 fazlasını alırsan minimum yağlanma ile büyürsün bence kalorilerini hesapladıktan sonra yeterli karbonhidratı alamıyorsan (ki kesinlikle alacagını düsünüyorum) gainer al
    creatine biraz güc artışı sağlıyor ama bcaa çöp(kendi görüşüm)

3. mhmt.gn

mhmt.gn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Peki sadece protein alsam creatinle birlikte bi faydası olurmu hacimi yağ olarak değilde kas olarak alabilirmiyim

4. emreozgun479

emreozgun479 Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    kardeşim sen makrolarını çıkart bi başla clean bulkuna uzun süreli bir yap çok yağlanırsan definasyona geçersin neden bu kadar korkuyorsun yağlanmaktan ? proteine gerek yok beslenmen yetersiz kalırsa al

5. mhmt.gn

mhmt.gn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Dostum konuyla ilgilendiğin için sağol ama biraz Türkçe konuşsan daha doğrusu anlayacağım dilde konuşsan

6. emreozgun479

emreozgun479 Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    http://www.calculator.net/calorie-calculator.html
    kalorilerini hesapla +300-500 ekle
    sonra protein karb yağ hesapla ben protein kg x2 karb kgx3-5 yağı da kalorilerlen dolduruyorum ama bu benim yöntemim protein x1.5 yapanlar var yağı arttırıp karbı kısanlar var sen oynarsın kalorilerinle tek yapman gereken tüm gün icinde +300-500 kalman

Sayfayı Paylaş