Supplement'ler hakkında 2-3 soru

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Ineedmuscles tarafından 30 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Ineedmuscles

Ineedmuscles Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar,
    aşağıda sorularımı bulabilirsiniz. Bugün 1-2 ürün alımı yapacağım, yardımlarınızı rica ederim. Özellikle ilk iki soru önem taşıyor benim için şu anda.

1.a) Zor kilo alan tiplerdenim. 1 aya yakın süredir gereksiz yağlardan(göğüs, bel, göbek) kurtuldum büyük ölçüde. Şimdi kilo almayı istiyorum ve evde 2 günde 1 antrenman yapıyorum. Mass gainer almam fayda eder mi?... Günlük karbohidrat açığımı kapatır mı?
    1.b) Protein supplement ile gainer bir arada kullanılır mı? Ne şekilde kullanılmalı? Ard arda alınır mı yoksa biri sabah öbürü akşam şeklinde ayırmalı mı?

2) Muscletech baktığım kadarıyla halen mevcut yetkili satış noktalarında. Oylamalara da burdan bakıyorum ama deneyimli olanlardan güncel bilgi almak istedim. Sizce Muscletech ürünleri mi yoksa GNC'de bulunan Gold Standard ürünleri mi?

3) Amino acid kullanmam için henüz erken mi? Yoksa beraberlerinde buna geçiş yapabilir miyim? Amino acid'in kas inşasında önemli rol oynadığını biliyorum fakat ortalama fit bir vücut yakalamak için gerekli midir yoksa 2-3 senedir bu işle uğraşanlar ve profesyonellere yönelik midir? Kullanımda yan etkileri var mıdır?

4) Son olarak, genellikle Supradyn kullanıyorum. Bu vitaminin yukarıdaki ürünlerle bir ters etkileşimi var mıdır? Kesmeli miyim?

Teşekkürler,

2. Ineedmuscles

Ineedmuscles Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar,
    var mı ilk iki soruya cevap verebilecek olan? Benim için önemli.

Teşekkürler,

3. ch1vas

ch1vas Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    1. Ay için bence suplement gereksiz ki flexor hocanın yazısı olmalı bu konuda. Ama illa alıcam dersen Bence gainer a para verme proteinle beraber kullanılır ama gainer yerine kaliteli karbonhidratlata yüklen derim bende ilk aylarımda senin gibi gainer a para verdim ki gainerlar gercekten pahalı o parayla al bulgurunu pilavını makarnanı tavugunu etini sana kat kat fazla getirisi olur . Suplement adı üstünde besin takviyesi senin beslenmende

Sayfayı Paylaş